Jump to content

AC/DC - Black Ice


Recommended Posts

naravno da ce imati isti zvuk...acdc zvuk.

mada, ako pricamo o acdc, naj pesme su sa prvim pevacem,

naravno da album nece dobiti na ogromnoj popularnosti ali lepo je znati da jos sviraju, da se trude...

i nekako je smorilo slusati stare reci, sad makar imamo isti zvuk sa novim recima :)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

A tvoj problem je tačno koji? Ovakvim reakcijama samo opravdavaš stereotip glupih metalaca.

Ko ti drma kavez?

Ti se javi za 24 sata.

= HATE

Bacao si hate na Iron Maiden koji je bio zakljucan pre godinu dana jer svojom arogancijom i bezobrazlukom nisi dozvolio ljudima da dele radost u vezi necega sto se pojavilo. Bacas ovde hate i na mnogo drugih topica.

Najbolje je da banujes sve pa da se raspravljas sam sa sobom. Ono sto ti je Slash napisao je potpuno ispravno. (i jedno i drugo) i ovaj topic Hejtujes!

Link to comment
Share on other sites

Sa ženom od 30+ godina koja 15 godina sluša ukupno tri grupe i hoće da me uči o hevi metalu još manje imam volje da se raspravljam. Bacali ste hejt vas dva idiota i niste dozvoljavali nikom da zucne protiv Iron Maidena, a ja sam od te grupe znao pola albuma napamet i nalazim se kompetentnim da pričam o njihovom radu. I ako nastaviš da mi kenjaš, i ti ideš pod suspenziju. Nema više zajebancije.

Link to comment
Share on other sites

Pošto je i Adrian pokušao da nastavi provokacije, da razjasnimo neke stvari: muzički podforum RUR-a je otvoren za izražavanje različitih misli i osećanja prema grupama i muzičarima, ali NIJE otvoren za agresivno propagiranje svojih zilotskih stavova i napadanje onih čije se mišljenje ne poklapa 100% s vašim (u ovom konkretnom slučaju, ja mislim da je AC/DC dobra grupa ali ne mislim da je dobro što nisu mrdnuli od zvuka od pre 30 godina). Za takvo izražavanje, izvolte na Yumetal.

Znači, ako ponovo pokušaš isto, dobićeš i ti nogu u bulju. No pasaran, što bi rekli oni antifašisti juče.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...