Jump to content

BEVERLY 250 CRUISER


mihailoboskovic

Recommended Posts

INTERESUJE DA LI NEKO PRODAJE ILI ZNA NEKOG KO PRODAJE BEVERLY CRUISERA 250 DA NIJE STARIJI OD 3,4 GODINE... ???? POZZZ

P.S. NE ZNAM ZASTO JE MOJ PRETHODNI OGLAS IZBRISAN ALI DOBRO....

I DA PRODAJEM RS125 LORENZO ORIGINAL RACING BOJA 2007 GOD. KUPLJENA NOVA NA MOJE IME, MAX SPEED 160, 2 KLJUCA , PLUS UZ NJEGA NOVA GUMA.....

Edited by RICH.mihailoboskovic

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahaaaaa kako je carski. [roflmao]

Bitje josh vishe carski kad popijesh ban...ahahahhahaahaaa [izuv]

Vuuuudiiii, deeeee si? [azdaja] [evilstruja]

MANGUP JE LI????

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

Ne nego mi je smeshno kolko terash to, iako ti je recheno da uopshte nije smeshan fazon da se raspitujesh za motor koji je ukraden pre nedelju dana.

Jedini mangup ovde, si ti.

I naravno alt.

glupane jedan ja se raspitujem da kupim motor i to od 250 a koliko sam razumeo taj sto je ukraden je od 500.. kakav si ti magarac.... i plus ja prodajem jos jedan motor... jel treba jos nesto da ti objasnim.. i da ja kupujem crni beverly 250 a taj sto je ukraden je sivi itd itd.. jel treba jos da kazes???

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

vidi se da si ovde 3 meseca.

bravo ulazio si u moj profil..bravo... ovaj ajd nemoj vise nista postovati posto nema veze sa topicom...pozzzz

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...