Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

OMG 236 HOOO-LLOOO-WAAAY !!! HOOO-LLOOO-WAAAY !!! HOOO-LLOOO-WAAAY !!! HOOO-LLOOO-WAAAY !!! 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ја сам генерално увек готовио Гуса и мислио сам да ће добити овај меч, међутим већ у првој рунди кад сам му видео дебилну тактику схватио сам да нема 'леба.

Ракић легенда, какав мајсторски нокаут.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

И после оваквог издања Фергусона и серије од 12:0 и даље му није загарантован меч за титулу, јер можда се мекчикен одлучи, јебени смрадови, проклети циркус.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

El Cucuy car, da l' je realno da cemo docekati da vidimo i tu borbu protiv Khalabeeba, ufuf \o/

bedak za Cerronea, al realno sa onakvim okom tesko da bi ista dobro uradio u poslednjoj rundi. nadam se da ce u nekom trenutku polomiti ostatak divizije i dobiti priliku da se bori za titulu. i Alvarez je nesto slicno uradio sa okom =c

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ова Нуњес је луда, да је видим на улици и погледа ме оним лудачким погледом, уср'о бих се. 

Масвидал је генијално израдио Аскрена, буквално га је прочитао као буквар. 

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Skoro sam poceo da pratim MMA i bash bih pogledao ovu Khabib vs Pourier borbu. Jel zna neko od redovnih poshtovalaca ufc i mma da li neki nash kanal obicno prenosi uzivo ovakve borbe? Pokushao sam da nadjem neshto u programskim shemama ali nisam uspeo. Borba je zakazana za 7 septembar u Dubaiu cini mi se (moze biti i Abu Dabi, ne secam se).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Sting said:

Skoro sam poceo da pratim MMA i bash bih pogledao ovu Khabib vs Pourier borbu. Jel zna neko od redovnih poshtovalaca ufc i mma da li neki nash kanal obicno prenosi uzivo ovakve borbe? Pokushao sam da nadjem neshto u programskim shemama ali nisam uspeo. Borba je zakazana za 7 septembar u Dubaiu cini mi se (moze biti i Abu Dabi, ne secam se).

Nisi nasao jer nema, niko ne da te novce.. Da nije za titulu mozda mada i tada. Strpi se 1 dan i skini u Full HD sa torenta i vozi!

Hajpuju Poriera a opet ce Kebab da ga presvuce kao i Mcgregora

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Imam fight channel. Hvala ti RuR-e divan si kao i uvek!

I ja kontam da ce Dagestanac da ga sashije u parteru, mada ako ovaj uspe da ne padne onda ima shanse.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ја уопште не бих отписивао Поријеа, по мени сигурно највећи испит до сад за Хабиба, мислим да има добре шансе.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ja bih i dalje stavio pare na Kalabiba. mislim da ovo nije njegov test, vise test Poiriera. Khabibu su vec bacali ultimativne strikere ranije - RDA, Michael Johnson (mozda nije top 5, ali je i dalje vrlo opasan, ne zaboravimo da je vrlo brutalno ohladio Poiriera pre 3 godine), Barboza, McGregor. svi su pokusavali da nadju "taj jedan udarac" ali su ubedljivo bearfuckovani. sa druge strane, Poirier isto dobija uglavnom najbolje strikere, gde se odlicno pokazao (Holloway, Pettis, Alvarez, Gaethje, itd). rekao bih da  se nije borio sa protivnikom kao sto je Khabib, dok ovaj jeste vec umlatio gomilu slicnih Poirieru =/

svakako uvek moze da padne neki divljacki KO, ali jebemliga, vise mi deluje da ce Khabib da prica sa publikom dok pokusava kimuru i jebe koga god da stave ispred njega. i iskreno, nadam se da ce konacno biti te borbe sa Fergusonom, vreme je.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je mec za Khabiba da ga izgubi. Poirier je odlican borac, ali Khabib je pride lud. E sad poceo je i on opasno da kenja u poslednje vreme, pogotovo posle Conora. Ovo je odlican ispit da se vidi da li je i njemu udarila slava u glavu ili ne.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

isto kao sto su za konora pricali da ce alvarez da ga testira jer je rvac pa se desilo sta se desilo 😄

mislim da je kebab isto sto i BJB u LHW samo normalniji i da mu predstoji dugo vremena na tronu. jak je ko strvina i svaki mec spreman na 5 rundi. nije hothead to se videlo iz meca sa konorom tako da ne vidim da ce da uleti u Porierovu pripremu. ono sto jos ide na Kebabovu ruku jeste da je Porier tukao Maxa sve u glavu i da nije uspeo da ga nokautira sto mi govori da nece ni Kebaba tako da se sve verovatno svodi na klinc, parter, ograda i mrcvarenje. voleo bih da vidim prstanje, ali evo poslednjih 5 mecevakao sto je pomenuo dizejgro niko nije uspeo da odbrani takedown i izbegne mucenje

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

dada JBJ bmk nisam gledao!

inace UFC je postao tesko smece u poslednjih recimo 6g ako ne ivise gde se sve svodi na pare i jednostavno nema cari kao ranije. gledam uglavnom mejnove koji su uglavnom djubre i ne navijam ni za koga. recimo da mi Kebab deluje kao neko ko nece biti testiran sve dok se ne bude mecovao sa Fergusonom

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...