Jump to content

MiddleMan - savet plx


Zekonja666

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Prodajem svoj nalog i mozda sam nasao kupca iz inostranstva. Medjutim, on insistira da ceo proces obavimo preko MiddleMan-a, posto dosta ljudi koristi taj nacin sada i kaze da je najpouzdaniji, pa bih zeleo da pitam ima li ko da je radio sa MMom nekada i generalno da mi objasni kako ide ceo proces, tj da mi da neke savete i td.

Provericu sam na netu, ali zeleo bih da ako ima neko da mi kaze iz prve ruke :p

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

proces ide: ti das podatke sve middlemanu od acc-a onda kupac posalje pare direktno tebi ili middlemanu, ako tebi kad ti dobijes pare/kupac posalje skeniranu uplatnicu middleman da njemu tvoj acc... ili kupac posalje pare middlemanu pa onda ovaj posalje njemu acc a tebi pare...

i ode mm sa tvojim acc-om i njegovim parama :)))

Link to comment
Share on other sites

90% toga je scam, ako ste preko foruma nekog trazi mm-a koji ima imba rep tu, tako da si osiguran s neke strane. Opet to je visa matematika kako biti ne - scamovan, rizik je uvek, koriste se fake emailovi od mm-a itd. Ako si iso preko foruma preporucujem ti da odes i citas "how to use middleman" ili ostale postove vezane za to.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...