Jump to content

CS Tournaments Supports


Recommended Posts

Evo ovako. Rec je onom projektu sto sam vam pricao pre nekih 3-4 meseca.

Dignut je FREE FORUM na forumotion (tj stari samo probno) da vidim vas odaziv

i kako ce sve to ici, ako se pokaze da vredi dizati original host , site/forum onda cemo to i uraditi.

Znaci sledece. Forum je uradjen da bi se na njemu odrzavalje lige, tacnije forum za "sve" CS Turnire.

Ovo je projekat slican kao KLAN-RUR, ali je ovo samo za CS TURNIRE.

Za one koji nisu upuceni:

-Ako zelite da napravite ligu/turnir nebitan je limit ekipa, da li je steam/non steam niti nagrade. Mozete se javiti na

mail/msn s4ll3@hotmail.com , pa cemo se dogovoriti oko sledeceg.

1.Na forumu postoje 2 TEME.

*Prva je tema gde ce biti TURNIRI na kojima traju prijave

*Druga je za turnire u toku.

~ Znaci, kada se zavrse prijave ide lock na tu temu, a onda ce biti premesteni u temu za turnire u toku...

Imacete jasan pregled svih tema, naravno na forumu postoje jos dodatne teme za Counter Strike kao i diskusije

oko igrica, programa, upoznavanje i druzenja itd...

Link foruma je takodje "free": http://www.cs-turniri.co.nr

MOLIM BEZ SPAMA. Xvala !

Edited by mali sale
Link to comment
Share on other sites

mislim da je rur podforum sasvim dovoljan i sto je najbitnije, dosta posecen....nismo mi toliko velika drzava niti imamo toliko turnira da je potreban forumm...

my2cents

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Nije losa ideja, al zajebi off topice,druzenje i ta sranja...lepo samo 3 Boarda, Lige na kojima je Prijava u toku, Lige koje su u toku i Istorija dogadjaja po meni je to ok. A, ovo upoznjavanje bla bla...svaki forum ima, i ne bi se razlikovao od bilo kog drugog...;)

Link to comment
Share on other sites

Realno, svaki forum je suvisan, niti ces da postignes nesto. Ako vec hoces da skupis sve lige na jednom mestu odradi bolji dizajn i napravi sajt tipa 4game.rs ili kao sto je kode5, bar na slicnu foru. Vidim public server, onda to dodje kao community ? Nije sve u broju clanova na forumu, a i ocekivao sam vise od one teme koju si ispisao onda.

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

pa cini mi se da vecina gaming foruma ima svoj podforum "turniri", pa se na njima moze naci vecina turnira, mozda i svi...

kgb i rur su najbolji za to... mislim da je uzaludno praviti takav forum kakav ti zelis + imas previse podforuma dok se samo 1-2 vezu za

temu sajta, a mislim da vec postoji sajt tog tipa, cini mi se da je serbian-events.com ili je to bar nesto slicno :s svaka cast za trud, srecno, poz

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...