Jump to content

SystemGames SuperCup Summer Tournament 09


0geE

Recommended Posts

BHjxavSrsWbdP7wKZC1m_sgpng.png

- Prijave pocinju 10.6.2009

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

SystemGames SuperCup Summer Tournament 09 - Season 3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

2llbjme.pnga3jcxu.png2my435z.png28ccxo0.pngs4rh42.png

@ Evo nas ponovo cemo se druziti u igri counter-strike , posle druge sezone (Steam) koju smo uspesno zavrsili,org. smo i 3 sezonu , Non-Steam , sto je jos jedan veliki korak za nasu zajedincu.

@ Details

- Limit Team : 16

- Nagrade : (nagrade by kgb-hosting.com and bhcaffe.com)

1.Place - ClanWar Server (3 meseca) by KGB-Hosting.com + 1 Admin na Public Serveru

2.Place - WebHosting + .info (domain)

@ Za ovaj SuperCup praniramo malo jenostavnije i manje takmicenje,pa smo odlucili da se igra u 4 grupe po 4 ekipe,posle qualifications rounds u kome ce ucestvovati 32 ekipe. 1/4 Finala se igra po sistemu A-C,B-D (grupa).Na kraju turnira se igra samo finale,warzone za 3.mesto se nece igrati.Hvala!

@ Maps:

Qualifications rounds - de_dust2

1.Kolo - de_inferno

2.Kolo - de_nuke

3.Kolo - de_dust2

1/4 Finale - de_train (bo3) (porazeni bira drugu mapu)

1/2 Finale - de_nuke (bo3) (porazeni bira drugu mapu)

Grand Finals - de_dust2 (bo3) (porazeni bira drugu mapu)

- HLTV ce biti od 1.Kola pa do Finala,u Qual.Round nece biti iz opravdanih razloga.

- Zamolicu VAS jedno - A to je da redovno posecujete forum, da biste blagovremeno bili obavesteni o svemu!

@ Ako niste sigurni da li cete 100% igrati, nemojte se prijavljivati i uzimati nekome mesto!

Hvala!

Info : www.system-games.net

Sponzored by www.bhcaffe.com , www.kgb-hosting.com

banner.com.gif

kgb.png

Edited by 0geE
Link to comment
Share on other sites

a ja kontam da vi punooo serete...ako ste nasli ovde mesto da se zajebavate .. razgulite kad budete pravili svoju ligu pametuj te ..

@ PS. - Zamolio bih administratora da izbrise ovu temu jer imate ovih par osoba ovde koji previse spamuju..

Edited by 0geE
Link to comment
Share on other sites

Ne, ne spamujemo nego ste vi krenuli da serete posle 3 posta kako vam smaramo teme i spamujemo.

I ako je ovo josh jedna Non-Steam liga, koja nikako ne doprinosi nashoj sceni u sushtini. I niko vas ne tuche po prstima da je pravite.

Napisali ste ovo :

Non-Steam , sto je jos jedan veliki korak za nasu zajedincu.

Naravno, ovo je totalna bezsmislica i ne znam shta ovo treba da znachi.

I ako ste napravili topik sa gomilom nepovezanih znakova i ofarbali ga u 10 razlichitih boja ne znachi da se cimate oko lige.

A i na koncu, ako vi ne umete da shvatite negativne komentare ne treba ni da pravite bilo shta.

I ne, ne moramo da pravimo svoju non steam ligu da bi mogli da vam kazhemo bilo shta.

A kad su vama nagrade cw server na 3 metra, i 1 (slovima: jedan) admin na pablik serveru (da, admin na pablik serveru), a za drugo mesto besplatni .info hosting, niko vas netje shvatiti ozbiljno.

Ako vas rur smara, onda to treba da vam kazhe neshto.

Link to comment
Share on other sites

Ali pazi ja sam rekao..veliki korak za "nasu" zajednicu a ne za cs scenu ... i sto se tice nagrada bolje ista nego nista , mi smo se potrudili makar da poboljsamo sto je vise moguce.

Jos jednom bi zamolio administratora da obrise temu ne zelim ovde da se prepiremo bezveze.

Link to comment
Share on other sites

Ma lik je napisao da je to veliki korak za njihovu zajednicu, sad da li je to korak napred ili nazad, dechko nije definisao :D

Nishta lichno samo mi je suvishe bilo smeshno to shto ste napisali da sam morao da prokomentarishem hehe

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Samo cu da dodam komentar, da su momci hteli da naprave non-steam sa bilo kakvim nagradama (jer kao sto rece organizator : bolje ista nego nista) jer je mnogo vise ekipa na NON-STEAM platformi jos uvek, nego na STEAM...Sta da radimo kadd zivimo u takvoj zemlji, gde je piraterija glavni nas snabdevac igricama i ostalim programima etc.

Zato momci samo gl sa orgom i da izgurate Ligu do kraja...pozzz

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

Samo cu da dodam komentar, da su momci hteli da naprave non-steam sa bilo kakvim nagradama (jer kao sto rece organizator : bolje ista nego nista) jer je mnogo vise ekipa na NON-STEAM platformi jos uvek, nego na STEAM...Sta da radimo kadd zivimo u takvoj zemlji, gde je piraterija glavni nas snabdevac igricama i ostalim programima etc.

Zato momci samo gl sa orgom i da izgurate Ligu do kraja...pozzz

U potpunosti se slazem sa tobom,i jos da dodam pazi naravno da sam spreman na svakakve komentare ali vi pisete nesto ne povezano kao u smislo sto je gore jedan clan napisao samoo tako pishaj u ochi... ne znam dali sam pogodio ali tako nesto u tom smislu,dakle napravio sam ligu da bi sve ekipe mogle igrati pa cak i one koje nemaju steam posle ove icice i steam liga..

Link to comment
Share on other sites

Realno, moras da znas da kad OVDE :) postavis info za nonsteam ligu, neku online sa novcanom prijavom dobijaces hejtove, isto tako za svaki kiks koji napravis, kao sto je onaj deo u tekstu. Jeste da nazalost u Srbiji igra vecina nonsteam, ali zasto onda ne obezbedite za prve 3 nagrade po 5 steam acc-ova ? Da bar na neki nacin podstaknete napredak te neke "cs scene" ? Jbs vise te hostinge i ostala cuda, ljudi osvoje nonsteam ligu misle da su uhvatili bo** za mu** i onda prave sajtove sta ja znam, a broj klanova pre svega kvalitet nista bolji ni pre te lige, kamo li da ih nesto podstakne pa da odu na lan i odigraju sa iskusnijim ekipama i vide gde su stvarno. Svaka druga liga / organizator, ima isti odgovor na pitanje zasto opet nonsteam. GL u svakom slucaju

Edited by Mazi

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

Samo cu da dodam komentar, da su momci hteli da naprave non-steam sa bilo kakvim nagradama (jer kao sto rece organizator : bolje ista nego nista) jer je mnogo vise ekipa na NON-STEAM platformi jos uvek, nego na STEAM...Sta da radimo kadd zivimo u takvoj zemlji, gde je piraterija glavni nas snabdevac igricama i ostalim programima etc.

Zato momci samo gl sa orgom i da izgurate Ligu do kraja...pozzz

E pazi, vise mi ide na kurac ta klasicna prica, jao jao svi igraju na Nonsteamu jao jao drzava je bedna jao jao nema steama, o cemu vi pricate ljudi? Svi malo pismeniji igraci IMAJU steam, retardske ekipe koje NEMAJU steam i NE TREBA da igraju lige/turnire etc, kad budu ukapirali neke stvari, kupice steam i pocece stvarno da igraju cs. Kupite steam i prestanite da kukate kojikurac vise smaraci.

Nista licno tebi, ali mi je dojadilo, pa se na nekome moralo zalomiti, nhf.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

E pazi, vise mi ide na kurac ta klasicna prica, jao jao svi igraju na Nonsteamu jao jao drzava je bedna jao jao nema steama, o cemu vi pricate ljudi? Svi malo pismeniji igraci IMAJU steam, retardske ekipe koje NEMAJU steam i NE TREBA da igraju lige/turnire etc, kad budu ukapirali neke stvari, kupice steam i pocece stvarno da igraju cs. Kupite steam i prestanite da kukate kojikurac vise smaraci.

Nista licno tebi, ali mi je dojadilo, pa se na nekome moralo zalomiti, nhf.

Sta da radimo kad ne zivimo svi u Kragujevcu... [:)] [:)] no hejt of kors djast kiding

Jbg brate kad bude opet pala cena steam-u (kao u jednom periodu na 500dindzi), verovatno ce masa ljudi opet kupiti taj ebeni steam i krenuti da igra na steam-u...a do tada snadjite se kako mozete, ovaj MORATE...

<3 bradr

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

Poslao sam dopis ministarstvu za sport sa idejom da se fudbal u Srbiji igra sa ciglom umesto loptom. Mislim da će to biti veliki korak za domaće takmičenje, a i da će povećati želju kod momaka u internacionalnim mečevima

U potpunosti se slazem sa tobom,i jos da dodam pazi naravno da sam spreman na svakakve komentare ali vi pisete nesto ne povezano kao u smislo sto je gore jedan clan napisao samoo tako pishaj u ochi... ne znam dali sam pogodio ali tako nesto u tom smislu,dakle napravio sam ligu da bi sve ekipe mogle igrati pa cak i one koje nemaju steam posle ove icice i steam liga..

ma gledaj, sve je to ok i naravno da vi odlučujete kakva će biti liga koju pravite i sve što ide uz to, ali kad dođeš i napišeš da je non steam liga veliki korak za zajednicu nekako si se otvorio na penal :)

Link to comment
Share on other sites

decace a gde je link za prijave ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pozdrav podanice moj... smislicemo nesto ako si dobro navezbao one poteze sto sam ti pokazao poslednji put

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...