Jump to content

Ekipe Koje su obezbedile uceshce na Nish Openu


Recommended Posts

Birotehnika zatvorena tako da prc... A WinBite bice u toku dana... Kod drugarice su :D

brawo momci , svaka cast zatvorena ? pa sta ? ne mozete da stupite u kontakt sa gazdom da da demoe ? sa 1 masine tacno se vidi koliko vam puca kurac za demoe i da ispostujte ljude koji su vam dali 50 E , znaci neka me popisa u usta svako ko me ikad vidi na turniru u nisu !!! nisam nista hteo da pisem i mazem vas al sad moram najgora organizacija ikad u VEKU !!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma bedak brate, mene bi bilo sramota da se zalim ne neke stvari koje su meni falile na turnirima u drugim gradovima. To znaju i ovi koji se sad zale, nego eto sad je ovaj tur aktuelan. Greshka je bila samo u 1/2 finala i to u jednom slovu, i na to mogu da se zale 4 ekipe koje su oshtecene, a od njih se zali nW (ne krivim ih), ali preteruju za neke stvari.

Sa moje strane su svi isposhtovani (to znam sigurno) i zato me libo tuki vishe.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Ma bedak brate, mene bi bilo sramota da se zalim ne neke stvari koje su meni falile na turnirima u drugim gradovima. To znaju i ovi koji se sad zale, nego eto sad je ovaj tur aktuelan. Greshka je bila samo u 1/2 finala i to u jednom slovu, i na to mogu da se zale 4 ekipe koje su oshtecene, a od njih se zali nW (ne krivim ih), ali preteruju za neke stvari.

Sa moje strane su svi isposhtovani (to znam sigurno) i zato me libo tuki vishe.

Realno brate.... stojim iza svake tvoje recenice i slova... Zao mi je za nW ali jbg desava se... A ovaj kobrica me totalno ne interesuje... Satnice ispostovane,nije bilo kasnjenja do bo3,kopmovi odradeli svoje...

Link to comment
Share on other sites

Realno brate.... stojim iza svake tvoje recenice i slova... Zao mi je za nW ali jbg desava se... A ovaj kobrica me totalno ne interesuje... Satnice ispostovane,nije bilo kasnjenja do bo3,kopmovi odradeli svoje...

pa to sve sto pises je normalno ispostuj ti sad sto su ti ljudi ostavili po 50e i daj nam demoe ocemo da gledamo jel ste DE_GENI ? sta ? jeste glup sam i sto pitam

Jebo mene turnir,a tebe bugari.

ma moze bre i bugari i sve , samo jedna konstatacija na BGC-u uplata 3000 kod tebe uplata 4900 i dao si za nagrade manje nego sto smo mi dali za 1 mesto + si zakinuo nW + si zakinuo GM tishina i jos te nije sramota da kazes da nema demoa ubi se bolje nego da organizujes turnir plz

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

pa to sve sto pises je normalno ispostuj ti sad sto su ti ljudi ostavili po 50e i daj nam demoe ocemo da gledamo jel ste DE_GENI ? sta ? jeste glup sam i sto pitam

ma moze bre i bugari i sve , samo jedna konstatacija na BGC-u uplata 3000 kod tebe uplata 4900 i dao si za nagrade manje nego sto smo mi dali za 1 mesto + si zakinuo nW + si zakinuo GM tishina i jos te nije sramota da kazes da nema demoa ubi se bolje nego da organizujes turnir plz

Zakinuo nW nisam.... Zakuno GM jesam,ali cu im uplatiti..... jasam imao 24 Ekipa ti si imao 54 ekipa + SPONZORE... Priznajem bolja organizacija... + Meni je ovo prvi turnira a tebi je to 101 turnir... Zato "brate" nemoj da kenjas . Na svaki BGC cu doci prvenstveno zbog Vlajketa jer je decko na mestu... Makar uvek bio TRASH turnir hejt od mene nece dobiti,zato sto nisam seljacina kao ti Kragujevchanska i nemam nosinger kao ti pa moram da se udaljim par metara od kompa ili da iskrivim monitor u stranu da bi komotno stao.... JBE mi se za CS,turnir sam pre svega napravio da bi se druzili i da bi upoznao neke ljude kao sto su Guerillci,nW,4gl,pak.... Momke koji su na mestu a od seljacina kao sto si ti mi je pun kurac... Tako da me tvoje misljenje ne interesuje,nacicu ti demo-e.... Ispostovacu te... Aj sad shmrci...

Link to comment
Share on other sites

Dobro momci nema potrebe da preko net-a iko ikoga vredja niti da se spushta na taj nivo, shta je bilo bilo je, popraviti se ne moze, nije sve bilo "u savrshenom". Manite dalju raspravu, o tome mozete kad se vidite, a do tada ikac postavi demoe i vozdra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...