Jump to content

CORE SERBIAN CUP 3 - REZULTATI


Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobar quote :)

gg all,drkam na GM jebite se za toalet papir, ni jedna rolna mi nije ostala.. brisao sam novinama dupe sa posla kad sam dosao!

I peca debeli, jebi nas bre debeli i opremu sto mi nisi poneo i to isto kretenu jedan,vazno da si uzeo turnir mamlaze jedan a sa mnom sto igras 15 15 na d2 bode te qrac :P

sale kisna glista zvizduce iz zbuna imitira kupus :)

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

gg GM- pusi ga peco! Sam si sebe opovrgnuo, vidis da moze.. :)

gg newave - jebi se bizo.. promukli vrapci :)) <3

gg pak - gavra kralj!

gg mith - jebi MUSAVOG exe-a hahaa!!!!!11 :D

gg phobia - em1 majs ^

gg RICH - kolji vuju, miku i 3 razbojnika. :)

i gg svim ostalim DEJANIMA :))

Hvala bogu pa nam je scena malo zivnula. Bice dobrog cs-a ove godine.. :))

hahha bili smo pijani... :)))) Mislim to vece kao da smo osvojili turnir tako smo proslavili...hehehehe... vuja je teamleader...... nemoj se zezati.... gg za vas.... vidimo se u nis u , ako idete... pozzz

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

dobar quote :)

gg all,drkam na GM jebite se za toalet papir, ni jedna rolna mi nije ostala.. brisao sam novinama dupe sa posla kad sam dosao!

I peca debeli, jebi nas bre debeli i opremu sto mi nisi poneo i to isto kretenu jedan,vazno da si uzeo turnir mamlaze jedan a sa mnom sto igras 15 15 na d2 bode te qrac :P

sale kisna glista zvizduce iz zbuna imitira kupus :)

ali tolet papir hahahahah :D 3 rolne nestalo hahahahahah :D kad je peca srao 4 puta :D em velik cmar za obrisati em mora pola rolne da iskoristi da stavi na dasku :D

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

e ovako kenjao sam 3 puta ali brate pojeo sam neke 2 pice u pa nije mi bilo dobro....

a gasho bolje cuti da ti ne isprozivam dasku od wc sholje hahahahahahhahahah (L)

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...