Jump to content

Administrator KGB forum-a ?


Recommended Posts

Da li je realno da ti administrator obrishe account sa foruma samo zato shto si u spam sekciji dokazao da znash vishe o hardveru nego on :)

Nikoga nisam vredjao, samo sam objasnio neke stvari :)

Spojio sam njegov posti moj odgovor. Izvolte SS

lvl-kgbadm.jpg

Posle je dotichni pocheo da se sprda sa urednikom SK. itd itd i obirsao mi je nalog jer mu se moze, jer je kgb forum administrator :)))

e da, na kraju je zakljuchao topic ;D (mozda su ga i izbrisali do sad)

http://www.kgb-hq.com/forum/viewtopic.php?...5&start=150

Link to comment
Share on other sites

posle 10min citanja svega,i onom sto si napisao ti stvarno mislis da si "objasnio neke stvari :)" ?

LOL

1)koji to cs igraci igraju sa Antialiasom i AF ?99% ni ne zna sta je to,bitno je da radi i da ne rasipa metke.

2)baratas sa par pojmova(i jos te pojmove nisi ni lepo srocio,tj ni ne znas u praksi,procitao si negde i to je to) koje ponavaljas u krug u svakom postu ko dete od 10god...

3)LOL opet :)

ovo sto ti je rekao je tacno...

"GPU pretvara binarni kod u sliku, lol, decko ne znas sta pricas, sam si se zajebao i sad se vadis na gluposti. GPU nikako ne moze da radi sa binarnim podacima, jer je on na nivou 1, a binaran kod je vec 3-4 nivo software."

e nek si mu rekao :)

pa poenta je da mu nista nije ni rekao,janko izgleda puca od nekih kompleksa ako misli da je objasnio u temi bilo sta sem slike gde se vide ivice pri Antialiasu...ako ti mislis da su ti ovi tamo zakljucali zbog toga sto si "objasnio" (LOL) i dosao si ovde da lecis ego,batali...

Edited by Swarovsk1

:)

Link to comment
Share on other sites

Ma kazem lik je neznalica (inzinjer xD ) kao prvo jesi rekao Drasku (webmasteru) ako mi nadjes gresku u tekstu brisi mi akaunt ako ne brisi sebi? Lik ti je nasao gresku i bez razmisljanja ti je ocistio akaunt e sad sto ti neces to da priznas tvoj problem jbg :S

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...