Jump to content

WCG


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sale imas srece sto te znam dugo inace bi i tebe maltretirao:D

armende koga ces da maltetiras ne lozi inace te necu voditi vise kod dude hahahahaha :D

aj prekinite da se LOZITE ~~~~~~~~~

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

niste smorili.

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

to bolidi ostavi za kuci ... niko ne dolazi da pravi sranja ... ali su neki dosli na RUR sa namerom da prave sranja ... jebem ti cs i sve u kurac, najvishe mi se digne pritisak na likove koji prozivaju a chak i ne poznaju... onda su tu drugi lokovi koji brane tog i na kraju mi ispadnemo dbli sto se cimamo ... a taj nije debil shto proziva :o ... n1 n1

boli me qrac .... i mrzim naravno kao i svaki od vas kad mu se proziva clan ekipe ... npr sad Jank1c... de ljudi ne palite se, oce neko da se pegla zbog cs-a .. oces ti sa naselja da mi dovodish neku masu da pravi reda na wcg ???

hahaha sve je smeshno .. koliko godina imate ???

Link to comment
Share on other sites

aha... preti covek ... kk bro.. samo nemoj ovde da pretish ... nishta ne dokazujesh .. budi ljudina stani na crtu sa chovekom ... nije teshko biti zajeban 20 vs 1 ako me razumesh.

veruj meni na rech.. janka niko dirnuti nece !! btw upoznaces me ;)

Edited by 2bp.O
Link to comment
Share on other sites

pa janka kososha malog buvaru niko nije ni hteo da dira, nego ste se vi okomili na lika koji se sprda sa istim tim jankom kog poznajes 2 nedelje za koga srce dajes posto sedi na kanteru pored tebe...

posto sam ja jako jak i imam jaje vece od pariza nasmejacu se na vase provokacije i to cu da resim 24. u rl... i predlazem da iskulirate vise sa prozivanjem i pretnjama nego da svi lepo naucite da igrate kanter... evo mozete i 2bp i veritas zajedno da igrate protiv moje ekipe po bo5 ko uzme mapu dobije 10000din ?

Edited by sale-1H

detinjstvo nismo imali da postali bi najbolji

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...