Jump to content

GTA4


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znash gde se nalaze Tempo, IDEA i Merkator? To verovatno znaci da imash 12 godina?

imam 18 god....stvarno me nikad nije zanimalo gde se nalazi IDEA i Merkator ...... ali znam gde su od prilike, ma da mi nepada na pamet da idem u merkator da bi kupio gta 4 looool

za igrice postoje posebne prodavnice......

Nikola will show you how to fly like a Dragonmaw...

You will show Nikola how to die like a Scrub.

Link to comment
Share on other sites

Za nekog ko ima 18 godina imash prilicno ograniceno razmishljanje? Stvari se kupuju u prodavnici, a Merkator, IDEA i Maxi su prodavnice. U TEMPU recimo imash jedno 5000 igara, ali ti necesh tamo da kupish jer postoje specijalne prodavnice za kupovinu igara?

edit - malo sam editovao, nije fora da se iskaljujem na decku ako sam nervozan zbog drugih stvari =P

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ivane vide se da ne izlazish iz BG-a :D IDEA, MAXI postoje u svakoj jebenoj zabiti [:)].

al ne postoji plato, što znači da je definitivno u beogradu tražio, a ako ne živi u njemu, to bi mu bilo opravdanje što ne zna gde je jebeni merkator. al u međuvremenu se ustanovilo da jeste iz beograda al da živi ispod vukovog parka kamena, pa ne znam ni zašto odgovaram.. :)

Link to comment
Share on other sites

imam 18 god....stvarno me nikad nije zanimalo gde se nalazi IDEA i Merkator ...... ali znam gde su od prilike, ma da mi nepada na pamet da idem u merkator da bi kupio gta 4 looool

za igrice postoje posebne prodavnice......

Idi do Delte ili Ušća i potraži GameS radnju, ili se prošetaj do Beograđanke, prekoputa isto ima. A možda radi i onaj Orange Shop dole u Vuku još uvek, mada nisam davno prolazio pa ne biK znao.

Link to comment
Share on other sites

@Voodoo

ma nije problem oko krekovanja i patcheva,to bi se snasao 100% ...nisam tard :) nego ne mogu ni to da nadjem...

@Sting

ma lol brate i kinezi prodaju salamu na buvljaku u pancevu , ali svi kupuju na drugom mestu.. ( ne znam kog smajlija da stavim )

@LUcky

Hvala brate

Nikola will show you how to fly like a Dragonmaw...

You will show Nikola how to die like a Scrub.

Link to comment
Share on other sites

Kakve salame, kakve gluposti? Nije to salama sine moj, pakovanje je skroz isto, cena je ista, sve je isto. Da ne pricam da upravo taj games i ima svoje shtandove po svim maxi, idea, merkator, merkur i ostalim sranjima od prodavnica. Da ne mislish mozda da zaradjuju pare od toga shto 33 klinca kupe GTA4 u njihovom maloprodajnom objektu? Obim prodaje je kljucna rec u ovom slucaju.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Update Patch 6

Rockstar Games Social Club

• Remove Rockstar Games Social Club application

• Separate RGSC application no longer required to launch game

• Social Club login now occurs during the launch process

Shadows

• A new, less memory-intensive, and better-looking scalable shadow solution has been implemented

• Enhanced Night Shadows added with user-selectable level of detail (replaces Shadow Density)

Performance

• Rendering optimizations have been made to improve performance, particularly when enabling shadows

• User-configurable graphics settings have been added for shadow control

• Improved memory management

Multiplayer

• Enhanced security to isolate users from cheaters and hackers Episodic Content

• Provide in-game support to purchase “The Lost and Damned” and “The Ballad of Gay Tony” (Not available in Russian/Japanese Versions)

Bug Fixes

• Vehicle shadows re-enabled between 8pm and 6am

• Fix floating street textures

• Pedestrians in vehicles appear further out from the player to allow for long range sniping

• The Moon has been implemented with simulated lunar phases

• Fixed garbled text in Japanese Multiplayer menus

• “RESC 10″ error fix for specific hardware configurations

http://www.atomicgamer.com/files/85427/grand-theft-auto-iv-title-update-6-patch-1-0-6-0#

Ne znam da li radi stari krek za 1.0.4, probaću kad stignem.

Link to comment
Share on other sites

U vezi sa The Lost and Damned

Znači jebo im ja mater sa onom misijom gađanja kombija u pokretu bombama kojima treba 5 sekundi da eksplodiraju :S Kurac ću ono preći, već vidim...

Radio stanice su izmenili maltene do neprepoznatljivosti... često sam slušao Elektro-šok u originalu, a ovde sad puštaju neka sranja ko da sam na senzejšn vajt partiju, fale samo likovi sa smešnim cvidžama koji duvaju u pištaljke :\

LCHC hardkor sad pušta samo death metal, pomislio bih da je super, ali u igri pored brujanja motora ne čuje se apsolutno ništa, jedva razaznajem pesme koje inače znam, mogu misliti kako je ostalima. Liberty Rock je još jadniji nego što je bio, Vladivostok da ne komentarišem, na crnačkim stanicama treba najava pred svaku pesmu "ako niste naduvani, promenite kanal", na sreću Vice City FM totalno vadi stvar, taman podseća koliko je jadna novija komercijalna muzika.

I to bi bilo to!

Link to comment
Share on other sites

jel ovaj the lost and damned samo meni lose radi ili sta je ovo?

stavio sam onaj 1.1.1.0 patch, fps se krece od normalno, preko usporeno i secka, do neigrivo

nebitno koju rezoluciji ili opcije stavim, isto je

auto configure stavi sve na high, spustao rucno cak i na low, nema razlike

masina je q6600, 8gb rama, gtx 260

nemam sada gta4 vanila instaliram, ali njega sam normalno igrao, koliko vidim ovo nisu nesto graficki unapredili

vudu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...