Jump to content

WH demo


Recommended Posts

jedno 10ak vishe nego ti, predpostavljam 8)

Uopste nemas potrebe da hejtujes obicno pitanje...Pa ako imas 33+ onda jesi desatak godina stariji od mene...

Sto se mene tice, bzvz se ovoliko ljudi iscimalo za jednu temu...hehehe

Na Public serverima ukoliko te neko banuje predjes na drugi ili res modem i promenis nick...ne vredi ti ubedjivanje, pogotovo sto danas svako ima server kako rece Prota, i ima raznih admina, koji jedva cekaju da ih neko lupi dva-tri puta po glavi i oni odmah ban...Svidja mi se sto su momci ipak ovde snimili demo i malo se iscimali da vide da li su u pravu...U svakom slucaju svako ce ti reci razlicito misljenje, zato MISLI SVOJOM GLAVOM...ukoliko mislis da zasluzuje ban ostavi mu ban i kraj, ukoliko mislis suprotno sada, unban i gotovo...

cy

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro, decko (Janko) ima prava da bude nadrkan, malo se zezao sa godinama, a ti si izjavio na keca da je cist wallhack, sad kad se javilo nekoliko likova i reklo da mozda nije wh, izgleda da je ipak problem sa public adminima [freak]

Ne moze igrac koji ocigledno reaguje na zvuk i zna malo da puca (nekoliko laganih headova deaglom na demou- a nema aim) da se tretira isto kao neki nub koji ne zna gde se postavlja C4, a daje headove kroz zid ...

Naravno da momci treba da pitaju ovde za misljenje, ali pre nego sto je steta ucinjena (permanent ban), a ne razumem zasto je pohvalno to sto su snimili demo, to je valjda normalna stvar ...

Servera ima 23939129203 u Srbiji, posledica toga je da prosecan admin ne zna ni sta je wh, ni kako se snima demo, ni kako se ide u spec ...

Momcima sa servera savetujem da skinu najnoviji banshot plugin sa allied modders (double snapshot), stave amx_cvar banshot_type 4 i koriste ga u ovakvim situacijama, jes' da nije najpouzdaniji, ali opet postenije za igraca koji je banovan ...

I naravno, da se izvine decku - opsta kultura ... Svaki admin greshi ...

Link to comment
Share on other sites

word !

HeHe, nisam nadrkan, jednostavno je squick ishitreno odreagovao, a i nick mu vuche na skracjenu verziju squickly-ja, delovao mi je ko tinejdzer koji je "maznuo" nick, pa sam zatvorio gard prema njemu.

Nego, elem, zavarao sam i wcg sudiju :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

word !

HeHe, nisam nadrkan, jednostavno je squick ishitreno odreagovao, a i nick mu vuche na skracjenu verziju squickly-ja, delovao mi je ko tinejdzer koji je "maznuo" nick, pa sam zatvorio gard prema njemu.

Nego, elem, zavarao sam i wcg sudiju :D :D :D

Prvo ni od koga nisam uzeo nick, tog lika niti znam niti bilo sta...

Ishitreno UOPSTE nisam reagovao, nego sam dao svoje misljenje nakon odgledanog demo-a 2 puta...

I uopste me nisi zavarao, jer i dalje smatram da imas wh...

I za kraj na WCG-u je nesto sasvim drugo jer je to LAN igranje, tako da iskuliraj malo...

Dobro, decko (Janko) ima prava da bude nadrkan, malo se zezao sa godinama, a ti si izjavio na keca da je cist wallhack, sad kad se javilo nekoliko likova i reklo da mozda nije wh, izgleda da je ipak problem sa public adminima [freak]

Ne moze igrac koji ocigledno reaguje na zvuk i zna malo da puca (nekoliko laganih headova deaglom na demou- a nema aim) da se tretira isto kao neki nub koji ne zna gde se postavlja C4, a daje headove kroz zid ...

Naravno da momci treba da pitaju ovde za misljenje, ali pre nego sto je steta ucinjena (permanent ban), a ne razumem zasto je pohvalno to sto su snimili demo, to je valjda normalna stvar ...

Servera ima 23939129203 u Srbiji, posledica toga je da prosecan admin ne zna ni sta je wh, ni kako se snima demo, ni kako se ide u spec ...

Momcima sa servera savetujem da skinu najnoviji banshot plugin sa allied modders (double snapshot), stave amx_cvar banshot_type 4 i koriste ga u ovakvim situacijama, jes' da nije najpouzdaniji, ali opet postenije za igraca koji je banovan ...

I naravno, da se izvine decku - opsta kultura ... Svaki admin greshi ...

E vidis kod nas nije normalna stvar da admin snimi demo, nego da odmah lupi ban, i na vecinu tih 2323123123123 servera je tako...zato sam rekao da je dobro sto su momci bar snimili demo...

Ovaj savet za banshot je dobra stvar, samo ti trebas da ubedis posle lika, kome je banshot snimio SS u njegov CS Folder, da ti upload taj SS...ali u svakom slucaju je bolje tako, jer ukoliko ne upload SS znas da je citer i kraj...

u bravo brate bash si se probio na scenu odmah, stvarno ti je wcg bio dobra uzlazna putanja :D

Ma 'de to bre... [:)][:)]

Inace saljem ti velike pozdrave i vidimo se kada dodjem za KS... [;)] [;)]

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

Svaki metak kroz forbiden tacno u telo coveka koji se pritom kretao.

Da ne pominjem ono sa donjeg dela rampe gde je radi reda opalio kroz zid u coveka 2-3 metka.

Pridruzujem se ljudima koji misle da je wh, nema mi druge.

1313

Link to comment
Share on other sites

readmore.de + x-spec.exe da vidite sta sve moze u igrici ...

Samo da ne pomislite da poredim Janka sa igracima odavde, nego svi kupe fore tu ...

Najveca greska 99.99% admina jeste sto uvek porede igru sumnjivog igraca sa svojom igrom ... i onda normalno da je citer ... ako ja ne umem da dam head deaglom kroz zid- ne ume niko (osim f0resta i SpawNa)

Da bi se to sprecilo, samo gledaj demoe, demoe i demoe ... svaki koji ti dodje pod ruku ti gledaj ... od najgorih botova do ovih "imena" na sceni ... Sve gledaj!

Upropastices svoju igru, ali ces bar da valjas nesto kao admin ... [:o)]

Link to comment
Share on other sites

Janko postade cyber zvezda hehe

Inache znate koliko me zanima shto je neki igrach na tamo nekom PUBLIC serveru palio cheat? Uuuuuuuu ma budio sam se nocas zbog toga. Ajte manite se vishe doshli ste, pitali ste, rekao sam da NEMA CHEAT i cao djaci :)

Gledash preko tamo nekog x-specatate-a da li dechko ima cheat... ako si vec struchan i kompetentan za to onda ti sinko samo iskustvo i zvuk trebaju :)

Link to comment
Share on other sites

Au bas ste se potrudili oko postovanja,sad videh. E ovako,mislim da dugujem objasnjenje. Ja sam 83.godiste i igram cs mnooogo dugo,ne mogu da se setim od koje godine,ali stariji poput mene ce se setiti,ja sam otvorio WOG,Mnet,Vuk,druzio se sa malim batom,Prateom,Acid Man-om...bla bla bla...da ne nabrajam imena jer nisam ostao u kontaktu sa njima... Ja drzim BGDOnline servere samo iz zadovoljstva jer volim CS,inace radim totalno druge stvari u zivotu,cs mi je sporedna stvar,kao sto ljudi znaju koji me poznaju.

Sto se tice ovog demo-a,ja nisam bio na serveru i ne znam sta se desavalo,pratio sam ranije Janka ali nisam primetio da ima bilo sta i kad su mi rekli da su ga ban trazio sam demo ili bilo sta i oni su mi dali ovaj demo,ali su mi napomenuli da je pre pocetka snimanja bilo jos sumnjivijih situacija. Ja odgledao demo i nisam bio siguran ni u jedno ni u drugo. I samo mi je bila kriticna situacija na kraju demo-a. I samo iz moje sumnje sam postovao demo ovde da bi mi ljudi pomogli. Na kraju krajeva ovaj forum i sluzi tome. Svima hvala koji su se potrudili da mi pomognu,a vama hejterima ne znam sta da kazem. Niste morali h8 da ostavljate ovde,ako vas ne zanima tema preskocite,a ako ste nervozni idite u teretanu i udarajte u vrecu.

P.S. Janko je koliko ja znam dobio unban.

P.S.S. Moderatori lock pls.

Edited by Speedy

Da bi bio star I mudar,prvo moras da budes mlad I glup.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odgledao demo i nisam bio siguran ni u jedno ni u drugo.

citat sa bgd online foruma:

Speedy

Head admin

Evo sinak izvoli... (link za demo)

I moram da ti cestitam! Svaka cast kakvo iskustvo sa wh-om,i to treba znati!

Budi dosledan do kraja, kao wcg sudija. Ili jedno ili drugo, ne postoji sastavni veznik. Ljudski je greshiti, al nemoj da se vadish bez potrebe kad si me medju prvima optuzio.

Shto se mene tiche moze lock.

P.S. Nisam dobio unban, rr sam modem

P.S.S Igram pod drugim nikom, pod mojim mi dobacuju :$

Edited by Janko M.
Link to comment
Share on other sites

citat sa bgd online foruma:

Speedy

Head admin

Evo sinak izvoli... (link za demo)

I moram da ti cestitam! Svaka cast kakvo iskustvo sa wh-om,i to treba znati!

Budi dosledan do kraja, kao wcg sudija. Ili jedno ili drugo, ne postoji sastavni veznik. Ljudski je greshiti, al nemoj da se vadish bez potrebe kad si me medju prvima optuzio.

Shto se mene tiche moze lock.

P.S. Nisam dobio unban, rr sam modem

P.S.S Igram pod drugim nikom, pod mojim mi dobacuju :$

Ja i jesam dosledan, i dalje smatram da imas wh...neznam samo iz kog konteksta mojih reci si ti izvukao da sam ja promenio misljenje...lol

P.S. Stvarno moze lock temu, jer je postala mnogo smorna...Okrecu se sve iste stvari po njoj...hvala

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...