Jump to content

TUR u DOTI


Silencioo

Recommended Posts

Ovako .. pravili smo vec nekoliko shuffleteams dota turnira u Novom Sadu (na lokalnom nivou). Svaki turnir je bio epic, sto se tice partija, ali i druzenja.. preokreta u grupama.. svega.. Sve ekipe su izbalansirane.. pa cak i favoriti, tj za one koje se misli da su favoriti cesto ne zavrse slavno.. Za sve one koji su igrali lan turnire- note: OVO NIJE OBICAN LAN TURNIR!!!

*Sta je shuffleteams tour?

- igraci se prijavljuju posebno, ne ekipno!

- odredjuje se level (skil) svakog pojedinca i na osnovu toga se izvlace timovi. Npr, svaki tim ima igraca prvog levela (najbolji) pa sve do petog (najlosiji).

- kada se naprave ekipe, izvlace se grupe (ili kakav vec bude sistem)

- mod je cd

- pobednicka ekipa dobija novcane nagrade i ulazi u hall of fame shuffleteams turnira (sto je veoma bitno).

- igra se od ujutru do uvece, normalno ko i svaki lan turnir.

*Zasto je suffleteams bolji tur od obicnog?

- Zato sto na svakom lan turniru se zna otprilike da ce 4gl biti prvi 25cm drugi i trece mesto ko ugrabi..

- Postoji mnogo igraca koji extra igraju dotu, znaju sta je timska igra, A imaju net timove i zbog toga ne mogu da igraju lan turnire..

Igraonica ima 20-30 raspolozivih compova.. zavisi koliko treba, sve extra radi, sve sobe su odvojene sto podize turnirsku atmosferu!

Ne zaboravite: ekipe sazrevaju iz partije u partiju i pomocu winner losser bracketa uvek imate sansu da dodjete do finala ali ne i da ga osvojite :)

Ovaj turnir ne moze da propadne jer svakako iz Novog Sada/catacomba igraonice se skupi oko 30+ ljudi (ukljucujuci doduse i neke nobove) .. Zato gameri srbije koji iskreno volite dotu i zelite da igrate lan turnir prijavite se NA TOPICU ZA PRIJAVE i tamo bez spama.. posto znam da ce ovde biti gomilu pitanja.. http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234913220'>http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234913220

Specijalni bonus

Na netu, pa ni u lan turnirima ne mozete da osetite prave dota chari uz lokalne cirkuse ZELJA-ZMIJA + DJAPE(osvajaci 1og turnira), NEBA_CAR , HANS_SERBIA Vasa-Shakal itd.. Svima kojima se svidelo lupetanje 25cmovaca na turu u bgdu, verujte to je nista u poredjenju sa ovim BOGOVIMA DOTE! :)

Evo link za prijave

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234913220'>http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234913220

Edited by Silencioo
Link to comment
Share on other sites

- Postoji mnogo igraca koji extra igraju dotu, znaju sta je timska igra, A imaju net timove i zbog toga ne mogu da igraju lan turnire..

Taj sam.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

haha a ja se taman obradovao da je neki TIMSKI lan :) ne znam da li cu moci da dodjem,jer je tad poslednja nedelja shkolske godine,a meni kao i predhodne godine ta nedelja sluzi za vadjanje ocena i prezivljavanje godine xD

a shto se tice "- Zato sto na svakom lan turniru se zna otprilike da ce 4gl biti prvi..." pa vi zabranite njima da ucestvuju,jel ima neshto jednostavnije od toga? :)

jer realno oni su profesionalna ekipa koliko ja znam,s toga bi i trebalo samo na takvim (profesionalnim) turnirima da ucestvuju

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Ovde vigoss da dodje moze sve partije da izgubi, ako zapadne u neku ekipu sa kojom ne moze da se uklopi :)) zato je tur i toliko zabavan :)

Viktor za TimeIsMoney: da li mislis da je normalno zabranjivati nekome da igra dotu na turniru samo zato sto je najbolji = zato je ovo dobro

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

a jbt znash kako mi se dolazi,samo da nije taj datum...tipa,da je nedelju dana kasnije,odmah bi mogao ime da mi upishesh (+ 2,3 ortaka)

ovako mogu samo da kazem da cu da se potrudim da dodjem...al mnogo mi se svidja ideja

TimeIsMoney za Viktora :D : ne mislim brate,al razmisli malo...to kao kad bi igrali turnir u basketu i dodje njih 5 iz Partizana(prva petorka) i kao ajde da igramo :D

ne kazem da im treba zabraniti,super su oni...al ako vec tako stoje stvari,onda nemoj da se zalite shto uzimaju svaki put prvo mesto i shto automatski cine turnir manje neizvesnim ;)

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Ajde da preskocimo spam oko partizana(ne navijam za zvezdu! :) ).. Turnir se mozda mozda pomeri na dan onog turnira u nishu(ukoliko tamo propadne) ili za nedelju dana posle tog turnira.. Zavisi od ljudi koji bi da ga igraju i od njihovih obaveza.. To cemo onako usput, ali i na vreme.

Link to comment
Share on other sites

Dobro be tomo :)) Samo kazem da ako se nesto sjebe.. Zato i ne zelim da pravim na isti datum.. Ali generalno i mi smo se prijavili za tur u nishu i nadam se da ce biti dovoljno ekipa.. a opet ovo je vise za ljude koji nemaju ekipu, tako da razlicita ciljna gamerska grupa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...