Jump to content

Tradicionalni novogodisnji LAN turnir u Brckom ! ! !


agrsv

Recommended Posts

CRASH CLUB i ove godine organizuje VELIKI NOVOGODISNJI TURNIR!!!

Ucinit cemo i ovaj turnir izuzetno primamljivim za mnoge igrace counter -strik-a Bosne i Hercegovine,Srbije i Hrvatske.1000KM(FIXNA NAGRADA) je nasa garancija da ce turnir biti izuzetno kvalitetan.Da nam nije cilj izvuci finansijsku korist govori i jos jedna cinjenica,a to je da dozvolimo i ekipama koje se smatraju losijim da realno udju sa ostalim ekipama u borbu za osvajanje glavne premije.Znaci,stadardnu cijenu uplata od 75 KM CRASH CLUB smanjuje na 50 KM po ekipi.Sto se tice uslova :

1.Igra se u JEDNOJ igraonici CRASH CLUBU,ali se igra 2 MECA U ISTO VRIJEME.

2.Prostorije su odvojene

3.HLTV na plazma tv-u ce omoguciti svim ucesnicima,ljubiteljima i posmatracima da uz sokic ili pivce posmatraju najzanimljivije meceve turnira

4.Konfiguracije racunara su sledece:

platforma XP,memorija 2 GB,graficka kartica 256MB,monitori 19 inchi lcd,procesor dual core athlon 5200+..to vam garantuje kvalitet.

5.Dolazak televizijske ekipe i nekih sponzora sto vam takodje garatuje kvalitet.

Hocemo da napravimo pravi spektakl u ovoj godini sto se tice organizacije,kvaliteta ,druzenja i naravno podizanja nivoa counter strike-a u BIH.OCekujemo mnoge ekipe ne racunajuci samo nasu drzavu nego i sire ,sto podrazumjeva i nasa ocekivanja u smislu dolaska najjacih igraca cs scene.

Turnir ce biti odrzan 27 DECEMBRA 2008 godine (subota),sa pocetkom u 12h.Da bi ova organizacija turnira protekla u najboljem redu ,MI vas molimo da svaka ekipa bude strogo tacna.U 11:30 bice objavljeno izvlacenje,12:00 h je tacan i zvanican pocetak turnira.Sve ekipe koje ne dodju u to vrijeme nece moci ucestvovati na turniru.To NAROCITO podrazumjeva timove koji su u nasem blizem okruzenju (BRCKO,BIJELJINA,DOBOJ,ZVORNIK,UGLJEVIK,SABAC,LOZNICA,TUZLA),a ekipama iz daljeg okruzenja ostaje nash msn lp4evaa@hotmail.com ili broj telefona 00387 65 326 987 da se mogu informisati i prijaviti.

Kontakt organizatora

lp4evaa@hotmail.com - 00387 65 326 987

wns_bloodseeker@yahoo.com - 00387 65 610 578

by Defoe (orga)

Edited by AggReSs!vE
Link to comment
Share on other sites

hm, zanimljivo..

Okachite neke slike igraonice i slicno.

Ima li neki maximalan broj ekipa ili...?

Koji ce biti sistem takmichenja?

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

taj neki fazon :D.

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...