Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bas sam nesto lose ovih dana...kao da sam izgubljen,ne pronalazim se...sve mi je dosadno,monotono...valjda takav period...a mozda i malo prilagodjavanje na fax i okolinu...samo da se ja previse ne prilagodim... :))

in other news,bio danas na faxu,sve obaveze odradio...sad cu malo da se vidim sa devojcicom,a veceras mozda u kafanu,dosao drug iz Londona na 3 dana,pa izvodi :)).Jedini je problem sto sutra radim prvu(Pejo necu da dam otkaz:D),pa mi je malo zeznuto zbog spavanja i potencijalnog mamurluka :).Ne znam,videcemo...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne idem na fax jer nemam obavezu da idem,svaki dan spavam do posle podne...Da mi je sad 16 godina mozda bi mi i bilo do jaja :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kad pomislim da sam dotakao dno, zivot me nabode pesnajom, i padnem jos nize. koji sam pas. a veceras cu da zalajem koliko cu da se operem.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mogu ja da serem, ali znate i sami da to nije moj fazon ;)

odo da se grunem dopom, pa u grad.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sad sam dobio update da mi je upis ocena pomeren za sutra ujutru

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUU.....

a taman sam imao brutal planove za veceras :((((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...