Jump to content

WTB Jeftin acc


lalabzbz

Recommended Posts

Kupujem accaunt!!

-Mora da bude HORDA PVP server, sa mogucim transferom, da acc nije hackovan i sav info ( SQ-SA; kutija [sa cd key-em]; kopija licne karte [ili dokumenta sa slikom] ).

-Ne interesuju me full nagirovani charovi, ili vise na jednom acc, samo da je 65-70lvl.

-Ove klase NE DOLAZE u obzir: *Warrior, Shaman, Priest*

-Znaci mora da bude strasno jeftino!!!!!

-Mob:065-446-12-30.

Link to comment
Share on other sites

Kupujem accaunt!!

-Mora da bude HORDA PVP server, sa mogucim transferom, da acc nije hackovan i sav info ( SQ-SA; kutija [sa cd key-em]; kopija licne karte [ili dokumenta sa slikom] ).

-Ne interesuju me full nagirovani charovi, ili vise na jednom acc, samo da je 65-70lvl.

-Ove klase NE DOLAZE u obzir: *Warrior, Shaman, Priest*

-Znaci mora da bude strasno jeftino!!!!!

-Mob:065-446-12-30.

AJDE LJUDI, nudite nesto...treba mi kesa neka najgora samo da ne moram da lvlujem opet....!!!

Link to comment
Share on other sites

Sta se to desava...Jos uvek vazi ponuda da kupujem smesno gearovanog lika 65-70lvl za male pare...javite mi se brzo expanzija uskoro izlazi-nemojte da vam propadnu pare...

Pa ako nudis strasno malo para (jer trazis strasno jeftin account) kako mislis da ce nekome propasti pare? Svi zele svoje likove da utope za sto vise, nekako mi se ne slaze logika ovog tvog poslednjeg posta :)

A lvlovanje samo po sebi nije jeftino, spremi se da izdvojis prilicnu svoticu za svog lika. A to je minimum nekih 50ak evra, pa da je i najgora kesa :)

Link to comment
Share on other sites

1. pod male pare podrazumevam 40-100e u zavisnosti od lvl-a i geara

2.i dok sam ja igrao (sto je bilo pre nekih god. dana) ljudi su prodavali kese za 3-4k din, a kamoli sada kad expanzija dolazi...

3.previse ljudi znam koji aktivno hackiju acc-e tako da mi na pamet ne pada da ga uzimam bez nekog dok. sa slikom. A i sta je cim da odes do fotokopirnice i platis 5din za to? ....besmisleni komentari.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...