Jump to content

Turnir Kamenica


Dejan J.

Recommended Posts

E kanterashi, bio sam juce u igraoni, uopste nije ni blizu onoga sto ste lupetali kako izgleda, igraona je skroz ql, naravno nema spojlere i duboke branike, al je do jaja... u jednoj je sobi sve, trba ce imati problem samo kako da upari 10 naspram 10 racunara, al to nek se oni bave time... U igraoni ima prostora da se smesti 20 igraca lagano i gomila sudija, jedini malo veci problem je taj sto ce morati svetlo da gori zato sto mosh bacis fles i vidis prekoputa kako se beli... Valjda ce da postave neki paravan izmedju... Sto se mene tice, nosim full opremu tamo, misevi su genius, tastature neke malecke, manje nisam video nikad, sluske (cuje se na njih)... Stvarno je sve u okruzenju blizu, picerija, kafic, kladionica odma pored, trafika na 50cm od ulaza u igraonu... Parking prekoputa igraone, ko dolazi kolima... Sve je tu skuceno i blizu, bice bleja, ima se svi potrpamo u jedan kafic i bleya... Kompovi u igraoni su sredjeni, rade extra, dejan je reinstalirao sve drajvere i instalirao CS ponovo... Tako da nemojte pljuvati po igraoni, igraona je skroz OK, kad sam citao vase postove od ranije mislio sam da je to neka buvara, uopste nije tako... Bice dobar turnir, samo da se skupi bar 16 ekipa... P.S. ne prozivajte trbu, moze da vas pojede, veci je od mene, a ja imam 100kg zive vage... Tako da Gl & Hf, dodjite da igramo turnir, bice do jaja... [:D]

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A pa bio sam tu,odmah pored Gaje ... :)

Nije toliko lose ... ionako svi nose svoju opremu tako da opusteno ...

Btw,ako nekome fali igrac,igram za male pare !;)

...ali samo igram...cs !

dodji dzoni da blejimo, cirkamo i tako to...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

a ja vec mislio da ubacim neku sipku na sred prostorije da ti igrash za male pare :D

HahaHAhAhahahaHaha, ne mora da nabacimo neke snajke tamo, samo da mi ne naleti ova moja iz NS-a, da vidi sta ja to tamo radim, posto mi ne veruje da mrcina od 24 god igra kanter, hAHAhAhahahA... Pa da ne bude SKOTE JEL TO TAJ TVOJ KANTER.... HAHAhah, ma zezam se, dajte neke cice... [:D]

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Znaci malo a ...Mesta za igrace i sudije ...Mora biti jesto za naseg menagera ipak covek dolazi iz Kule .....:d

Viceces aco, ima mesta brate, sigurno lokal ima jedno 40+ kvadrata, sry ako ima vise, mozda sam lose procenio... Al ima mesta, sigurno ima vise mesta nego na BGC-u gde smo sedeli... I nisi ti okrenut ledjima zidu, nego su kompovi do zida, iza nas ce biti verovatno samo paravan, jedino sto je malo bzvz je to sto ce se cuti sve, al valjda ce ekipe da se potrude da bude jako bucno unutra, tako da se nece niko buniti... IMA MESTA!!!!!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Viceces aco, ima mesta brate, sigurno lokal ima jedno 40+ kvadrata, sry ako ima vise, mozda sam lose procenio... Al ima mesta, sigurno ima vise mesta nego na BGC-u gde smo sedeli... I nisi ti okrenut ledjima zidu, nego su kompovi do zida, iza nas ce biti verovatno samo paravan, jedino sto je malo bzvz je to sto ce se cuti sve, al valjda ce ekipe da se potrude da bude jako bucno unutra, tako da se nece niko buniti... IMA MESTA!!!!!!!

Brate posto si ti u pitanju verujem ti ....

Link to comment
Share on other sites

NeWGeneratioN DOLAZI !!! Pare cemo uplatiti u petak, kad M!l0sh i ja odemo do kuma na LAN ...

Pucamo se GL :)

Jos 1 pitanje za TRBU i GILLETA... Mogu li doneti moj mis i CD ( pa da instalirate samo 1 program za njega od 5mb to je 2 minuta nista vise ) jer mish jebeno ne moze da radi bez programa :(

Voleo bih da mi to ucinite jbg ipak sam navikao na svoj mish.

nosim i tastaturu, sluske , podlogu samo mish da se sredi i full :)

Edited by mali sale
Link to comment
Share on other sites

NeWGeneratioN DOLAZI !!! Pare cemo uplatiti u petak, kad M!l0sh i ja odemo do kuma na LAN ...

Pucamo se GL :)

Jos 1 pitanje za TRBU i GILLETA... Mogu li doneti moj mis i CD ( pa da instalirate samo 1 program za njega od 5mb to je 2 minuta nista vise ) jer mish jebeno ne moze da radi bez programa :(

Voleo bih da mi to ucinite jbg ipak sam navikao na svoj mish.

nosim i tastaturu, sluske , podlogu samo mish da se sredi i full :)

Baki ma samo opusteno ponesi sve ...Ponesi i svoj monitor ako si navikao na njega ....

Link to comment
Share on other sites

NeWGeneratioN DOLAZI !!! Pare cemo uplatiti u petak, kad M!l0sh i ja odemo do kuma na LAN ...

Pucamo se GL :)

Jos 1 pitanje za TRBU i GILLETA... Mogu li doneti moj mis i CD ( pa da instalirate samo 1 program za njega od 5mb to je 2 minuta nista vise ) jer mish jebeno ne moze da radi bez programa :(

Voleo bih da mi to ucinite jbg ipak sam navikao na svoj mish.

nosim i tastaturu, sluske , podlogu samo mish da se sredi i full :)

a kakav ti je to crni mish jebani... zalim slucaj ali ni na jednom lan turniru nije dozvoljeno instaliranje drivera i bilo kakvih drugih sranja.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...