Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

grubby osvaja :)

[0:51:9]dR.No0 Say:

rekao ja dota-angelu

[0:51:16]dR.No0 Say:

brate ja sam icefrog

[0:51:25]dR.No0 Say:

ako mi ne das menagera, gasim sve

[0:51:31]4Sale-_- Say:

LOL

[0:51:35]dR.No0 Say:

i jos mi da 1000 eura na ruke

[0:51:55]4Sale-_- Say:

kako bre 1000 eura"?

[0:52:7]4Sale-_- Say:

na karticu?

[0:52:21]dR.No0 Say:

na ruke brate

[0:52:28]4Sale-_- Say:

on prso brate

Link to comment
Share on other sites

http://www.mymym.com/en/coverage/536/64.html

na 3:05 covek se ljubi triput ftw xD

[0:51:9]dR.No0 Say:

rekao ja dota-angelu

[0:51:16]dR.No0 Say:

brate ja sam icefrog

[0:51:25]dR.No0 Say:

ako mi ne das menagera, gasim sve

[0:51:31]4Sale-_- Say:

LOL

[0:51:35]dR.No0 Say:

i jos mi da 1000 eura na ruke

[0:51:55]4Sale-_- Say:

kako bre 1000 eura"?

[0:52:7]4Sale-_- Say:

na karticu?

[0:52:21]dR.No0 Say:

na ruke brate

[0:52:28]4Sale-_- Say:

on prso brate

Link to comment
Share on other sites

E, ovako :)

Da izbegnem da opisujem put jer je bio meganaporan :)

Dosli smo u Keln oko 11 sati. Checkovali se u WCG kancelariji, pokupili kljuceve i smestili se u sobe. Smestaj je bio realno los, ali koga briga kad smo tu provodili mozda 2 sata dnevno + spavanje :) (sobe su bile 4-krevetne, bez kuhinje i tako tih sranja, sa tus kabinom).

Prvog dana smo se svi upoznali (reprezentativci Srbije, Crne Gore, Hrvatske i Slovenije), i nakon smestanja u hotel, otisli smo u obilazak hotela i okoline hotela. Vecinu slobodnog vremena su igraci pojedinacnih igara (FIFA, WC3, C&C, SC, NFS) provodili zajedno, uglavnom igrajuci stoni tenis sa drugim nacijama :), a CS squadovi su se odvojili verovatno zato sto su se znali od ranije pa ih je smaralo novo upoznavanje. Tu je bilo do jaja zezanje uz pivo, i zato skoro nismo ni izlazili odatle. Oko 24:00 smo (valjda) svi otisli na spavanje jer smo bili iscrpljeni od dugog putovanja.

Drugog dana smo otisli do centra grada, obisli katedralu (valjda 3. po velicini u Evropi) koja izgleda fenomenalno, prosetali ulicom koja mu dodje kao Knez kod nas, i svratili do pub-a na pivo. Oko 18:00 smo otisli na veceru na brodu gde nas je predstavnik WCG-a ukratko upoznao sa samim eventom, kao i sa gradom Kelnom. Nakon krstarenja Rajnom, vracamo se u hotel, i opet na stoni tenis :). Oko 3 sata odlazimo na spavanje :)

Treceg dana oko 10:30 odlazimo prvi put u Koelnmesse (mesto odrzavanje eventa). Hala je odlicna, standovi su super bili, glavna bina odlicno opremljena, sveukupno 5 za izgled hale. Svecano otvaranje WCG-a pocinje oko 16:00, a otvorili su ga predsednik WCG komiteta i predsednik Kelna. Nakon otvaranja, neki nemacki gej bend je svirao, i tu smo se smorili, ali su oni bmx freestyleri ili kako se vec zovu popravili utisak. Nakon svecanog otvaranja odlazimo u hotel, i OPET na stoni tenis :). Tu smo se bas zgotivili sa Mexikancima i Spancima ;), ali ranije odlazimo na spavanje jer su neki igraci sledeceg dana igrali.

Cetvrtog dana propustamo dorucak da bi se bolje naspavali, takodje odlazimo oko 10:30. Dosao sam kod Warcraft 3 mesta za igru, i tu upoznao igrace raznih zemalja (Xyligan, Hot, Rotterdam, Stud, Kiwikaki, Nightwolf... ima ih mnogo :) ali su mi ovi prvo padali na pamet). Sve vreme sam tu posmatrao p1nkija kako igra, i davao mu podrsku, ali mu ta podrska nije znacila jer je ispao ko nub :D (j/k). Partiju protiv EsM.Kim-a je prodao, iako je imao dobijenu i to ga je kostalo prolaska iz grupe. U toku pauza izmedju meceva, igraci pojedinacnih igara obilaze sve moguce standove i uzimaju sve sto se moglo uzeti za dz :D. Posle pinkijevih partija, odlazimo da igramo guitar hero nas 4rica (ja - pevac :DD, hacker_aca (C&C igrac iz CG) - bas gitara, Lav (C&C SRB) - bubnjar i Pavao (NFS - HR) - gitara) i tu je bilo do jaja zabavno, imali smo cak i 1 fana :D. Posle odlazimo u hotel, stoni tenis etc... :))

Petog dana takodje propustam dorucak, i odlazim u Koelnmesse. Checkinujem se za warcraft i namestam opremu. Nakon setovanja opreme, odigrao sam par partija sa rotterdamom i kowijem za warmup i dobio sve sem ud vs orc protiv rottija (ja igrao random) :). To mi je dalo self-confidence i krenuo sam partiju protiv xlorda. Sve je bilo super u toku partije, uspesno sam ga harasovao, uspeo da okripujem sve sto sam hteo, creepjackovao sam ga 2-3x, digao expo na vreme, dobio ga u 2-3 manje tuce i sve je bilo super do zadnje tuce. U zadnjoj tuci takodje imam food prednost + expo prednost, ali on uspeva da mi ubije far seera i tu nastaje frka :). Medjutim, znao sam da ako mu isfokusiram AM-a da cu uspeti da pobedim, i na jedvite jade posle jurenja po mapi mu ubijam AM-a. Za to vreme sam izvadio FS-a, i igru lagano dovodim do kraja. Ne mogu da opisem osecaj koji sam osetio tad :). Iza mene su mi svi iz WCG-Adria tima davali podrsku koja mi je mnogo znacila. Takodje, mnogi koje sam video prvi put u zivotu su aplaudirali i osecao sam se kao Bog :D. Prijavio sam win kod admina i imao R2 slobodno (1 sat) koji sam iskoristio sa nasim momcima za rucak i gledao na stage-u Grubby vs Like. Nakon toga sam startovao igru protiv Lucifrona. Nisam se nadao da cu da ga pobedim, iako sam u sebi imao nadu da mogu jer sam ga prethodne subote dobio u Zotac cupu. Krenuo sam creep, a on je odmah dosao kod mene sa blade-om i grutom, ubijamo medjusobno po grunta, ali je moj BM imao znatno manje HP-a, sto je njemu omogucilo creepovanje a meni heal. Kasnije on igru rutinski dovodi do kraja i tu je bio gg. Nisam se mnogo potresao oko toga jer sam i ocekivao da izgubim od njega. Nakon te partije sledila je partija protiv Rotterdama. Dan ranije smo se dogovorili da igramo FS mirror. Tako je i bilo. Partiju sam imao u rukama 4/5 trajanja game-a, da bih u zadnjoj tuci pokusao da fokusiram njegovog fs-a sto je bilo fatalno. Pukao sam tu partiju kao najveci noob sa 10 fooda prednosti... To je dovelo do velikog moralnog pada, a odmah nakon te partije sam krenuo partiju vs MeS-a. Ocekivao sam da cu njega dobiti, mapa je bila TR. Ja krecem moj standardni strat protiv elfa, ali sa vidnim greskama, verovatno zato sto sam bio iznerviran. Dobija me medama i tu sam mislio da je sve gotovo. Nakon te partije, rotterdam mi prilazi i kaze "Hey, let's win Focus" na sta ja odgovaram "It doesn't matter, I'm already out". On mi objasnjava da nisam jos uvek ispao, ali za prolazak su postojale samo teoretske sanse :). Nije bitno, krenuo sam dalje game vs kiwikakija. Orc mirror na TM-u. Odlazim BM, i taktiku koju sam vezbao za tu mapu. Vezbanje se isplatilo i dobio sam ga. Dosao je red na game vs focusa. Sve ili nista. U tu partiju sam dao sve od sebe, igrao pod velikim pritiskom, gubio pocetak partije, dobio na kraju :). Svi su bili iznenadjeni. Okrenuo sam se i svi su vristali ;), upoznao Cassandru, slikala me. Pogledao sam u Focusa i video da place. Nisam znao sta da radim, da li da pridjem i pozdravim se ili da iskuliram. Sacekao sam 10ak minuta da se smiri, i pruzio mu ruku. Od one teoretske sanse, stvorila se realna sansa da igramo 4-man tie u grupi. Lucifron je prosao, Mes dobio rotterdama, ja dobio focusa. Jos jedino sto je trebalo da se ispuni jeste da Kiwikaki dobije Xlorda na TM-u. Sedam pored xlorda sa rotterdamom i navijamo za kiwikakija. Sve je krenulo dobro, kiwikaki je imao prednost sve do zadnjeg fight-a, u kome je takodje imao 10 food advantage, ali zadnju tucu gubi i tu je bio gg, i kraj mojim sansama za prolazak grupa. Grupe su prosli Lucifron (1.) i Xlord (2.). Sumirao sam sva osecanja i ocekivanja i shvatio ta ipak treba da budem zadovoljan jer sam uradio vise nego sto sam ocekivao. Bilo mi je previse krivo jer nisam prosao grupe a imao sam sanse u jednoj od najtezih grupa na WCG-u. Nakon turnira odlazimo u hotel, stoni tenis etc.. Jedini koji je prosao iz grupa od Srba jeste Nemanja (FIFA), pa je on otisao ranije da spava, a mi smo ostali da igramo stoni tenis i propijali se ;). Oko 04:00 odlazimo na spavanje.

Sestog dana se budim malo teze ;), ali odlazim na event kao i svi iz WCG-Adria tima. Oko 13:00 Nemanja pocinje mec. Poveo je u prvoj utakmici vs madjara, ali je uspeo da propusti to, i izgubi 0-2 (u partijama). Ceo taj dan sam proveo na eventu gledajuci pro igrace sto na stage-u, sto FP ;). Dogovorili smo se da igramo poker uvece. Odlazimo u hotel, nalazimo mesto za poker (lobby hostela), i krecemo. Nemanja, Rotterdam, Sase, Gasper (Slo FIFA igrac), Nightwolf, kiwikaki i ja smo krenuli. Pinki i DNA su takodje trebali da igraju ali su zakasnili jer je pinki otisao da vecera i nije se vratio za sat vremena :). Poker smo poceli da igramo oko 21:30, a zavrsili ga u oko 02:30, uz mnogo zabave i ne toliko mnogo piva :). Kasnije odlazim sa rotterdamom, i ocitavam mu lekciju u stonom tenisu, zavrsavamo to oko 03:30, i odlazimo da spavamo.

Sedmog dana je trebalo da se odigraju finala skoro svih igara. Odlazimo na event oko 11:30, i smarali se dok nije pocelo WC3 finale. WC3 finale krece oko 13:30, i trajalo je do oko 15:00. Bilo je tu poteza koji su stvarno izazvali velike aplauze. Atmosfera na finalu je bila super. Nakon finala smo bili na eventu jos par sati, pa smo opet otisli na poker, ovaj put u drugi hostel. Zavrsili smo oko 20:00 sati, i nakon toga otisli na closing ceremony, ali je bilo prekasno. Tamo smo zatekli WCG-Adria igrace/teamleadere i vratili se u hostel. Do 22:00 pakujemo stvari jer se iduceg dana islo nazad, a od 22:00 odlazimo u pub da pijemo. Popili smo dosta piva, i krenuli nazad. Lutali smo po metrou dok nismo shvatili da ga nece ni biti :D. Taxijem smo otisli kuci i zakuntali.

Osmog dana se budimo oko 7:30, zavrsavamo sa pakovanjem, i odlazimo na dorucak. Nakon dorucka smo krenuli nazad, i opet onaj naporan put od 24 sata :). Stigao sam kuci oko 9:30, i sve je bilo super.

Slike cete dobiti naknadno ;)

Over and out to sleep, Aca.

Eh, da. Neke od replayeva mozete naci ovde:

http://tft.replayers.com/?action=search&am...ast=0&rel=2

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...