Jump to content

GTA4


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo bi trebalo da je real proper, svi kažu da im radi (osim onima kojima ne radi zbog bagovitosti igre):

http://rapidshare.com/files/170398355/GTA.IV.Crack.Securom.Bypass.Launcher.UBER-PROPER-FeD0R.rar

Ako puca na Radeonima i Visti, stavite launcheru compatibility mod na Win2000.

Naravno, blokirajte igri izlaz na net preko firewalla (LaunchGTAIV.exe, GTAIV.exe i RGSC.exe)

Link to comment
Share on other sites

haha evo drug je naso krek koji radi 27 kb, fedor neki napravio. znaci 27 kb vs 200.000 dolara koliko su ulozili u zastitu. kaze radi sve normalno al mu se ne svidja kako su realno sve napravili, gubi se lako helt i murja te ubije lako. idem veceras kod njega da probam pa javljam vise o svemu. ali lol za krek, tako im i treba.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

haha evo drug je naso krek koji radi 27 kb, fedor neki napravio. znaci 27 kb vs 200.000 dolara koliko su ulozili u zastitu. kaze radi sve normalno al mu se ne svidja kako su realno sve napravili, gubi se lako helt i murja te ubije lako. idem veceras kod njega da probam pa javljam vise o svemu. ali lol za krek, tako im i treba.

Da taj od 27kb radi :) Igra je odlichna, kao i svi GTA do sada. Igram svaki dan po 2-3 sata jer hocu da mi duze traje, ali je zarazno samo tako.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Evo sad dodjoh kuci sa veoma dobrim utiscima.

Prvo sto me je oduvalo je grafika. Igra stvarno predstavlja vrhunac danasnjeg kvaliteta u tom polju. Likovi izgledaju savrseno, kao film da gledam. Zvuk i muzika superishka. Nema animacije, nego ide ingame scena sa malom modifikacijom kao neki filmski blur sto daje poseban smek i kvalitet.

Na voznju imam samo zamerku da je previse realno. Znaci napravise simulaciju voznje, nema vise ko u san andreas da se drzi napred u krivini dok stiskas levo, desno i rucnu. Sad moras da pazis, da prckas dugmice. Sto je lose, jer se vidi kako su malo truda ulozili za pc verziju, tj samo su uradili copy/paste na drugu platformu. Ja na tastaturi nemam touch sensitive joypad. Al dobro, posle dva sata igranja sam se naviko.

Borba je dostigla savrsenstvo. Rukama je inzvaredan novi osecaj koji mi nijedna bokserska simulacija nije prenela. Pokreti, zamasi i udarci su izvedeni na skroz novi nacin, ali nisu skriptovani da tipa pritisnes dugme i onda gledas lika par sekundi gde izvodi kolo, nego menjas udarce u hodu. Posebno zadovljstvo donosi mokar ili tup zvuk u zavisnosti kako mu raspizdis glavudzu. Ima i shut u muda.

Sa oruzjem opet svoja prica. Sad je to vec kvalitet FPS-a ukrsteno sa nekim max payne fazonom bez bullet time. Tela lete kako ih pogodis, blood spatter je vizuelni svrsh. Ispraznio sam sacmaru na osobu u kolima i odma sam se setio scene u reservoir dogs kad mr. black isprazni oba sarzera u murju, tj ostaje krv na sofersajbni.

Ostecenje kola je u najsitniji detalj odradjen, sve se vidi. Ostaje cak i krv kad udaris pesake.

Misije su decije, ono prica neka klasika krimic. Nista heavy.

Glavni lik je definitivno Srbin, mada nece to oficijelno priznati. Prica ponekad na srpskom.

Ubacili su dosta gej stvari tipa menjas melodije na mobilnom, igras kuglanje sa devojkom i tako neke nepotrebne gluposti.

Grad je fenomenalan. Ulice vise nisu uske ko u gta 3, vec ima bulevara gde mozes da picis. Nekad me totalno podseca na filadelfiju iz rokija keca, kad padne izmaglica i neka mracnina preko ulica, a nekad ko sa razlgednice sija na suncu.

sve u svemu jos jedan pogodak u nizu, jos samo da imam dobar komp kuci pa da mogu da igram

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Voznja je veoma teshka zato shto sva kola imaju mega amortizere - svaka chast shto GTA ima bolju fiziku od vecine arkadnih simulacija voznje, ali su ga preterali ovaj put IMHO... Grafika je dobra ali je daleko od onoga shto daju najlepshe igre danashnjice (pogotovo kada se gledaju performanse - trenutno igram GTA4 i Crysis Warhead: Crysis je svetlosnu godinu ispred po grafici!).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

pa ti imas kutiju papane, sta ce ti PC verzija?

a da, zato sto je kutija za fudbal/teken/ortaci/pivo akciju, ne za igranje GTA [:)]

ah da, zaboravio sam da je GTA ozbiljna igra :D [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Gari u kom smislu loshe radi ? Opishi malo :P

ovako,na 1.5 mb konekciji jednostavno nema sanse da se igra,cim krene igra sa vise od 3 playera krene da laguje ko ludo sa 30 je disc odma..

pokrenuo sam u "run" ping -t www.google.com cisto da vidim o cemu se radi,ping do google je oko 50 normalan kad krene multiplayer mec skoci na 3000

a sto se tice ingame performance to necu da komentarisem nesto posebno,na 8800gtx 4 gb rama sve na low i nekoj pristojnoj rez radi max 20 fps

cekam patch

edit: e i da,drugar iz danske ima neku zajebanu konekciju tipa 16 mb or something,zajedno smo uzeli igru da igramo multi i njemu radi sjajno dok meni ne radi nikako

znaci definitivno je konekcija u pitanju ..na 1.5 nema sanse da se igra.

@support

imas PM

Edited by Gari_
Link to comment
Share on other sites

meni radi očajno na e6750 sa 8800gts 320, 1024x768 je zakucano, zajedno sa low za teksture i med za renedering, i izgleda ko bulja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

eo vudu mi je pomogao, tako da radi nešto bolje, ali gadno su usrali stvar

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...