Jump to content

Turnir Kamenica


Dejan J.

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nek ponese on konfig svoj al ako na komp ubaci cit pa ne da nece izaci iz kamenice nego je blizu igraonice groblje pa ce ga tamo odvesti posle turnira.sta je ovo jbt sta se svadjate ja mozda nemam nzm kakvo iskustvo al nisam glup da pred mojim ocim neko kopira cit

HAHHAAHAHHAHAHAAHAHhahaahahHAHHAHAH CAR CAR CAR CARCA RACARRRRRRRRRRRRRRRRRRRr

nosim AIM i norecoil :D msm to bi trebali ovi iz RISKA da ponesu posto na danashnjem CW_u nesto driver za mx310 nije dobro radio pa su nas banovali posto su gubili nekih 8-1 ili tako nesto nebih da lazem .. hahahaahah .....

Can you hear my Fart? No you dont cuz it`s Pigeon !

Link to comment
Share on other sites

evo prijavljenih ekipa : serbian4ce,vindicate,subliminal,rma,sensesFail,cK,ftg,catch us,goodcats,ign esport,nation,4tw,cybergames,wonderland,risk,naprcane veverice,fosili,qwc,catacomb,mith,s2k... to je to za sad

ps:al ste smorili ko bude trazio ponovo spisak ekipa na turniru cu mu smestiti najlosije mesto a to je pored vrata pa kad ga malo povetarac rokne da mu se zalede prstici

Edited by sLEEPER^
Link to comment
Share on other sites

dEKI a prijavljene ekipe, moze lista?! bar one koje su najavile...

evo ovako

Uplatili - srb.4ce , vindicate , subliminal , iGn , Respect My Authority , cK , Goodcats , Risk

Dolaze 100% - sensesfall , Feel the game , catacomb , TONBE , wonderland , nation , RiP , jurcan i lomi , NeWGeneratioN , RTP

ekipe za koje nemam kontakt - catch us , nv i s2k.

pod znakom pitanja - mith , 4tw

otkazali - cybergames , fosili

ako dodju sve ekipe bice ih 20. Bice 4 nosioca (ign mith nation i gia) koji preskacu grupe i 4 grupe po 4 ekipe. Igralo bi se u 2 igraonice znaci 4 mecha odjednom znaci za nekih 6 sati bi bile gotove grupe (ako pocne u 10 to je u 16 gotove grupe) 2 ekipe idu dalje iz grupe. prvoplasirani iz grupe lade prvo 1/4 finale gde drugoplasirani igra vs nosioca (ovo ne bi trebalo da traje duze od pola sata :D) zatim 2 deo 1/4 finala gde prvi iz grupe igra vs pobednika nosioc drugi iz grupe (oba 1/4 finala bi se igrala isto u 2 igraonice). 1/2 finale se igra u kamenici kao i finale. Finale je bo3.

mape u grupi - d2 inf nuke

prvo 1/4 - d2

drugo 1/4 - train

1/2 - inf

Finale - nuke/porazeni bira/porazeni bira/

ako bude 16 ekipa 4 grupe po 4 mape iste kao i gore u grupi. sledi ukrstanje igra se train u 1/4 u 1/2 inf finale bo3 prva mapa nuke.

ako bude nesto izmedju bice grupa od 5 ekipa i ta/te grupe ce se igrati u gradu.

P.S. Igraonica u gradu se nalazi u ulici Laze Kostica broj je 17 valjda. Ulica je iza trznog centra Dalton koji se nalazi na Bulevaru oslobodjenja 300 metara od futoske pijace od Zeleznicke stanice do tamo imate 4 stanice gradskim busom taxi bi vas izasao oko 100-150 dinara ne vishe. Pored igraonice je rulet gaja. Preko puta imate pekaru i par prodavnica. Kafice mozete naci na bulevaru oslobodjenja. Dogovoricemo se josh ja i Trba ko ce u kojoj igraonici da bude.

Nagrada ako bude 20 ekipa ~ 250 jura za pobednika

16 ekipa ~ 200 jura za pobednika.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Trbo racunaj da ce ti doci ekipa RiP iz Obrenovca, donece ti pare na ruke...

evo ti msn od team leadera:

cs_turnir@live.com

dolaze ti 100% na turnir, cimnucu ja jos nekog ako budem mogao! Evo ti i njihova prijava puko snowborderu rur pa ne moze ion da prijavi:

Tag klana RiP //

Ime klana Rest in peace

1.Srdjan Dimitrijevic - Snowoarder

2.Toljen Petrovic - Tolja -.-

3.Stefan Kuzmanovic - eLement

4.Stefan Andjelkovic - ves1n

5.Stefan Majstorovic - Dr. -.-

Grad Obrenovac

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Trbo racunaj da ce ti doci ekipa RiP iz Obrenovca, donece ti pare na ruke...

evo ti msn od team leadera:

cs_turnir@live.com

dolaze ti 100% na turnir, cimnucu ja jos nekog ako budem mogao! Evo ti i njihova prijava puko snowborderu rur pa ne moze ion da prijavi:

Tag klana RiP //

Ime klana Rest in peace

1.Srdjan Dimitrijevic - Snowoarder

2.Toljen Petrovic - Tolja -.-

3.Stefan Kuzmanovic - eLement

4.Stefan Andjelkovic - ves1n

5.Stefan Majstorovic - Dr. -.-

znaci cekaj sad das mi tag i nickove a jedini kontakt je msn koji si napravio za turnir i sta ako ne dodjes sta ja da radim ostavi na pm telefon

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...