Jump to content

Photoshop ili ne?


  

32 members have voted

  1. 1. Slika je:

    • Autenticna!
      11
    • Photoshop!
      21


Recommended Posts

Ocigledan PS, svi po naocare oma sad oma.

Stvarno precizna i detaljna disertacija da je PS.

pa ako kazete o kome se radi i u chemu je fora mozda glasam da je autentichna :D (moze i mito x)

Ma kolega sa faxa bio da oda poshtu majkl dzeksonu, i poriche - mi stvarno nemamo pojma, jeste da ga par dana nije bilo...al je bash ono cela situacija epic...bila fejk ili ne. Tako nije do fore :D

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Smaras palacinkaru, ali ajde. Covek nema senke na licu, znaci vestacko svetlo je korisceno da se on slika tj. blic dok ostali ucesnici imaju senke nastale od sunca. Jel ti dovoljno ili da pomenem da ima crnu linuju nastalu od secenja slike na levom obrazu ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Smaras palacinkaru, ali ajde. Covek nema senke na licu, znaci vestacko svetlo je korisceno da se on slika tj. blic dok ostali ucesnici imaju senke nastale od sunca. Jel ti dovoljno ili da pomenem da ima crnu linuju nastalu od secenja slike na levom obrazu ?

Josh samo kad bi neko reko da mu fali ruka, i ja bi bio srecan.

No njegovo obrazlozhenje zashto je photoshopovano - kriva je malo glava OLOLOLOL

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ne brate, nismo mi ukapirali, nije on stvarno hteo da nas pita da li je ovo PS ili ne, vec da postavi sliku da vide neki od ljudi sto znaju tog lika, interna fora ovo-ono. Ispali smo glupi u drustvu :(

Zapravo sad si ispao soprshtenjem epski glup, fora je bila da se ovde izglasa da je tru - kao shto je chovek vetj izvalio i napisao.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

koji ste vi kraljevi, al majke mi:)

pa jebote bilo ko ko ume da postavi topic na forumu i jos nakaci sliku ne moze ovako nesto da pita ozbiljno

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

koja si ti carica, al majke mi:)

mozda je corav ili ima problema sa percepcijom ociglednog, pijan ili nadrogiran

a ja ne gledam u pasulj pa da znam sta neko hoce,a kao sto sam i rekao, interna fora, i to bas bas interna. da je ps-ovao sliku voodoo_a, ivana, gruje, kojota ili nekog poznatog sto i mi niskog ranga znamo pa da i provalim sta hoces tacno od nas ali ovako ...

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

koja si ti carica, al majke mi:)

mozda je corav ili ima problema sa percepcijom ociglednog, pijan ili nadrogiran

a ja ne gledam u pasulj pa da znam sta neko hoce,a kao sto sam i rekao, interna fora, i to bas bas interna. da je ps-ovao sliku voodoo_a, ivana, gruje, kojota ili nekog poznatog sto i mi niskog ranga znamo pa da i provalim sta hoces tacno od nas ali ovako ...

Ja kad bi video epski blur na epski isechenoj kosi sa belom pozadinom ili bi reko za choveka koji pita da je toliko slep da mu neko verovatno chita shta ljudi pishu po forumu i onda diktira nekom shta da otkuca ili da trazhi odgovor da je slika autentichna :)

Ajde pekare umesto da smarash, idi lepoj pitaj da je prcash...nemoj dolazish ovako nervozan na forum, ovde smo radi zabave :)

<3

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...