Jump to content

TOP 4 IZ KG


GreedySerbian

Recommended Posts

Jebes mi mater, ja kao da pricam kugli ispod kaucha, a ne coveku. Kakve veze ima to da li su partije dosadne sa time ko je pobedjivao, vodio u killovima? Da li vi koristite IKAKVU LOGIKU prilikom ijednog vaseg posta ??? Ja sam ti MINUT posle partije, iako smo osvojili turnir, rekao partije su bile dosadne, tomo, i jos smo pricali zasto su bile dosadne, ja ti kazem bilo je previse late game heroja, i nije bilo zabavno za igru.

Koga ja bre ponizavam? O CEMU TI PRICAS? O CEMU VI SVI (NISHLIJE) PRICATE JEBOTE? Covek, koga, sad da mi stavis 4 lika i njega na ulici, ne bi znao ko je od njih, ne zna NISTA o meni, ne zna sta ja radim u zivotu, dodje na forum i lupeta gluposti, proziva bez razloga? [roflmao] Jebem mu zivot pa ko tu ima komplekse, ko tu koga pokusava da ponizava i proziva? JA MOZDA? Otvara ovde topic wp gordan i PAJSERI iz 4gl-a. Mene moze da pljuje do prekosutra, jer me ne dotice, da li ja znam ili ne znam da igram sigurno on ne moze da presudi, ali me smara sto taj debil ovde pokusava da ponizava zepa, baju i baneta.

4glory samo pare interesuje?????????? Nedelju dana pred turnir su baja rio i damke bili u KG-u na nocnom u istoj toj igraonici, da bi se zajebavali sa Kragujevcanima!! Eeej? Pa koga tu pare interesuju? I ja bi isao da nisam imao obaveze na fakultetu. 2 nedelje pre toga su isto tako dzaja i joca dosli u BG u sred nedelje na nocno u KGB, a ujutru radili. Pa ako to nije zajebancija, onda ne znam sta je.

Damketov i moj post je cista sprdancija na greedyeve odgovore. Coveku lepo odgovoris na njegova pitanja, a on krene da te proziva i pise stvari koje nemaju veze o onome o cemu ste diskutovali, posle njegova 2 posta sam ovo shvatio. Sad ja treba dalje njemu da dokazujem?! Sizifov posao. Posle ovog posta sigurno necu postovati, nema jebene teoretske sanse.

Sta je s'vama i s'vasim mozgovima?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

k,kako ti kazes, aj sad zatvori ovaj topik odmah pls? :s

i da reko si da su partije bile smor zbog pika,a ne smor u smislu kako ste jebeno PRELAKO pobedili glupe noobove

ili oces da kazes da sam ja onaj post pogresno protumacio?

Dobar turnir, malo dosadne partije u finalu, ali nema veze.

GG riu damketu joci kaitori i aligatoru, kao i novosadjanima, njihova partija hajlajt tura... :)

Sinoc na turu niko nista ne prica, danas svi imaju nesto da kazu.

Dogovor je bio sve ide za prvo mesto, kao i na WCG-u, posto dosta uzima igraonica. Pari i yoci hvala na organizaciji.

na ovo sam mislio ofc

sry za dabl post nisam znao kako da editujem ovo jer sam glup.ty

Link to comment
Share on other sites

Hasan:"k,kako ti kazes, aj sad zatvori ovaj topik odmah pls?:s"

Ne ne sad idem na posao nemam vremena.Dolazim popodne da vam objasnim sta je prozivka i flame.

Greedy:"Nista lose nisam rekao za 4gl"

I za to ce se cuti sta si rekao a sta ne za 4gl licno meni za njih.

Da da zaboravio sam da u igraoni imaju kamere.Hmmm mozda napravim i neki video clip

:DDDDDDDDDDD

cu later guys

Link to comment
Share on other sites

Prepirete se bez veze...

evo neko moje razmisljanje ... 4gl u cs-u na primer.. momci extra likovi,zajebavaju se,ali opet idu na tur da uzmu pare..

znaju da su kvalitetna ekipa i da mogu da osvoje,ne znam sto onda da ne uzmu nagrade...

Sto se tice promene plana i ne davanja nagrada za drugo mesto,desava se... Bilo je mnogo turnira gde se tako nesto desilo,al' ajde,sta sad gurate dalje.. bice sledecih turova i to je to...

to je samo primer, iskreno voleo bih da sam uzeo tih 15k (ili 10,verovatno bi onda bila nagrada za drugo mesto)

da vidite kako bi cela igraona pila, jela i zajebavala se sa tim parama. Pare trosim na ono sto mi pricinjava zadovljstvo

a u tom trenutku bi mi bilo najdraze da ih potrosim tako sto bih uzeo nekoliko L nekog alkohola i propio sa dzajom

(nadam se da onaj post nije bio namenjen meni :()

Sto se ovoga tiche,respect,isto razmisljamo ;)

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

Greedy ti imas nekih gadnih problema? Ja sam dosao na tur zbog para, a ti si taj koji ovde vajnuje i otvara topice?

druga stvar oko tog turnira si pricao sa riom koji se sprdao sa tobom, ja nisam rekao malo je para za prvo mesto r o f l, a ti si nasu pricu cuo na ventu i znao si da za drugo mesto nema nista i da igraona uzima mnogo para za organizaciju turnira, uostalom nemam apsolutno nikakvih razloga da se raspravljam sa tobom ovde, sale svaka cast na organizaciji i slobodno organizuj tur opet, valjda ce tur preziveti i bez gridija na njemu..

"Greedy:"Nista lose nisam rekao za 4gl"

I za to ce se cuti sta si rekao a sta ne za 4gl licno meni za njih. "

Mene realno ne zanima sta on misli, i tako sam "drugar" sa njim, samo iz postovanja prema tomi, tako da ono ne moras da se cimas ;)

Sto se tice promene plana i ne davanja nagrada za drugo mesto,desava se... Bilo je mnogo turnira gde se tako nesto desilo,al' ajde,sta sad gurate dalje.. bice sledecih turova i to je to...

fora je sto nije ni bio plan da bude nesto za drugo mesto! <3 mrk1 :)

Edited by MareBg

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Hasan:"k,kako ti kazes, aj sad zatvori ovaj topik odmah pls?:s"

Ne ne sad idem na posao nemam vremena.Dolazim popodne da vam objasnim sta je prozivka i flame.

Greedy:"Nista lose nisam rekao za 4gl"

I za to ce se cuti sta si rekao a sta ne za 4gl licno meni za njih.

Da da zaboravio sam da u igraoni imaju kamere.Hmmm mozda napravim i neki video clip

:DDDDDDDDDDD

cu later guys

ti to pretis?

Link to comment
Share on other sites

Jel vama jasno sta znaci dosadna partija? uopste ne mora da bude sabijanje ili sta god, jednostavno malo akcije tokom partije i sveukupno dosadan game za igranje, a mogu misliti koliko je tek bilo dosadno gledati ..

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Pazi bilo je zanimljivo za vreme polufinala i final igrao se EXTRA LAN bilo je napeto evo nekoliko delica :

-prvi game "KO CE DA TENKIRA ZELENOG"(aka bloodfr)

-drugi game "KOTL NA DEMADGE BIJE SVENA"( jbg Ptvvi kotl srbije >>sven(kabasti)

-treci game "DOBAR SI ODLICAN SI" P.S : "Svi na Dzaju"

Meni taj deo tura bio do jaja mislim finale i polufinale :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

)))))

Link to comment
Share on other sites

heheh :D ... ma ok Mare ... ajde da preformulishem ... jednostavno hocu ( ne samo ja,verovatno i josh dosta ljudi) da vidim sveukupni gameplay... svi se prepucavate dosadno,nedosadno... ko da jedem kolach kroz prozor poslasticharnice... daj ,ajde ko moze,neka okachi repove,chisto ono...mozda i nauchim neshto...

Link to comment
Share on other sites

prepucavanje uopste nije oko dosadnih ili ne dosadnih partija, prepucavanje je zato sto je greedy krenuo da kenja svima bez razloga i to je to, a replayeve verujem da ce okaciti pa gledaj i komentarisi do mile volje : )

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

:))) ... krivo mi sad shto nisam bio,da vidim bash shta se to izdeshavalo... ne znam nikoga od vas lichno,al mi se nekako chini da se ovde neko ozbiljno folira ,a ne mogu da provalim ko ( no offence to any1 ) :DDD ... nije da mi je neshto mnogo ni stalo, al ste mi zanimljivi :P pa i dokazano je vishe puta da su topici posle turova nazanimljiviji,zar ne ? [smajli2]

Link to comment
Share on other sites

ja sam kriv za wardove sam kad sam mali nub za wardbiach (i za sve drugo) :(

Al tur je bio do jaja , bilo je mnogo novih likova koje sam krenuo da smaram f.e. Sale, Zaba i Viktor , oni su bili najsladji :)

Odlicna je bila organizacija , svaka cast yovici i saletu :) ( al nas je prodo pa se nismo pozdravili :( )

za sve ostale prozivke , samo da znate da osecam skil u dlanu , uskoro prelazi u prste pa tada ko god oce 1v1 unvouch rur ( cak i GORDAN!!!!11!1!111 )

Link to comment
Share on other sites

Hasan:"k,kako ti kazes, aj sad zatvori ovaj topik odmah pls?:s"

Ne ne sad idem na posao nemam vremena.Dolazim popodne da vam objasnim sta je prozivka i flame.

Greedy:"Nista lose nisam rekao za 4gl"

I za to ce se cuti sta si rekao a sta ne za 4gl licno meni za njih.

Da da zaboravio sam da u igraoni imaju kamere.Hmmm mozda napravim i neki video clip

:DDDDDDDDDDD

cu later guys

manje droge pls.

ja sam rekao da sam bio na poslu,pa nisam bio tu live kada su se prepucavali i nadvikavali TT

inace ti sale nemas pravo ni da pricas ovde lazovcino jedno pajdomanska :D

a i mene mnogo boli kurac sto nisam uzo pare veruj mi,bitnije mi sto sam tebe pobedio hah :)

za sve MOJE FANOVE U KOREJI I SIRE OKACITE REPLAYEVE I ZATVORITE TOPIK U PICKU MATERINU BAS K ?

izvini a sta sam ja to reko za 4gl ili bilo koga na turniru ?

Edited by HaAsAn
Link to comment
Share on other sites

Naslov topica je trebalo da bude cista zajebancija "top 4 no-lifera" je ona fora sa bajinim signaturem. Nije bila prozivka nego sala. Kad bih reko da ste vi tj 4gl top1 no liferi, onda bi ispalo da smo mi n2 :). Sto znaci da je bila sala a ne prozivka.

Sto se tice reci gordan + 4 bla bla, te reci imaju drugacije znacenje od onoga sto vi mislite, za ime boga pa pogledajte nase im

NISKA B-A-G-R-A BRE!

Zar ne vidis zajebanciju? kad nekom kazem da je indijanac pajser itd to nije prozivka nego zajebancija! Ocigledno da neki ljudi imaju low IQ pa ne kapiraju pojedine stvari.

@dzaja BRATE VOLIM TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, za sve ostale me bk samo nemoj da se ti nesto naljutis, izgotivio sam te odma (i jos nekoliko likova)

A sto se tice ruske mafije, mora malo da mi pojasnis to sledeci put kad se vidimo, mozda dodjem na lan u kg uskoro. Vidimo se

ZATVARAJTE OVO, PREVISE SPAMA ZA 2 DANA. BICE KRVI :D

@ andro, sto nisi doso na tur o0

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

Daj bre sto spamujete topic -.-

samo postovi sa flejmom i prozivkama mogu ovde

:DDDDDDDDDDDDDD

Aj cisto da reklamiram, imam nekoliko : boksera, vojnih nozeva (RAMBO), dugih devetki, palica (drvo , hrast ) , lanaca , 2 buzdovana iz zemunskog muzeja, 4 tejzera, 3 kuglicna misa (oko 200 grama svaki), 6 bajoneta, 2 shurikena ( originali iz kill billa), cena po dogovoru preko msna ili bneta.POPUST na ekipe 20% a dan pred dota turnire 40%.

najaci post =) damke ima nesto na odlozeno ?

Edited by Golca
Link to comment
Share on other sites

najaci post =)

:D

i kako da ne spamujemo posle reci nam?? :((((

e da, zanima me samo zasto nije bilo nagrada i za ostale ekipe, npr g4l (GOUSTE<3) i npr za BUKTOPA, pa i sve ostale koje su dosle na tur ? niste morali pare da im date ali ... mogla je poneka lizalica da padne, znam da viktard ne odbija :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...