Jump to content

INFINITAS LAN TOURNAMENT #2 2009 - Bar FULL INFO


Recommended Posts

INFINITAS LAN TOURNAMENT #2 2009 - Bar FULL INFO

Dana 22.08.2009 god. odrzace se turnir u igraonici INFINITAS u Baru.

Kontakt:

Tel: 069/482-842 - Mladen 069/550-926 - Sale 069/204-904 - Dino

Msn: endgegnerbar@live.com, diawolobar@live.com, aleksandar@live.co.uk

Igralo bi se u igraonici "INFINITAS", na 10 racunara, sa pocetkom u 10h.

Konfiguracije racunara:

GF 8600 GT

2GB RAM

IntelCore 2 duo E4500 2.2GHZ

Samsung 19“ Tft

Limit ekipa: 10

Uplata: 50e, sto znaci po igracu 10

Prva nagrada: 400e

Prijave su pocele, tako da uzivajte u dobrom lijepom Bar-u cekamo vas :P

Prijavljene ekipe:

1. uT Team - Bar potvrdili

2. Brothers - Kosovo

3. SelecteD - CG/Podogrica

4. gms - Bijelo Polje

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Sistem:

- 2 grupe po 5 ekipa.

- Prolaze 2 prvo-plasirane ekp u 1/2(bo3)

- finale (bo3)

1 kolo: de_dust2

2 kolo: de_inferno

3 kolo: de_nuke

3 kolo: de_train

1/2 - Prva mapa: de_inferno, ostale bira porazeni.

finale - Prva mapa: de_dust , ostale bira porazeni.

Turnir se nece odlagati.

Slike igraonice:

n1479762418_30184327_5809.jpg

2579_1093634029291_1479762418_30262333_854161_n.jpg

4420_1146562312465_1479762418_30368019_1356608_n.jpg

Edited by gms.rus
Link to comment
Share on other sites

Tipa, koliko je povratna za bus/voz BG-Bar? Barem otprilike, poshto me mrzi da vozim :D

ako hotjes busom 60e valjda, a ako hotjes vozom dogovoris se sa kondukterom BG-Bar 10e..ni centa preko, malo tje da zatezhe na pocetak ali pristatje.. :)

jedino ako dolazite preko dana pa da vas nafata kontrola, uvece nikad ne nailazi kontrola ali bas nikad! dodjete 2 dana ranije ako zhelite malo more ovo ono ili dan ranije nbtno.. ja na primer od BP-a do BG-a nikad vise od 5e nisam dao a to ti je pola tupa BG-BAR, jedino preko dana kad naidje kontrola ali rijetko i tad.. :)

voz majka.:)

Edited by bpg.KOKANIDJA
Link to comment
Share on other sites

realno niste uopste trebali ni da stavljate odakle je ta ekipa,a ako oni zele to da exponiraju i da propagiraju nesto onda bi normalno bilo da se ti momci nauce istoriji ,prvo usmeno,ako se ne smire onda posle svako bira svoje metode ... to za voz je delimicno tacno,ali ne mozes biti smotan i tako lako da prodjes,moras imati cake neke :) jer realno nisu svi kondukteri takvi da ce da se dogovaraju za 10 e,onda izlazis ,pa na drugi ulaz i tako to :) sve u svemu gl sa turnirom

Link to comment
Share on other sites

e ovako..

zabolje me tuki dal tje iko dotji na turnir.

zabolje me tuki dal ako iko dolazi kolko tje da plati kartu dal 10e dal 100e pooce mi qrac, ja sam samo zhelio da vam pomognema da nebi pucali pare u koliko zhelite da dodjete na tur..a vi odma h8 debili jedni, netju vise da se raspravljam sa vama.

ja i rus nismo nikakvi organizatori turnira, nego je samo rus c/p sa kgb-a/cafemontenegro foruma stavio ovdje da ako neka ekipa ima zhelju da dodje..

ja da sam organizator turnira iskreno stavio bi da je ekipa iz Srbije, posto je i za mene jos uvijek KOSOVO SRBIJA, al netju vise o tome ni jednu rijec da napisem..ovo je igrici netju politiq nikakvu tu da ubacujem.

al ako neko od vas da za kartu od BG-a do Bar-a vise od 10e glup je ko qrac odma da vam kazhem!

toliko, pozz.

Link to comment
Share on other sites

Bozhe , zar je bitno to toliko sto su sa kosova! stvarno ste idioti ,pun mi MPo ovakvih likova. :s

Ivane ja sam na tvojoj strani,dechko je samo hteo da vam pomogne a vi ga odma hejtujete...

Previshe ljudi je pochelo da hejtuje sve i da se prave pametni.... jbni internet ko ga stvorio uopshte :s ....

GL sa turom sve naj u daljem radu . Pozz.

Edit : nek neko banuje ovog gidru . hvala

Edited by Jank1c

Can you hear my Fart? No you dont cuz it`s Pigeon !

Link to comment
Share on other sites

Ista pricha je bila i sa ekipom s Kosova koji su hteli da igraju na exdg ligi, pa je odlucheno da igraju pod Albanskom zastavom jer su Albanci i rekli su kad ne mozhe pod imenom Kosovo, nek bude kao da su iz Albanije.

Ovde ni malo nije pitanje politike, nego nacionalnih granica.

Isto kao kada bih ja prijavio ekipu i da pored imena pishe Vojvodina. Non sence ...

Inache, 10 kompova, bitje zajebano. Sretjno ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...