Jump to content

TOP 4 IZ KG


GreedySerbian

Recommended Posts

Kako neki ovde kenjaju i proseravaju se to je strasno, ali nvm, prestao sam da budem Ghostbuster odavno i shvatio da krivu Drinu niko nije do sada uspeo da ispravi. Samo sam hteo da kazem nesto u vezi Paradoksa koga su svi neshto kao flamovali bez ikakvog opravdanja. Decko se iscimao, prihvatio organizaciju i uradio to po meni maximalno korektno, tako da jedino neko ko ima pravo da mu prigovori je neko ko je isto organizovao nesto slicno u dota sceni.

Sto se tice, znam da nije uzeo ni dinar, jer nije neko ko bi svoje ime ljagao zbog para. Pare je uzela igraona, neki misle i vishe nego shto je trebalo , ali to nije nashe da sudimo. Sto se Zuje tiche, koliko znam da je igraona samo njegova, sve pare bi isle u nagrade, kao sto je bilo i u Krusevcu pre, ali razumem i njega jer ne odlucuje on o svemu.

Opet na kraju krajeva sa svima takozvanim nedostacima ovde nabrojanim, turnir je bio skroz korektan, puno dobrih ekipa na jednom mestu, a to je i cilj, i povrh svega i zezanje na slobodnom mashinama sa mix ekipama, sto je bilo posebno fun. Da je sreca da svaki mesec bude neki tur u nekom gradu, pa da se cesce igramo ovako.

Ima mnogo onih postova, kojima bih stavio replicu, ali kao sto sam i na pocetku napisao, uzalud...a i prerastao sam takav vid flamovanja i podjebavanja, sto savetujem mnogima ovde koji imaju i po vishe godina od mene...

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

?

O cemu vi pricate?

?

o0

?kakvo zabadanje??????????? Deco, ne bih digao ruku na vas nikada, (ne mislim na viktora, od njega bih bezao ko djavo od krsta ^^)

ahahah , ha ha ha... Nego meni tur bio ok, samo da me nije keva zvala u pola najuzbudljivije partije.... AHAHAHAHH DAAAAMKEEEEEEEEEE I LOVEEE U :)))))

Nego ja za 1h idem u tunis, ono sto sam pobedio na letecem startu.. vidimo se gameri pravim tur u NS samo da se dogovorimo kad sta kako c ya

ee da i onaj damketov oglas aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahahahah kako je covek dokon da smislja takve odvale ahahahha kako sam se pocepo!!!!! Nego u ns kada bude tur u doti bice i u obaranju ruku.Bice obavezno da bar po jedan chlan iz svake ekipe ucestvuje, a verovatno cu odbiti od uplata deo, pa da ide nagrada i za to.. Jos cu da smislim. Damke dodji mi na judo :)

I mare 5ti put da se zahvalim za gostoprimstvo.. p.s. mare mnogo normalan decko, video sam mu kucu, upoznao family i mnogo sam se obradovao(promenio stav o decku)... a to da je normalan kazem ja koji sam ga hate bas dosta.. A opet i gridi je super decko, ali se jako ugrobario sa postovima, ali samo zato sto nije na dobar nacin napisao ono sto je hteo da kaze... ja sam ga skontao( kao kolega difovac) posto slicno razmisljamo, tj ne razmisljamo jer sve ide na misice :)

Tako da celu ovu raspravu trebate da zaboravite jer se jako jako mnogo puno niste skontali... I ne trebamo mi izmedju sebe koji se znamo da se hatujemo(pogotovo sto su generalno vecina momaka ql), vec treba ove neke nove pajsere sto jos nisu bili na turovima, bar ne na onima gde je moj biceps krocio... Posle tog susreta primetio sam da sve bude ql.... poz jos jedno c ya

Link to comment
Share on other sites

Oruzje se prodaje ,

vojska se sprema ,

dota mafija se zagreva.

vidimo se u NS.

P.S. Secam se i ja kad sam prvi put bio kod mareta , ta vatrena noc....ta vatrena zena...Od tad sam dao sebi obecanje, vise na malog necu ruku dici i uvek mu dajem freefarm.

Edited by Dakilens

brusli.png

<Dakilence> god of fog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...