Jump to content

Problem sa emuliranjem GC-a


Recommended Posts

Pozdrav svima. Kao prvo prvi put sam se susreo sa Dolphinom tek pre neki dan u nadi da cu pokrenuti RE remake, ali kada sam skinuo igru i emulator porbolemi su poceli jedan po jedan. Na kraju svega uspeo sam da pokrenem igru ali i dalje imam nekoliko problema. Kao prvo nikako ne mogu da nateram da fullscreen zapravo i bude fullscreen posto mi je igra na pola ekrana a druga polovina je windows. A kao drugi, i mnogo tezi problem javlja mi se jako opadanje framova koje ide cak i do stanja nepomeranja, u menu i pre pocetka igre ide lagano do 30fps ali kad se pokrene igra ide izmedju 2-13fps. Probao sam sve one gluposti u configu sto sam nalazio na netu ono tipa enable-disable dual core i sl. ali nikako nisam dosao do zeljenog rezultata, cak su mi se u kada sam enablovao onaj optimizer likovi pretvorili u neke mutante . Konf mi je onako, mislim da bi ipak igra morala biti igriva. 2.66ghz dual core intel, 8600gt 1gb, 2gb ram, 200gb hdd. Probao sam dolphin 2666 i 2195, i na oba isto.Bio bi neizmerno zahvalan ako bi mi neko rekao koju verziju sa kojim podesavanjima da namestim, da li treba nesto pored da se instalira i sl. Bilo kakva ideja bi mi dobro dosla posto sam vec postao ocajan u tolikoj meri da planiram da nadjem nekog da mi proda GC sa resident evil zero i remake pa da se igram ko covek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...