Jump to content

CS problem


TRBA

Recommended Posts

instalirao sam juce XP 64 bit i naravno instalirao sve drajvere i to i onda cs 1.6 i patch v21 i ubacim ja tu par servera i krenem da igram i skontam da recimo da na kgb deathmatch oce da udje imam slot a recimo na alfu pise invalid cd key i tako na nekim serverima pise invalid cd key jel zna neko u cemu je fora???????????tnx unapred

Link to comment
Share on other sites

Drug i ja smo otvorili server, nazvali ga bezvze Tetrapak i sta sad ? poenta je da i on i ja prilicno dobro igramo, dolaze nam drugari koji prilicno dobro igraju (mada ima i nubova :) ), znaci i Mamojeb (Ja) i -HitmaN- (drugar) smo banovani na 99% servera na balkanu, jer navodno koristimo shifre...ni ja ni on nismo U ZIVOTU videli shifre, pa ako ima vas igraca koji imate slicna iskustva, nemate gde da igrate sem na Public Alpha serveru, jer ste previse dobri ili vas previse sere, a IGRATE NA FER, dodjite na nas server da se druzimo, nema ni 24 casa kako smo ga otvorili, uglavnom zjapi prazan ali je juce bilo oko 60ljudi, nekoliko njih je banovano jer su previse psovali zbog opet navodnih "shifri" ...da ne pricam vise, evo ip, dodjite vidite i ako zelite ostanite

212.200.163.181:27041

zivi bili ljubi vas Tetrapak ekipa

Link to comment
Share on other sites

60 ljudi ? Oo to neki novi patch izaso za CS koji moze da pomeri max igraca po servu ?

inace ortak promasio si temu imas community topic za to

i jos nesto H8 ! [:D]

ja mislim da ne postoji ogranicenje igraca :D samo napravis spown pointe kako li se to vec zove i eto ti :D

al mogu misliti na sta lici kanter 30-30 haahaaha

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Drug i ja smo otvorili server, nazvali ga bezvze Tetrapak i sta sad ? poenta je da i on i ja prilicno dobro igramo, dolaze nam drugari koji prilicno dobro igraju (mada ima i nubova :) ), znaci i Mamojeb (Ja) i -HitmaN- (drugar) smo banovani na 99% servera na balkanu, jer navodno koristimo shifre...ni ja ni on nismo U ZIVOTU videli shifre, pa ako ima vas igraca koji imate slicna iskustva, nemate gde da igrate sem na Public Alpha serveru, jer ste previse dobri ili vas previse sere, a IGRATE NA FER, dodjite na nas server da se druzimo, nema ni 24 casa kako smo ga otvorili, uglavnom zjapi prazan ali je juce bilo oko 60ljudi, nekoliko njih je banovano jer su previse psovali zbog opet navodnih "shifri" ...da ne pricam vise, evo ip, dodjite vidite i ako zelite ostanite

212.200.163.181:27041

zivi bili ljubi vas Tetrapak ekipa

LAZHESH SHIFRASHU JEDAN !!1osamnaest!1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...