Jump to content

WH demo


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je cist WH po meni...Znaci i da je u prvih nekoliko partija, slucajno pogadjao likove kroz zid, definitivno se vidi u zadnjoj partiji na demo-u da ima WH...lik je walkovao ka rampi sa CT spona, on je sa rampe gledao u prolaz kod radija, i odjednom se okrece bas kad je lik usao na rampu da uzme lagani kill i puca pravo u tog lika, cak i dok se lik povlacio, pogadjao ga je kroz zid...

Toliko od mene...pozzzz

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

Ovo je cist WH po meni...Znaci i da je u prvih nekoliko partija, slucajno pogadjao likove kroz zid, definitivno se vidi u zadnjoj partiji na demo-u da ima WH...lik je walkovao ka rampi sa CT spona, on je sa rampe gledao u prolaz kod radija, i odjednom se okrece bas kad je lik usao na rampu da uzme lagani kill i puca pravo u tog lika, cak i dok se lik povlacio, pogadjao ga je kroz zid...

Toliko od mene...pozzzz

Thanks.

Da bi bio star I mudar,prvo moras da budes mlad I glup.

Link to comment
Share on other sites

timetable - spisak sumnjivih situacija koje se predstavljaju adminima odredjenih CS liga kako bi se lakse proverile sumnje za cheat :)

Nema potrebe da prave timetable za demo koji traje 3min sve ukupno...Ovo je demo snimak sa Public igranja a ne sa Lige, tako da nema potrebe za timetable-om...;)

Hamlo, Hamlo, zbunjujes ljude ovde...Kad odgledas demo videces o cemu ti pricam...;)

P.S. Prijatno...:)

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

Janko ljudi ce ti presuditi ovde, na forumu su dovoljno. ipak pored sp4leta koji je vrhunski admin sa maksneta ujedno i na BGD-u je rekao svoje, elem 6 admina se slozilo da je bio wh. ne znam sta da ti kazem. pozdrav

Edited by overburN!
Link to comment
Share on other sites

Postati admin na public serveru?

http://www.youtube.com/watch?v=614UX01pev4

Tih "public" poznavalaca CS-a i slichnog mi je preko glave :/ (chast izuzetcima), mene i kada su cimali da udjem na public da proverim neki cheat X-spectate sam uvek gasio, jer je nevidjeno djubre koje dovodi u zabludu.

Na ovom demou se NE VIDI da dechko ima ikakvog cheata i moj savet Janku je da ne igra svakave public servere :)

Bash zbog ovakvih ponizavajucih situacija. Da se dodje do toga ovde da se postavlja ovakva tema, shto znachi da nisu sigurni u sebe tj. da ne znaju, i onda traze pomoc od drugih, a lik vec banovan haha

P.S. VRHUNSKI ADMIN? Nije valjda zavsrhio neku 3-godishnju obuku za CS ADMINISTRATORE u Shvedskoj. :D ( ne mogu da odolim )

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

janko m. sa soccerjama hahahah :) pogledao sam i ja ovo i po mom laickom iskustvu rekao bi da nema veze sa wh-om, jedan od admina kaze svaki put zakine nekog, pa naravno da zakine kad ide 10 ljudi, mora nekog da zakine lol, i sto bi lik igrao sa whom realno pored 5 admina na serveru, ali to je samo moje misljenje

Link to comment
Share on other sites

I da se ne pominje zadnja partija (iako nije ocigledan), mislim da ga je odala jedna od partija na pocetku kada je spadao na rampu i tacno nanisanio i pogodio lika kroz 2 zida (kroz spust i zid desno od kutija).Ovaj lik je ili iskusna citercina ili srpski public kiton the one and only.. :D nhf

kassad says:

ISUSE HRISTE ON JE BACIO FLES!

Link to comment
Share on other sites

haha, zwaka me nagovorio na soccerjam, nije losha fora al su nezgodne komande :P

hvala na podrshci, umalo me ne razapeshe ko Hrista :P jes' da ne cenim svachija mishljenja al ONO ! :D

Jeste da je smor gledati public demo-e al ovo vredi pogledati zbog adminskih komentara, stvarno sam se slatko ismejao, pogotovu kad "VRHUNSKI ADMIN" sp4le reche, probushio me kroz 3 zida...

shta vishe recji :)

Link to comment
Share on other sites

1.nema nikakvog wh-a...ili chita...

2.lik nije preziveo jednu jedinu rundu na botardskom serveru

3.lik jeste bot a i svi oni admini zajedno sa njim

4....vratite mi mojih par minuta zivota

5.ne znam stvarno kako vas samo nije sramota da postujete to ovde...mislim da vas ljudi nisu dovoljno h8t-ovali

6.neko ce misliti da sam preostar ali ako samo za nesto od navedenog nisam u pravu,jebite me...

1 savet,banuje te idiot,promenis server i gotova prica :),ako vas vec smore i nerviraju nasi non steam publici(koje sam ja rtd nekad podrzavao),igrajte gather i bivajte banovani zbog neuplodovanja demoa i slicnih ban poena...

woho morao sam da kenjam za jubilarni 200-ti post xD

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...