Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel' ovo neka imitacija Fel Reavera? Cak i tlo podrhtava kad on prolazi :)

btw, lupio sam crit 6k sa Ferocious Bite, na 72. lvlu jel to dobro?

zavisi iz cije perspektive gledas... nekome nece biti dobro to je sigurno :)

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

Alo bre, kad ce da menjaju nesto ! Usao juce sa ortakom feral druidom, nosimo plavo / heroic gear, nismo krocili u naxxramas, odigrali arenu 14 - 2 :(

Imamo fazon 1680, posle 1 sat igranja... a i ta 2 poraza su bila za dlaku od retard pale i resto druida...posle smo se i u njih posrali 3 za redom.

Koji kurac ova igra? :) Lock = free kill. Da inace igram DK unholy naravno :D

to je tako do 1700-1800 jer su tu samo ljudi sa manje od 300-400 a najcesce sa 0 resi. Tu dominiraju comboi sa najvise burst dmga (retri pala/dk , rogue/feral druid, rogue/rogue, 2x arcane maga) Tu se ljudi napale da mogu da one shot sve do 2k ratinga bez ikakve taktike al obicno ih na malo vecem ratingu spusti na zemlju neki holy pala sa 800 resi koji bez problema outhealuje taj burst dok njegov partner pocisti ovu dvojicu polako :D Takvo je barem neko moje vidjenje stvari. Inace licno mislim da ce affliction warlock + healer da dominira u nekoj od narednih sezona.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

rofl kao dobro ili lose da znam dal da dajem liku 5000 :P

Ma kupio sam... Jebes 5000g

Odlicno si prosao, 5k golda je nista, a acc vredi dosta.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

svi su na rejtingu 1650-1750 tu pocinje da se kao igra. inace svakim danam me sve vise smra jel igram shamana sa 21k hp i 870 rezalensa i idalje umirem u toku jednog sajlensa, krituju me jednako cesto eventualno da kazes sto malo smanji dmg crita al ne vidim kako to pomaze, danas sam prvi put od kad igram arenu naleteo na tim od kog ne mogu da izgubim sve ostalo moram krv da propisam i da me prokenja. i tako se predje 1900 pa nazad 100 rejtinga i tako u krug.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

srecna nova, evo upravo sam sam odbranio wintersgrap :P

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...