Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

sto, svi ispod 120 kila realno nisu muskarci, m? [8)]

rijaliti je ispao zbog jebenog Artema na kraju krajeva, a ona Konorova epizoda sa kolicima ocigledno nije smirila situaciju. prvo je Zubaira usao u oktagon i probao nesto (zbog ovoga), ne znam ko je lik u crvenoj majici.

evo jos uglova celog sranja - le click

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Jebes coveka bez 100 kila. Frku je zapoceo Dillon Danis, valjda ga je nesto vredjao i onda je ovaj skocio. UFC ima da slavi posle ovoga. Gledam ove nase  glupave sajtove(blic,b92...) UFC na naslovnoj strani, mogu misliti sta je tek u Amerikama.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

@mohr

kao prvo da napisem da nisam nikakav poznavalac sporta, gledam jednom u godinu dana najbolje borbe. e sad, mislim da nije problem u kategoriji, vec u razlicitim stilovima borbe, a posebno jos u samom stilu khabiba koji je jednostavno, barem meni, bas dosadan borac i zato moze da ima 150-0 skor ne moze da napravi ono sto je konor tokom svoje, krace, dominacije.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vlada_ said:

@mohr

kao prvo da napisem da nisam nikakav poznavalac sporta, gledam jednom u godinu dana najbolje borbe. e sad, mislim da nije problem u kategoriji, vec u razlicitim stilovima borbe, a posebno jos u samom stilu khabiba koji je jednostavno, barem meni, bas dosadan borac i zato moze da ima 150-0 skor ne moze da napravi ono sto je konor tokom svoje, krace, dominacije.

u tome i jeste lepota ovog sporta, da nemas ogranicenja u vidu stila i radis sta god zelis da unakazis protivnika

konor je okej borac, nista on spektakularno nije napravio vec je prehypovan i  zanimljiv zbog trashtalka i samo zbog toga je i ovoliko "velik"
napravio je od ovog sporta show i sprdnju zbog nacina na koji promovise fajtove samo da bi unovcio to, sto je opet legitimno, ali zato ga u stvari poznavaoci sporta ne vole i gade se na njega.

ljudi i dalje nisu svesni koliko je tesko imati 27:0 u sportu kao sto je MMA i to je covek dostigao bez jedne runde izgubljene sto je nerealno, tako da Khabib je vec ispisao istoriju ovog sporta i tek ce da sere po ljudima.

Link to comment
Share on other sites

^ taj rad. evo jos malo konteksta osobama koje ne prate MMA aktivno - posle prodaje UFCa WME-IMGu 2016. godine za 4 milijarde dolara, usledio je fin pad profita - nema Ronde, nema GSPa, nema Lesnara, McGregor ima rekordno dugu pauzu, itd. nema zlatne koke da pravi kintu koja bi opravdala kupovinu, sve se pretvara u hajpovanje borbi prozivanjem, pojas drasticno gubi na znacaju, svuda setkaju interim sampioni, prave se "super borbe" koje bi privukle sto vise ljudi, bez obzira da li imaju smisla i da li je izazivac zasluzio tu borbu ili ne, itd, itd. sve to je dovelo da najveca zvezda bude bahati brbljivac koji moze da radi sta hoce bez ikakvih posledica ili "cekanja na red" jer donosi ogromnu kintu. koga zanima kako izgleda pravi UFC sampion, savetujem da pogleda Roganov podcast sa GSPom

kad smo vec kod podcasta, sutra bi trebalo John Kavanagh (Konorov trener) da bude kod Rogana. 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čamuga said:

u tome i jeste lepota ovog sporta, da nemas ogranicenja u vidu stila i radis sta god zelis da unakazis protivnika

konor je okej borac, nista on spektakularno nije napravio vec je prehypovan i  zanimljiv zbog trashtalka i samo zbog toga je i ovoliko "velik"
napravio je od ovog sporta show i sprdnju zbog nacina na koji promovise fajtove samo da bi unovcio to, sto je opet legitimno, ali zato ga u stvari poznavaoci sporta ne vole i gade se na njega.

ljudi i dalje nisu svesni koliko je tesko imati 27:0 u sportu kao sto je MMA i to je covek dostigao bez jedne runde izgubljene sto je nerealno, tako da Khabib je vec ispisao istoriju ovog sporta i tek ce da sere po ljudima.

mislim da imas 'recency bias' (ne znam nas izraz) sto se tice konora, a iako je njegov karakter, harizma, trash talk doprineo dosta, mislim da je ipak to manji deo uspeha. najveci deo je to sto je svojim zanimljivim, udarackim stilom uspeo da navede likove koji ne prate sport da plate da ga gledaju. cenim to sto je khabib ratnik, zivotinja i sve, ali necu se iscimati u zivotu da gledam kako lezi na drugom liku 4 runde. ali dobro, to su sad neke druge stvari, ja i meni slicni zapravo i nismo ljubitelji ufc-a, konor je napravio ufc bubble da kazem, posle njega ce se stvari vratiti na svoje mesto.

edit: a da, ne mozes i da nemas postovanje za konorove meceve sa nejtom diazom gde je otisao van svoje kategorije, protiv takvog borca.

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Не разумем ову аналогију, и Диаз је отишао ван своје категорије, човек се никад није борио у велтеру, цео живот у лакој.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

a sta je sa ovom pricom?

https://www.balls.ie/mma/there-was-a-major-weight-disparity-between-conor-mcgregor-and-nate-diaz-in-the-octagon-327351

zar nije konor za tu borbu na merenju prakticno imao svoju 'walking' kilazu ili kako je vec zovu, tj. nije skidao nista, a nate potpuno dehidriran itd.

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

a, da, cuvena prica da je Nate imao 230lbs na Konorovih 175lbs [roflmao]

mogao si da linkujes i Diaza kako 10 dana pre borbe pije sa ortacima na brodu, ili se to ne uklapa u McGregor "pomera MMA granice" pricom? 

ili da se borio jednom u dve godine, da su mu oduzeli oba pojasa zbog rekordne neaktivnosti, da je nekako uspeo da pogodi Alda posle 13 sekundi bez ikakve borbe i rematcha koji je Aldo itekako zasluzio? mali hint, Max Holloway je odvalio celu FW diviziju, brutalno nalupao Alda (po mnogima najboljeg FW ikada i P4P borca) u prvoj borbi, odmah otisao na rematch i ponovo ga ubedljivo pobedio. McGregor je dobar, ali ima daleko boljih od njega. najtuznije je sto se on najvise cuje zbog postupaka van oktagona, pa su i normiji poceli da gledaju MMA (iskljucivo Konorove borbe jednom u dve godine, ofc). meh 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

meni je ufc nekako sranje poslednjih godina i skoro je totalno negledljiv,ogromne pare se okrecu a kvalitet je sve gori i gori,kao sto je boks otisao u kurac tako i sad ufc,kad se samo setim borca kog sam pratio i navijao,Henda,cekao sa nestrpljenjem njegove borbe i uzivao,ovo danas je mucno za gledati,pre bih iskreno odgledao reprizu hendo vs shogun po 23892938 put nego ovo sto se jutros odigralo...

Link to comment
Share on other sites

@Vlada_ ne znam sta bih ti rekao, ti njegovo rvanje vidis kao dosadno, ja mu se divim i postujem umece.

razumem ja zasto je vecini kezual fanova to taj stil "booring", ali isto tako vecina  tih fanova ne razume kompleksnost borilackih vestina.

edit:
takodje evo statistike

C7yw68Q.png

vise udaraca ima od Konora, a wrestler [jupi]

nije ga usrao, nego ga je fazon penzionisao jbt :D

Edited by Čamuga
Link to comment
Share on other sites

niko da iskomentarise Fergusonov povratak i epsku borbu sa Pettisom jebo vas McNuggets =c

steta sto je Pettis polomio ruku taman kad su nasli ritam, narocito sto su u proseku imali udarac svake dve sekunde tokom cele borbe. El Cucuy idealan kandidat za LW challengera, jedva cekam da cujem sta Edgy Brah ima da kaze kad sledeci put bude kod Rogana [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Sramotno je u sta se ufc pretvorio.. dobro znali smo sve to i pre ali jbt lik je dopingovan i oni izmisle “pulsing” da bi imali ppv koji su plus prebacili u drugu drzavu?!!! WTF 

kakve lobanje jbt...a ovaj JBJ je najgadniji lik u mma, preodvratan je kao osoba, zasto ga vise ne sutnu, jebeni steroidni moron..nadam se da ce gus svima da ispuni zelju i da mu odsrafi glavu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...