Jump to content

Pristojna 478 konfa


gsm

Recommended Posts

-Ploca Asus p4p800 SE (intel 865pe chipset) - (imam originalnu ambalazu)

http://www.superwarehouse.com/Asus_P4P800_...P800SE/p/392664

-Procesor Intel Celeron D na 2.4 ghz (imam originalnu ambalazu)

-Odlican cooler na procesoru (bakarna budza od cca 700g :D ) - Cooler Master Ultra Vortex

http://www.firingsquad.com/hw/4598/Cooler_...Vortex_KCC-V91/

-Ram - 2 x 1gb Kingston Value DDR (Lifetime garancija u Imtelu na oba modula)

-Hard je WD 80 gb sata, ispravan bez BB (hladjen nonstop)

-DVD Rw Pioneer DVR 108

-Graficka kartica - Club 3D 7600 GS AGP 256mb ddr2 -fina AGP kartica, odlicno sljaka samo cooler malo zvrnda (trebalo bi da se malo ocisti/podmaze ali zaista nemam vremena ovih dana da se mlatim sa tim) -(imam originalnu ambalazu)

http

://search.dell.ie/1/2/3979-club-3d-gef...-hdtv-out.html

-Kuciste MS Industrial (tamno sivo/srrebrno) i unutra 3x Cooler Master "svetlece" 8ice (2 napred i 1 pozadi) - te dve napred imaju bele led diode mada mislim da na jednom ne rade a ventilator koji je pozadi ima ljubicaste led diode (na front panelu 2xusb, mic, speakers prikljucci)

-Napajanje je sasvim solidno Eurocase od 350w - izvadjeno iz Eurocase kucista

- Tastatura i mish Logitech - bezicni komplet (bela boja) solidno ocuvan - mislim da je oznaka Internet Pro

-modem Sweex 56k (kao backup ako skikne Adsl/kabl/wifi :) ) kao i mocni :D Samsung floppy drive.

- Monitor CRT samsung 797DF - beli, odlicno ocuvan (bez BP [:D] ) tj koriscen u nepusackoj :) sredini ( http://www.dooyoo.co.uk/crt-monitor/samsun...bb-edc/details/ ) (imam originalnu ambalazu)

+ na poklon uz komplet konfiguraciju par plavih CoolerMaster neonkica :) + Genius beli 2.0 zvucnici

Cena za komplet je 125 eur fixno a za bez monitora i Logitech bezicne tastature&optickog misonje 105 eur fixno. Masina je kucno koriscena za web, office, filmove i pomalo WoW kada se imalo vremena :) Buduci da je uzet laptop ne odgovaraju trenutno nikakve zamene i sl vec samo cash. Kontakt na PM.

P.S. Ne saljem kurirskim sluzbama tj samo licno preuzimanje (Bg).

P.S.2 - Sticajem raznih okolnosti, rasparcavanje masine trenutno nije opcija.

Link to comment
Share on other sites

koliko je star komp?

Uglavnom su komponente negde preko 3god (istekle garancije), graficka je nesto preko 2 god (istekla dvogodisnja garancija u Imtelu) a tu je negde i memorija kao i grafa stim sto memorija ima Lifetime garanciju u Imtelu. A da, neonkice [:D] su stare negde oko godinu dana [:D] Mislim da imam negde i sve racune/garancije, mada uglavnom bacam ono od papirologije sto istekne (doduse mogu da pogledam ako to nekome treba :) )

Link to comment
Share on other sites

realna cena, nema sta! I kontam da moze i dalje da tera vecinu igara bar na medium details! Samo procesor jaci treba ubaciti i vrh :D

Pa jedan full P4 umesto celerona D svakako bi mu dao dodatni "vetar u ledja" [:D]

Link to comment
Share on other sites

au brate aj da si stavio na halooglase ili negde gde ima dosta neobavestenih ljudi, al ovo...

aj ako prodas javi da znam gde da prodajem stvari koje niko normalan nece da kupi :D

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

au brate aj da si stavio na halooglase ili negde gde ima dosta neobavestenih ljudi, al ovo...

aj ako prodas javi da znam gde da prodajem stvari koje niko normalan nece da kupi :D

Hmm interesantan odgovor zaista... Ne znam zaista odakle ti ideja da ja smatram da su bilo gde (a pogotovo ovde) budele pa stavljam neke astronomske cene... Sracunaj malo koliko moze da se uzme za komponente ponaosob pa onda mozes da komentarises. Cisto tvoje racunice radi - samo za 2x1 gb Kingston ddr1 rama (pod lt garancijom) su mi nudili 35-40 eur, al` mrzelo da se `ebavam sa rasparcavanjem.

No svako ima pravo na svoje misljenje, pa i ti na tvoje, a ja nikoga ne teram da bilo sta kupi od mene zar ne? Kome odgovara javice se, a kome ne odgovara nece, vrlo jednostavno :) Ja smatram da je cena bila vrlo korektna za jedan solidan racunar (koji mnogim ne-gamerima :D zavrsava posao), a rekavsi to cisto da dodam da je komp prodat (u kompletu) i to ne na halooglasima ili pcberzi :D i da moze LOCK.

Edited by gsm
Link to comment
Share on other sites

realno i klinac sam i nemam pojma.

a za tih 130 evra mogu laganica da kupim nov kompjuter sa plocom i integrusom na njoj, procesor i 2gb ddr2 rama. i samom kupovinom nove robe sebi omogucavam upgrade za kasnije.

btw imam p4p800-vm, p4 northwood 2.4, x1650 i 1gb rama. koji koristi buraz samo za dotu. a i to mu baguje kad ima dosta igracha na ekranu(zbog procesora, koji je jaci od tvog). znaci ko ti je to kupio ili si ga zajebo ili je hteo neki server ili bukvalno office upotrebu.

realno da sracunam po komponenti ne mogu. zato sto te komponente vise nisu u prodaji i realna vrednost moze da bude samo polovina cene od priblizne konfiguracije po performansama.

a ti jel bi kupio neka kola za koje mozes da nabavis delove ili za koja ne mozes? :D

realno nema svrhe ovo ali umirem od dosade i moram da trolujem(stagod to znacilo) xD

p.s. svaka cast na prodaji. ja moj nemam zivaca da prodajem :DD

Edited by TorN-d-

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

Dechko nema pojma ma o chemu god prichao. Savet je da ne pametujete o stvarima o kojima ne znate bash puno :)

Cena je dobra i po meni chak i dosta jeftina konfiguracija.... E sad da li se vishe isplati uzimati ovo ili neshto novo je sasvim druga pricha.

Link to comment
Share on other sites

Loodak :D samo memorija i grafa kostaju 70eura i to da ih relativno lagano proda!!! Mlad je bio u vreme kad su se koristile ddr1 memorije :D

Nikad necu zaboraviti, josh imam racun kada sam pre 2 godine platio kingston 512mb 400Mhz 6000 din, tada je to bilo 80e :D Bila neka kriza sa ddr memorijom!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...