Jump to content

STREET FIGHTER 4


makiii

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

verovatno nisi igrao dvojku posto se uglavnom isto rade potezi, jebiga, treba filing da steknes, da imas odredjen flow, mozda bi bilo najbolje da ti neko pokaze uzivo, pa da skontas. uvek je sf bio specifican po nacinu izvodjenja madjija, zato kad masterujes mos sta os kad os.

Ma jesam igrao, al' davno, a posle nje sam previshe vremena proveo igrajuci King Of Fighters. Tamo imaju slichne fore, samo shto nema chargea. Uspeo sam da se uhodam sada, nisam toliko losh... mada sad iam problem sad bolom u levom palcu, drndam joypad k'o konjina! ;\

Za sada sam zadovoljan igrom, uopshte nije losha!

.

Link to comment
Share on other sites

verovatno nisi igrao dvojku posto se uglavnom isto rade potezi, jebiga, treba filing da steknes, da imas odredjen flow, mozda bi bilo najbolje da ti neko pokaze uzivo, pa da skontas. uvek je sf bio specifican po nacinu izvodjenja madjija, zato kad masterujes mos sta os kad os.

edit:

uradio sam ja specijale sa giletom i sranje su bas bas.

znaci vako:

drzis ukoso dole-nazad i onda ide ukoso dole-napred, ukoso dole-nazad, ukoso gore-napred i dugme. nista komplikovano, uspeva svaki put ako se usput ne pojede neka pozicija. tako je na tastaturi, na rucici je sto posto lakse posto mos da radis polukrugove.

sto se tice zangifa, ja isto ne mogu to, a ne znam zasto, jer mogu onaj atomic suplex ili kako se zove sto se radi isto ko kombo samo sa jednim krugom. uradim ja dva kruga i on opet uradi supleks.

Ocajnicki pokusavam na pecurkici nesto da uradim , ali uspe svaki 5-8 x , najvise mi uspeva sa Sagatom i Zangifom, ali na zalost sa Zangifom nema komba samo kicmu lomim :)hahaha...

Jbg. na aparatima sa rucicom je moglo da se radi sve i svasta ... videcemo, navicicemo se vremenom ja cenim :)).

Ili da pazarimo ovaj dzojstik , jes da je 150$ , al nema veze :) hahahahahahaha :)).

[8D]

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

ja ako budem imo pare, ja pazarim rucicu sto posto:) a kad budem imao bruka para, kupujem avtomat sf2 i sf4:)

zorzorzororzor:

dole, napred, dole, napred, sve ruke. nista manje, nista vise:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni je do jaja ovako na tastaturi... :)

evo zavrsio sam normal trial sa Kenom... i pustio hard... i uspeo da uradim nekako onaj prvi kombo koji je:

- (jump) heavy kick

- target combo

- light shorykem

- ex focus cancel

- shinryiuken

stvarno impesivno izgleda ali sam pokusavao fazon 45 minuta... idi bre.. izgubio sam zivce posle toga za sleci.. lol.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ja uzeo sebi kopiju... dobra igra samo specijalni potezi su relativno teški.

Evo kako se otvaraju skriveni likovi:

Cammy - Beat Arcade Mode with Crimson Viper.

Fei Long - Beat Arcade Mode with Abel.

Gen - Beat Arcade Mode with Chun Li.

Rose - Beat Arcade Mode with M. Bison (Dictator).

Sakura - Beat Arcade Mode with Ryu.

Dan - Beat Arcade Mode with Sakura.

Akuma - First, unlock Cammy, Fei Long, Gen, Rose, Sakura, and Dan. Start up another Arcade Mode, get 2 or more Perfect Rounds and get 2 Ultra Finishers. Beat Akuma when he challenges you (after the Seth battle). You cannot use continues.

Gouken - You must have all the unlockable characters unlocked that are available up to this point, including Akuma. Restart Arcade Mode and get 3 Ultra Combo Finishes and 2 Perfect Rounds. Gouken will challenge you after the battle with Seth. Win the match to unlock him. You cannot use continues.

Seth - Clear arcade mode with all the characters (including Akuma and Gouken). If you managed to unlock Seth with different criteria, it might be a bug (but the unlock is still valid for your profile).

zasto ne merem da otkljucam goukena? tri puta vec sam ga izazivao, al nista, nema ga da ga biram. nesto mi tu nije najjasnije, prvi put sam ga izazvao slucajno, teo sam akumu i fajto sam se sa goukenom pre nego sto sam otkljucao akumu (?). ne znam sta da radim, jedino mozda to sto sam radio dosta perfekata i ultra kombo finisa, jedino ako bas moram tri ultra finisa i dva perfekta...halp

edit:

otkljuco sam...mora da se predje sa akumom da bi mogao gouken da se otkljucava. znaci, bitno je da je predjeno sa akumom, onda mozes da predjes sa bilo kim (i da ispunis kvotu sa perfektima i finisima, moze i preko, nije frka), izazoves goukena, iznabadas ga i to je to:)

evo i quote:

6. Gouken: After unlocking Akuma, Sakura Kasugano, Dan Hibiki, Cammy White, Fei Long, Gen, and Rose. First finish the arcade mode (on any difficulty) with Akuma, and watch (not necessary to watch everything) an ending. In this case to play also use a character you already finished arcade mode with, and with which you watched the ending once, for his/her second or later playthrough. Then fight Gouken on arcade mode, to do that get: at least 1 perfect round on 1-round matches (or 2 perfects on 3-round matches / 3 perfects on 5-round matches / 4 perfects on 7-round matches), plus at least 3 Super Combo or Ultra Combo Finishes on 1-round matches (or 5 super/ultra finishes on 3-round matches / 7 super/ultra finishes on 5-round matches / 9 super/ultra finishes on 7-round matches), and at least 5 First Attacks — meaning you must score the first strike in a match — in 1 match (or 10 first attacks in 3-round matches / 15 first attacks in 5-round matches / 20 first attacks in 7-round matches). But you can’t lose any matches/rounds nor use a continue when you die. Beating Gouken will unlock him.
Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

blah jel ima neko info neki oko originala kad izlazi.

koj pad je dobar sa 3 po dugmica u liniji. imam sony fazon pad i high kick mi je na desnom analogu u bilo kom smeru. sto je retardirano ne mogu sve brzo da izvedem sto zelim

ovo otkljucavanje je zesca glupost, pa nije ovo singleplay igrica pa ja tu sad da prelazim nivoe. igrao sam akumom online mesecima i sad moram da se smaram da prelazim neke gluposti da bih mogao ortaka da perem.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ja neam pojma sta se desava u tom videu, nisam pikao trojku nikad:(

trojka je brutalna :)

imas takozvani 'parry' koji totalno anulira udarac. dakle u milisekundi kad treba da dobijes udarac ti treba da tipnesh forward (ili down ako si u skoku) i bukvalno ti NISTA ne skine. e sad, zamisli koliki skiler treba da budes da za one prebrze noge ubodes svaki put pravi trenutak, pa skok i opet i onda kombo :D

@otkljucavanje - koji smor :/ DAJ DA IGRAM! :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

izvini, ali gresis:) al ne, stvarno gresis, poenta je u tome sto ovo treba da bude ovakvo i posle 18 dina su uradili nastavak strit fajtera koji valja. shvatam ja sta oces da kazes, ali da su izbacili nesto tipa virtua tekken fajter 15 i nazvali ga strit fajter 4, licno bi otisao sa bazukom u predstavnistvo. to kao da kazes vidi ovaj kvejk 7 koje sranje, ladno ne gines od jedne rakete, igrao sam operation flashpoint i tu je do jaja:) i to ce ti reci svaki fan strit fajtera ikad na svetu, tako da ono, moras da kontas da je u tome ceo fazon:)

e da, sto se tice otkljucavanja, jeste smor, al bre to uradis za dva sata komplet. stavis da se igra na jednu dobijenu i stavis najlakse, stavis ako oces na 30 sekundi fajt i to je to, treba ti manje od deset minuta po liku.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Uradili su istu igru , ubacili po jedan nov potez i to se moze zvati novom igrom?

SF ne moze da se postavi isto kao pre 18 dina kada je bio mozda jedina kvalitetna tucha , ali dobro ima tonu mindless fanova koji ce uzeti svaki otpadak koji se napravi i nalepi sa imenom te franzise (kao i vecina fanova sto radi za druge igre jelte?)

Umalo da zaboravim , skidam im kapu sto su jedini koji se drze toliko godina a da nisu presli u 3D fail igre (kao Mortal Kombat sto je uradio...)

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

meh, mene je smorila igra jer sam zaista ochekivao vishe. previshe sam igrao konzolske tabachine.

ovo je po meni najkvalitetnija tabachina - trodimenzionalni teren, itemi, dodge, range borba, tag teamovi i ultimate magije. ova igra ima sve :)

http://www.youtube.com/watch?v=NhERa4U-lkg

A jel' ima mozda i mogucnosti da se igra na PCu? Ili bilo shta iz Naruto igara?

.

Link to comment
Share on other sites

^trebao bi u code taj link kolko ja kontam

e da, sto se tice otkljucavanja, jeste smor, al bre to uradis za dva sata komplet. stavis da se igra na jednu dobijenu i stavis najlakse, stavis ako oces na 30 sekundi fajt i to je to, treba ti manje od deset minuta po liku.

jbg imas pravo al opet nije u tome stvar ;)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

izvini, ali gresis:) al ne, stvarno gresis, poenta je u tome sto ovo treba da bude ovakvo i posle 18 dina su uradili nastavak strit fajtera koji valja. shvatam ja sta oces da kazes, ali da su izbacili nesto tipa virtua tekken fajter 15 i nazvali ga strit fajter 4, licno bi otisao sa bazukom u predstavnistvo. to kao da kazes vidi ovaj kvejk 7 koje sranje, ladno ne gines od jedne rakete, igrao sam operation flashpoint i tu je do jaja:) i to ce ti reci svaki fan strit fajtera ikad na svetu, tako da ono, moras da kontas da je u tome ceo fazon:)

ja sam veliki poshtovalac SF, ali je za mene franshiza umrla posle SSF2 Turbo. Sve posle toga mi je mlacenje mrtvog magarca. Mada, drago mi je da se vama igra josh uvek svidja.

@jasamnepismen

Ultimate Ninja 3 i Ultimate Ninja 4:Shippuden su PS2 naslovi koji su u principu isti kao Ultimate Ninja Storm za PS3, samo nedostaje full 3d okruzhenje.

Ne znam za zahtevnost ali sam nashao snimak na youtube baje koji je poterao trojku na emulatoru i radi glatko

Link to comment
Share on other sites

Realno, SF serijal je imao svojih izleta u govna, ali mislim da bi trebalo bolje da se udubite u princip igranja, pa bi vam bilo jasno da su SF2, SF3, SF4 i SF Alfa iako na prvi pogled slične, u stvari vrlo, vrlo različite igre i da nije "dodat jedan udarac" niti se mlati mrtav magarac.

Sa druge strane, kapiram da za to niste sposobni, za razliku od mindless fanova... :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Za mene je najveci uspeh sto su uspeli da docaraju onaj osecaj/atmosferu igranja iz sf2-ke sa aparata... tako da samim tim meni je ovo ogroman uspeh s'obzirom kakve se igrice prave u poslednjih 7-8 god. Da ne spominjem rimejkove :).

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

znaci jos samo ovo da pitam i nista vise, puko sam :(

u trialu sad ide (znam da je lako, barem nekima) onaj deo gde ucim attack cancel i nikako da odradim heavy punch + hadoken.

pridjem liku, sibnem h punch, onda treba da cancellujem tako sto dashujem napred i odradim hadoken :/

ali ... ne "zasvetli" ryu kao kad sam radio prethodni kombo, heavy kick + focus attack

any tip? [:(]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...