Jump to content

Teska odluka.


ralezp

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da siguran sam da ces doci dotle.

I ja se lozim sad da cu da ne znam sta, a realno uci cu za 1.5 godina u nerfovan naxx za 3 ljudi "halloween edition"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ako si diehard fan Warhammera , svaka prica je suvisna ,u suprotnom igra ce ti izgledati ruzno za razliku od cartoonish wow-a

najbolje bi ti bilo da probas obe igre (wow trial i war trial ako postoji uopste) pa sam donesi odluku

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Svaka dalja diskusija je smesna :D

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ova tema nema nikakav smisao, najpre autor ove besmislene teme je mogao da navede koja su to merila po kojima se meri kvalitet jednog mmorpg naslova sa drugim. Takodje tema moze sadrzati samo licne impresije o obe igre mada opet postoje i wow i war teme gde ljudi pisu svoje utiske o ovim igrama tako da ova tema gubi jos vise smisao svog postojanja. Takodje sam naslov i prva poruka autora ostavljaju utisak kao da je tema otvorena da bi bila stvorena svadja izmedju dve grupe ljudi koji podrzavaju jedan ili drugi mmo.

Edited by Aeternus
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ova tema nema nikakav smisao, najpre autor ove besmislene teme je mogao da navede koja su to merila po kojima se meri kvalitet jednog mmorpg naslova sa drugim. Takodje tema moze sadrzati samo licne impresije o obe igre mada opet postoje i wow i war teme gde ljudi pisu svoje utiske o ovim igrama tako da ova tema gubi jos vise smisao svog postojanja. Takodje sam naslov i prva poruka autora ostavljaju utisak kao da je tema otvorena da bi bila stvorena svadja izmedju dve grupe ljudi koji podrzavaju jedan ili drugi mmo.

lol a ti ko da oces da zapocnes tu svadju, prokomentarisi nesto ko i ostali, a molio bi i za brisanje ovog topica jer ljudi koji ne znaju sta ce od sebe pisu gluposti

Edited by Rastko
Link to comment
Share on other sites

Ja cu najverovatnije igrati WAR, vise je PvP orijentisan, ono sto je mene generalno najvise kod WoWa smorilo jeste TBc kad su dali Paladine hordi i shamane alijansi i pojavljivanje Arene koja je ceo taj koncept koji je postojo gde se frakcija tukla protiv frakcije nekako eliminisan, kad se na to doda i zajednicki grad za obre frakcije, igra je nekako izgubila onaj pocetni smisao.

Ono sto me kod WoW-a generalno vise smara jeste samo 4 BG-a, i 3 arene. I igra se svodi na jedan konstantno veliki grind. I sto kod samog wow-a recimo tenkovi u pvp-u su jednostavno receno rofl. Dok u samom Warhammeru tenk je mnogo funkcionalan ( jer igraci ne mogu da prolaze jedni kroz druge) pa tenkovi drze prve linije fronta, i jednostavno cuvaju healere i range dps. Mada opet nisam video end game contetnt za sam WAR pa ne mogu da donesem sigurnu odluku, ali po onome sto sam do sada video WAR mi se vise svidja.

Nadam se da necete moj post gledati kao flame, samo opisjem iz svog ugla sta mi se kod WAR-a vise dopada, i zasto mislim da cu njega igrati.

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...