Jump to content

Oko kauntera


Recommended Posts

Je li da vas pitam jel moze ovaj kaunter 1.6 da se igra preko browser-a posto ja nemam odakle a ni kako da skinem kauntera ???? hvala

Meni su rekli ovi iz surdulice da je uspeo da namontira cak mi rekao i da je igrao sa siframa nekim i da je sve pobio !!!!!!! pa me zanima nekako i ja da to namestim meni doma ako moze naravno! Bilo kakva pomoc je dobro dosla. Ja sam probao da kucam na google kaunter online igranje ali nikako da nadjem to sto je on pricao hvalaaa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja sam jednom pokusao da napravim folder kanter 1.6 ali kad udjem nema nista stvarno sve sam pokusavao crtao sam ga i u paintu onom jednom prilikom sam i cuo da su neki tajvandjani uspeli da preko youtuba igraju ne mislim da gledaju NEGO DA IGRAJU cak sam cuo da su se pravile na youtubu i neke silne lige i da su najbolji bili rumunci !!!! Kako nebi previse zamarao ako bi neko hteo da se i nadje samnom ja sam iz kamendgrada ko sremske mitrovice pecem i rakiju rado bi vas pocastio ! uzivajte

Link to comment
Share on other sites

mogao bi ako uspes to da osposobis i neku ligu da napravis pa da glavna nagrada bude rakija... i neko svinjsko pecenje....mislim da bi to bilo korektno...a to na youtubeu sam i ja cuo to su bas neki majstori a cuo sam da moze i preko fejs-a da se igra jel ima istine u tome??hvala unapred ko zna odgovor...

obeshenko aKa exterminator

Link to comment
Share on other sites

a cuo sam da moze i preko fejs-a

da da, moze preko fejsa, igrao sam ja par puta, nije lose, moram da ti priznam

cini mi se da je adresa:

www.kaunter-strajk.facebook.com

ili

www.ks.fejs.com

nisam siguran, inace, sve je to putem browsera

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...