Jump to content

Steelseries 5h v2 USB


Ste

Recommended Posts

Konsultovao sam se sa nekim ljudima i rekli su mi da ih ne dajem ispod 100e iz razloga se tesko nalaze kod nas, ali eto smilovao sam se i spustio na 90e.

Znaci to je usb verzija, ima mikrofon, klimu, kurve, sve sto treba coveku.

Ne pristajem ni na jednu drugu cenu.

Poz, pm.

edit: iz amerike uvezene, stare 2 meseca.

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

ebes tu Ameriku i best buy, bio sam godinu dana, kupio sam lap top u best buy-u i crko mi kad sam dosao u srbiju, a garancija se tamo posebno placa! To sto si kupio u americi, ne moras da naglasavas jer to nije nikakva prednost! Kvalitetniju robu ovde imamo, jest da je skuplja,ali....

Link to comment
Share on other sites

Ili ste lenji ili vas ne zanima ali na ovom mestu ima da se kupi 8000 dianra. Nisu usb koji mi se ucinilo da ima da se kupi odvojena u par drugih radnji. Ne bih ti minirao post ali ta tvrdnja budzim cenu zato sto nema da se kupi kod nas ili zato sto je iz US je bezobrazna.

,pozdrav sve najbolje

Link to comment
Share on other sites

Matori sacu da ti kazem nesto sjebalo mi se u zovotu gomila slusalica i znam o cemu pricam garancija je za slusalice majka em sto ti ispadnu em sto se prekine kontakt negde u kablu em se sjebe potenciometar tako da bez garancije toliko para jednostavno ne vrede.Nisu to slusalice koje su izdrzljive kao neki sony ili sennheiser od pre 20-25 godina koje i dan danas rade posle milion ispadanja gazenja kabla itd.Jednostavno se takve stvari u danasnje vreme vise ne prave.

Izvinjavam se ako je bio spam.

Edited by Coffin

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

All manufacturing is done by sub-suppliers from Europe and Asia, and then delivered to one of our warehouses for final processing.

senhajzeora fabrika u irskoj PRAVE slusalice a steelseries narucuje delove iz kine i sklapa ih u "skladistu"

Edited by aypl
Link to comment
Share on other sites

nemojte da mrachite decka :)

ako vam ne odgovara cena jebiga vash problem , on ima svoju cenu i cao

vashi postovi nemaju nikakvu svrhu , ako ocekujete sad da on daje te sluske za 40e to je nemoguce :P

nace se neko ko ce kupiti i to je to :)

VERITAS - PRE SVEGA SMO DRUGARI :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...