Jump to content

HELP


Recommended Posts

Interesuje me koji mis,tasturu, sluske i podlogu da kupim ??? Cena ni za jedan proizvod nije bitna... i pls da ne bude svadje oko fanova razera i logitech-a.... Hvala, unapred zahvalan.....

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

kako bih ja isao

razer deathadder (posedujem, iz iskustva -super), qck heavy (takodje iz iskustva, svaka preporuka ovaj kombo), tarantula (posedujem kurac :D), neki sennheiser...ja se ne razumem u njih samo znam da su valjda najbolji...iako imam siberiu koja ja fenomenalna, ali reci ce ti verovatno da je sennheiser pravi :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jbt i ja sam nesto vise za razer. privlaci me look

sennheiser, cuo sam da su ove sluske odlicne......kao sto ste i svi vi rekli... jel to ima sve da se kupi u games??

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

e da, koja je tacno uloga lupam tarantule u csu u odnosu na logitech classic od 1k din? pitam samo :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Meni je sve to sviranje kurcu, mislim u redu je da imas neku normalnu opremicu za ne bas mnogo para, podlogu na kojoj komotno mozes da igras CS a da nije skupa, sluske isto i tastatura, ali sad da kupujete najskuplje podloge, miseve i sluske samo da bi ih nosali po drugim turnirima i merili e-peeonove to je vec glupo. Zar je bitno da imas najskuplji mis, najskuplju tastaturu, to je sve predrkano. Razumem za nekog ko se time bavi profesionalno i godinama, ali previse sam nabova i pripadnika mladje populacije vidjao sa ovakvom opremom, zasto odvajati od usta da bi imao nesto samo da bi se hvalio time.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kojom logikom ides? "Ej, ma ja ionako nikad necu na cpl tako da mogu i sa ovim kuglicnim sa kojim ne mogu zid da pogodim"? Dobar mis/podloga je must ako hoces ikad nesto da uradis...sve vredi...cak i tim nabovima ce znaciti, ucice i to je to...neki nikada ne nauce, istina

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ako ti kes nije problem, ja bih ti preporucio neke ss ili sh sluske, ti sam vidi koje. Podloga, zavisi sta tebi odogovara, speed ili control, tj. qck ili razer. A mis je samo tvoja odluka. Meni batman lezi najbolje, i sad mogu da ti kazem da je batman najbolji mis na svetu i da kazem hamli da nabije inteli u tjelavu guzicu!!!! xD xD

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kojom logikom ides? "Ej, ma ja ionako nikad necu na cpl tako da mogu i sa ovim kuglicnim sa kojim ne mogu zid da pogodim"? Dobar mis/podloga je must ako hoces ikad nesto da uradis...sve vredi...cak i tim nabovima ce znaciti, ucice i to je to...neki nikada ne nauce, istina

Nervira me to jer ima drugara koga evo trecu godinu u srednjoj skoli slusam kako nema pare, ne ide sa nama na exkurzije, nikad nema pare u skoli, kuka kako nema pas zasta da ga ujede, ali prc, kupio sebi opremu vrednu ~20 hiljada dinara.

A dobra oprema uopste nije must, recimo ja na svom misu od 300 dinara i glatkoj podlozi koju sam dobio uz kupovinu racunara sam igrao isto kao i na njegovoj opremi. Nije sustina u opremi, sustina je u tebi.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Nervira me to jer ima drugara koga evo trecu godinu u srednjoj skoli slusam kako nema pare, ne ide sa nama na exkurzije, nikad nema pare u skoli, kuka kako nema pas zasta da ga ujede, ali prc, kupio sebi opremu vrednu ~20 hiljada dinara.

A dobra oprema uopste nije must, recimo ja na svom misu od 300 dinara i glatkoj podlozi koju sam dobio uz kupovinu racunara sam igrao isto kao i na njegovoj opremi. Nije sustina u opremi, sustina je u tebi.

Nemoj se praviti pametan...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...