Jump to content

GuerillaMethod netplus CS 1.6 STEAM server


GcV.Bjeli

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super josh samo sredite igru!

de_nuke1,

anti-TEAM-flash, friendlyfire 0 i sva ostala chuda zbog invalida na serveru :)

Nece biti mnogo pluginova jer zelim da napravim da server bude sto slicniji samom CW-u.

Znaci nece biti anti team falash, FF ce biti 1 kao i ostale stvari koje mozete videti na

mnogobrojnim public serverima.

Link to comment
Share on other sites

anti flash i ff 0 ? au boze kakvi predlozi.

Ili me samo spamujesh ili nemash pojma o CS-u. Ti odluchi od ta 2 shta je.

Kad hocu da igram CW igracu CW, kad hocu PUBLIC necu "belo" i "moj me odvalio". Ima likova na serveru sa 2h CS-a (chak i oni imaju steam) i niti da se ljutish niti im ishta vredi prichati. Shta da radim??? Da ostavim CS...

Link to comment
Share on other sites

Bjeko postoji mod csa, zove se deathmatch, tamo se igra tacno takav cs kakav opisujes, brz, bez bilo kakve paznje i razmisljanja, samo cisto pucanje.

Ako ti razumesh sebe, a tek onda mene... Choveche ja pricham o tome kako likovi ne vode rachuna ni gde pucaju ni gde bacaju bombe i da me to nervira, tako da bi trebalo da se preispitash da li su ti komentari na mestu.

Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo oko par stvari.

Marko će namestiti server onako kako mi otprilike želimo, što je većinom na njemu jer se ja u to previše više ne petljam :)

U ovom trenutku GM netplus serveri nisu besplatna varijanta već u njih ulazi određeni deo budžeta samog GM-a koji je baš baš daleko od velikog i gomilanje servera sa različitim modovima pre nego što uspešno pokrenemo bar jedan bi bilo razbacivanje.

U budućnosti (ne znam koliko skoroj) se mogu očekivati GM netplus DM i CW server (CW server nevezan za našu GM ekipu koja će igrati na totalno odvojenom serveru koji je samo njima na raspolaganju, a koji će moći da rezervišu domaći timovi koji imaju steam).

Postojali su veliki problemi da se ovde steam server uopšte podigne jer većina provajdera ima u ovom trenutku tehnička ograničenja vezana za steam u šta u ovom trenutku neću ulaziti.

Mi smo zainteresovani da držimo SAMO steam server na kome će igrati SAMO igrači koji će moći da poštuju određena pravila, a u kom pravcu će to otići ostaje da vidimo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...