Jump to content

Turnir Kamenica


Dejan J.

Recommended Posts

posto cu pomoci sa nekim stvarima u organizaciji da napishem ovaj full info ;)

Vreme odrzavanja turnira : nedelja 28.12.2008 10:00 CET

Igraonica : Gaja (u samom centru Sremske Kamenice ne mozete promashiti)

Uplata : 1500 dinara

Ziro racun/Izgled uplatnice : getattachmentut7.jpg

Racunara u igraonici : 20 igrace se na svih 20. Racunari su dobri sve radi kako treba. Ja cu ih josh srediti reinstalirati cs na svim kompovima staviti patcheve , mousefix i remove mousefix , refreshlock , skripte za server itd... jedini problem je sto je server mashina malo slabija ne znam da li ce moci da izdrzi 2 dedicateda sa 2 hltv-a ako ne spusticu ja moj komp dole za server.

Prostor : jedna soba u kojoj je 20 racunara 10 u jednoj 10 u drugoj liniji (tako ce trba da namesti posto je trenutni raspored 8|12) , grejanje u igraonici postoji kao i wc :D. U centru imate 2 pekare na 100 metara od igraonice , par kafica i piceriju.

Zreb : ako bude 8 ekipa 2 grupe po 4 , ako bude 10 2 grupe po 3 i 4 nosioca koji preskacu grupnu fazu ako bude 12 4 grupe po 3 ekipe.

Ekipe koje su uplatile : risk,goodcats,sublinimal,cK,Vindicate, (iGn uplacuje sutra) - ne znam da li je josh neko uplatio u periodu 13 decembar - danas.

nadam se da nisam nesto zaboravio

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ae da objasnim i tacno gde se nalazi igraonica u centru.

Ako dolazite gradskim busom pocetna stanica svim autobusima je na Zeleznickoj. Nadjete gde staju busevu od 71-84 (svi od navedenih staju u centru Kamenice al imaju razlicite putanje). Putovanje busom od zeleznicke do centra Kamenice 15-20 minuta zavisi koji bus uhvatite. Centar Kamenice cete prepoznati po malom trgu i spomeniku cika Jovi Zmaju. Kad izadjete iz busa samo pogledajte preko puta videcete pishe Igraonica... http://www.gspns.co.yu/redvoznje.php (red voznje). Ako ipak ocete taxijem da dodjete gledajte da udjete u neko od sledecih vozila (posto na zeleznickoj/autobuskoj ima dosta divljaka) - sos , mb . delta . vip , novus . lav . lux ... taxi od zeleznicke do centra kamenice 300 dinara. Ako dolazite kolima kad predjete most slobode prvo odvajanje posle tunela (izlaz) izlazite na semofor na misheluku nastavljate pravo tamo imate 2 izlaza birate levi (polukruzni) i onda produzite samo dole ka centru (posle tog drugog izlaza procicete pored 2 fakulteta i benzinske pumpe pavicevic to vam je oznaka da ste na dobrom putu ako kojim slucajem krenete ka rusevini zgrade televizije idete na Petrovaradin.)

Ja cu gledati da u nedelju budem u igraonici oko 8 pola 9. Vecina od vas ovde ima neki moj kontakt ako vam treba telefon PM me ili pustite poruku na msn.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ekipe koje zele da donesu pare na dan turnira obavezne su da dodju na turnir u 9:00 !

takodje da puste mail trbi da ce doci i da ce uplatiti na dan turnira. Ovo je potrebno da bi imali spisak ekipa koje dolaze i koliko ekipa ce biti da bi mogli da napravimo raspored ( ako bude vishe od 16 ekipa igrace se u 2 igraonice). Vishe bi voleo da uplatite na ziro racun ali ako vam je frka donesite pare.

P.S. Shokice srecan rodjendan :)

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...