Jump to content

KODE - FINAL INFO


kobrica2004

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da bi najbolje bilo da je svih 40 ekipa doslo lepo u Bg u KGB pa u lanu 2 dana da se odigra ceo kode5 tako bi bili svi sretniji i zadovoljniji :)

neka neka, mislim da su prosla vremena da odem tamo i cekam 18 sati da igram :))) ovo je extra.

i sad lepo svi odemo tamo na jedan dan , izigras se posteno i cao zdravo.

Link to comment
Share on other sites

vazno da je tvoja grupa bila jaka :),kao na nekoj non steam SLJ ligi...

usput jedno pitanje za koga su uzimani svi oni screen shotovi...gde je to postovano...i kad ce demoi ?

ko si ti uopste ? nikad cuo za tebe ni ko si ni sta si ? jel si igrao ligu ? cije ss-ove trazis ? ja sam trazio i dobio ako ti nesto treba pitas lepo a ne ponasa se kao babun kao sto se sad ponasas i o kojim ti sjl ligama pricas kad ne znash pravo da teras

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je sve proteklo u najboljem svetlu to sto su desila neka "iznenadjenja" to je visa sila ... sto kaze biza u lanu cemo da vidimo sve ... iskreno gotivim momke iz entity al mi imaju neka do jaja cudna izletanja i busenja nhf momci !!! vidimo se svi u bg-u

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

gl svima , diVimo se u lanu :D

kobrice salji one pesme od sinoc ! :D

ahahaha koliko je bilo dobro :) kao kamikaza :) za koga ti majka vencanicu sprema :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

s' namerom podjoh u veliki grad...

:))))

a za to moras da se obratis Shakalu :) ili da pitas trenera Zvezde Janevskog :) hahaha dobar dan i dovidjenja :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Sve je bilo ok osim servera na kome smo mi igrali gde su se pojavljivali choke-ovi :( ali nije bilo problema za samo igranje srecom :)

Serveri su radili na oko 550fps i maxrate je bio 25000 a updaterate 100 tako da nema sta, choke je uglavnom zbog steam jer nasi steam serveri se kace na neki smrdljivi steam master server a choke se uglavnom desva jer vas net ne moze da izgura rate i updaterate koji ste podesili tako da smajnis rate i nemas choke, provereno

Ali kao sto i sam kazes, to malo choke-a sto se pojavi kompenzuje visok fps servera tako da ne smeta kod pucanja ;)

@confy, pojacaj rate pa ce vuci vise :)

Link to comment
Share on other sites

ko si ti uopste ? nikad cuo za tebe ni ko si ni sta si ? jel si igrao ligu ? cije ss-ove trazis ? ja sam trazio i dobio ako ti nesto treba pitas lepo a ne ponasa se kao babun kao sto se sad ponasas i o kojim ti sjl ligama pricas kad ne znash pravo da teras

pacove botovski,igrao sam u grupi upravo sa Entitiy-em i delili su hedove kroz smoke kako su stigli zato sam i pitao za SS-ove a to sto je tvoja grupa bila najlaska necu da komentarisem,recimo da si imao srece...NHF idiote,nije ni cudo sto te svi mrze i h8uju...ne ja necu da pominjem burek,ops...

Link to comment
Share on other sites

@mohr

retko zalazim ovde, neke bitnije ljude sa cs scene (olol) znam samo po imenu, tako da ne znam ko je kakav, dal je kobrica govno ili nije da li ga mrze ili ne...poenta je da si ti sve to mogao da napises mnogo drugacije...umesto "moja grupa najteza picka materina tvoja najlaksa aaaaa govno smrade kurac palac" mogao si jednostavno da pitas za scrn shotove entityja ...ispadas veci retard tim smesnim prozivkama

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...