Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vojvodjanski Madjari = Hun Gari :D

Na teritoriju danasnje madjarske su nastanjivali huni u periodu dok im je ta teritorija data od strane rimskog carstva te sam insinuirao na to, a eto i odakle vojvodjanima GARI ..

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

nakanio sam se i posle skoro 2 godine igranja (ukljucujuci i pauze) presao sam igru koja mi je blejala na polici nebrojano dugo meseci

sad mogu mirno da spavam :D

laq noc

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

U jebem ti igro sam call of duty onaj najnoviji sto tek treba da izadje, do jaja izgleda :)

U stvari kad to je call of duty 4, samo u WWII svetu, i takav je do jaja :)

E da inache Leshko brate, ceo rur se kladio da ce da te shutne riba :(

Previshe si leptiritj bio za nju izgleda, mora da si joj mnogo popustao :\

Link to comment
Share on other sites

Lesko, moj savet ti je da sada i ako imas sansi da izgladis nesto, to ne uradis, veruj mi lakse ce ti biti da jednom vec zavrsis sa tim nego da krpis vezu 6 puta...bajke ne postoje...jos 6 milijardi zena ti je ostalo, od toga odbacis 4 milijardi ruznih :D, 1 milijardu retardiranih i kurvica, narkomanki i ostalo :D

Znaci jos samo milijardu zenaaaa :D

Ako hoces da se ubedacis mnogo evo i tu da ti pomognem gay pesmom

3 doors down - here without you :D

Odo da zaspim uz ALF-a !

Link to comment
Share on other sites

Lesko, moj savet ti je da sada i ako imas sansi da izgladis nesto, to ne uradis, veruj mi lakse ce ti biti da jednom vec zavrsis sa tim nego da krpis vezu 6 puta...bajke ne postoje...jos 6 milijardi zena ti je ostalo, od toga odbacis 4 milijardi ruznih :D, 2 milijarde retardiranih i kurvica, narkomanki i ostalo :D

Znaci jos samo nula zenaaaa :D

Ako hoces da se ubedacis mnogo evo i tu da ti pomognem gay pesmom

3 doors down - here without you :D

Odo da zaspim uz ALF-a !

fixed

mada ne znam gde nadje 6 milijardi zena , al ajde de

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

Zene jednostavno imaju drugacija shvatanja i razmisljanja od nas, to ih cini toliko retardiranim u nasem svetu. I onda dlanom od dlan - priblizi im se trideseta i postanu (uglavnom) odvratne i raspale, te pocnu da zale za onim sto su propustile i prepuste se kuhinji gde inace i pripadaju. Dok mi, sa druge strane, mozemo da jebemo klinke i sa 40+. Ono kao Son Koneri, Dzordz Kluni i ostale varijante... ;)

edit: samo malo sam popio, nista strasno...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

[so RUR]leshko daj broj cure ako ti necesh vishe da blejkash sa njom ;))[/so RUR]

U sushtini ako si 6 meseci sa njom (ili koliko si vec bio) - to chak i nije strashno toliko shto ste raskinuli :)

Zamisli da si zaginuo kao jedan moj ortak sa ribom godinu i po dana i nije spavao sa njom (bio je u tom tripu "kad ti kazhesh, sreco" "sve cu ti pruzhiti" i na kraju ga je shutnula...

Ako u prva 3 meseca nema nicheg, tu neshto ne valja kod nje, odmah da ti kazhem ;D

Brate,ta riba ga je sutnula bas zato sto je nije karao godinu i po dana.Realno.To me podseti na jednu prichu(da li je lovachka ili ne,necemo ulaziti,ali tako mi je isprichao ortak). Bili riba i lik zajedno,i sad lik je nije jebao nekih 2-3 meseca koliko su se zabavljali i jednom njih dvoje pricaju i riba u fazonu "ajde da napisemo na papirice sta trenutno zelimo i da zamenimo papirice" i lik kaze u redu.I riba uzme papiric od lika i procita "zelim da te volim",a lik uzme papiric na kojem je pisalo "zelim da me odvalis od kurca".Poenta priche je jasna :)))))

Isto tako,nisi ti dr.love pa da pricas kako nije strasno jer su "samo" 6 meseci zajedno.Neke osobe za nedelju dana mogu da ostvare sto nekima ne uspe za godinu i kusur.Tako da je to isto glupa konstatacija.

E, ja sam jeo pasulj za rucak.

U sobi mi je gore nego u Pancevu.

Ja sam pokupio neko tobla na patikama usput,u sobi mi je gore nego put u Zharkovu.

uzeo sam gramatiku koja kazhe da po zvuchnosti mozhe da se pishe sa "T" , ali ako se koristi u smislu da ti "odpevavash" pesmu dragoj npr. dok "blejkate" - u tom kontekstu se pishe sa "D". Ovo je stvarno pravilo, nemojte da me terate da sad skeniram celu stranu knjige.

EDIT - @Vlada: To mu kazhem iz lichnog iskustva. Devojka mi je dala korpu posle 2 meseca. Ja sam tako isto bio sa njom dobar i sve sam joj pruzhio. Proshlo je 4 godine i opet smo se nashli - ona je pritom za to vreme bila sa sve nekim kretenima. Opet smo se smuvali i sada je sve kako ja kazhem :))))

EDIT2: Pouka priche je - popij ti korpu, ali ako si stvarno bio super i fer prema njoj onda se ona mnogo vishe tu zajebala nego on :)

Brate to su neke knjige sa singidinuma,molim te prestani da odpevavash znanje sa singidinuma kad je otpevavati.kktnx bye.

@topic

Jebote,umro sam od smeha :)))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

HAHAHHAHAHAHHAAHHAH KOMAAAA

imam predmet finansije, i sad imamo ovaj simulator akcija, bondova, futuresa i tako tih stvari i kao ulazes virtualni novac i sve kao pravo update podaci ovo ono. i ja danas bio poslednji na listi. svi dobiju po 1,000,000 i ulazu. i ja danas imao 400,000. ubedljivo poslednji. vratim se kuci kad zateknem

FORMI SABIO

sutra profesoru trazim A za kraj i ne dolazim na predavanja do kraja godine [roflmao]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ali jebote ima lik 6 triliona vise od drugog = L O L .

inace odo na posa, lego u pola 3, ne znam di teram, a treba da sljakam ceo dan, jebote

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

zakuv'o sam fuku i seo za fejsbuk,

kroz prozor mi smrdi zaprženi luk

rikvestova trista, ignorov'o sam sve

i kliknuo na fotke, da vidim nove čke

dobro jutro drugari.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...