Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

Ne znam bas koliko se dobro drzao? 🙂

Ako bi nesto bilo merilo u mecevima protiv kabiba, recimo da bi bilo koliko si izdrzao a poirer je izdrzao do sredine 3 runde. To ga stavlja cak iza RDA i Barboze koji su izdrzali pune 3 runde. 

Jedini ko se do sada iskreno dobro drzao je al iaquinta koji je otisao u decision posle 5 punih rundi. 

Pocetak druge runde mi se svideo jer je poirer promenio pristup posle team talka u pauzi. Obicno svi kenjaju " yes coach" i onda nastave da jedu govna kako su jeli u prvoj. Probao je da udje u razmene pa ako legne legne, ali ne vredi, jaka stoka ovaj kebab

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Озбиљан испит за Ракића, али добро, очекивано је било да добије топ 5 борца, с обзиром како је моћно изгледао у досадашњим борбама.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ja bih se isto slozio da je bila kradja. Stoji to da sampion ne treba puno da uradi da odbrani pojas, ali ovo jebeno govedo je bezalo po ringu prve 3 runde, a ostale 2 nije pokazao nista narocito. Jeste da je UFC golo govno poslednjih 5g, ali ovo juce je bilo najnize sto su mogli da urade... Da je bio split pa da kazes, ali ono trece djubre bodovalo 2 razlike...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...