Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

Dobar je ovaj Arlovski, brz je bas i dobro udara, ali jebi ga, zaleteo se, sacekao ga Fedor onako u samoodbrani :)

Udarac se maltene ne vidi na obicnom snimku, tek na usporenom

svaka cast za topik, tek sam ga sad uocio... otpirlike dosta je vec receno sto sam imao da kazem : )

jedna od borbi koja je ostavila utisak na mene je ova

pored nje je i ona borba fedor - randleman, koja je vec spomenuta ovde...

Inace Sapp je nula od borca, on je vise za kecere, onako sa sve lozenjem, posto je u tom fazonu

Realno, sto je dobio, dobio je na svoju velicinu, borac je nikakav, da ne kazem pickica :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Inace Sapp je nula od borca, on je vise za kecere, onako sa sve lozenjem, posto je u tom fazonu

Realno, sto je dobio, dobio je na svoju velicinu, borac je nikakav, da ne kazem pickica :)

Ne, ti nisi ni pogledao klip ocigledno.

Poenta klipa je to da je ceo mec Sapp dominirao, a na kraju ipak izgubio.

A da ne pricam o onome sto je Minutauro prezivljavao u mecu, pogotovu scena na pocetku.

btw, Sapp je po meni najveci slepac i pickica, i skoro svaki mec mu je smesan. Jedan od smesnijih mi je ovaj jer se bore dva najveca debila:

Link to comment
Share on other sites

Ne, ti nisi ni pogledao klip ocigledno.

Poenta klipa je to da je ceo mec Sapp dominirao, a na kraju ipak izgubio.

A da ne pricam o onome sto je Minutauro prezivljavao u mecu, pogotovu scena na pocetku.

btw, Sapp je po meni najveci slepac i pickica, i skoro svaki mec mu je smesan. Jedan od smesnijih mi je ovaj jer se bore dva najveca debila:

Gledao sam klip, jeste se Nogeira izvukao, tukao ga je Bob, u principu se slazemo u svemu, samo eto morao sam da prokomentarisem "The Beast" :))

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

pogledaj ovaj klip i sve ce ti biti jasno za Minotauro-a. Hrvatski novinari ga nesto ismevali pa Cro Cop kritikuje njih i govori sta je Minotauro preziveo kad je bio mali, da se sledis:

http://www.youtube.com/watch?v=n3l2ZQv87UY

@Elvis J. Kurtovic

Sapp je retardiran, samo mi je krivo sto ga tajson nije ugazio jer ga ovaj xx puta prozivao

Covek u svakoj borbi nasrce prvi minut jer vise od toga ne moze da izdrzi, posle se ukopa i ne moze da dise od umora, a kad dobije batine place

Ima kamara klipova gde sapp i jeste kecer, to sve objasnjava :)

Link to comment
Share on other sites

UFC 94 ST Pierre VS BJ Penn Main Event(31.01.2009)[TVRip,DiVX,MP3]

teski smor.

gb2/bed, BJ. :P

Ok turnir, dve borbe od kojih se najvishe ochekivalo nisu razocharale.

Clay Guida vs Nathan Diaz i Karo Parisyan vs Dong Hyun Kim su mi bile malo chudne, sudije su u obe bile podeljene, a meni se chinilo kako je bash onaj drugi lik bio bolji, a ne onaj koga su na kraju proglasili pobednikom. Isti trip sa Jon Jones vs Stephan Bonnar - Jon je zabavio u prvoj i donekle drugoj rundi, u trecoj je odugovlachio, nije apsolutno nishta uradio, a opet mislim da je imao 30 od nekog od sudija (mrzi me sad da proveravam). Na stranu shto je onaj impresivni lakat udario u potiljak, shto nije dozvoljeno. No, svaka mu chast za bacanja, stvarno samo izuzetna tehnika moze da uchini da to izgleda tako lako. Josh kad mu vidish nogice...

The good stuff:

Lyoto Machida vs Thiago Silva - Jebote, onaj Machida za sada rushi sva pravila sa svojim stilom, bash me zanima da vidim dokle ce tako. Stvarno sam ochekivao da ce biti biven, medjutim ta njegova "LOL KARATE" pricha ne samo da prolazi, nego sabiva na hard. :) Definitivno treba ochekivati da ga upare sa nekim od vrhunskih boraca u LHW kategoriji, to bi trebalo da valja...

Georges St. Pierre vs B.J. Penn - Shta reci, objashnjavanje. ^__^ Mozda ce neko nekad i moci da uzme titulu u dve kategorije, ali to nece biti BJ i to definitivno nece biti sada, dok je GSP prisutan. Shteta za onu prichu oko vazeljina :P, baca senku na jedan sjajan performans, a kad se pogledaju pojedinosti, jasno je da to nikako nije mogao da budu odluchujuci faktor. Svejedno, doshlo je do povrede pravila, i momci iz ugla bi trebalo da budu kaznjeni za primer, nedopustivo je da se takve greshke (dal' sluchajno, dal' namerno), dogadjaju na ovako vrhunskom nivou takmichenja.

Sad treba sachekati gospodina Silva-u sredinom aprila...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Odgledah i UFC95, krajnje je vreme bilo, s obzirom da je sinoc bio 96 :)

Dosta dobrih borbi, mada su se u vecini slucajeva prilicno brzo zavrsavale.

Glavna borba je opravdala ocekivanja, 3 runde u ubitacnom tempu, dva odlicna borca.

Sad idem na skidanje 96-ice, glavna borba Rampage Jackson vs Keith Jardine, treba izdvojiti i borbu dve zivotinje - Gonzage i Carwina, jedva cekam da odgledam:)

Sto se GSP-a tice, slazem se da vazelin nije bio odlucujuci, ali je definitivno bacio veliku senku na pobedu

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...