Jump to content

Ovo je sramota... MAJKE MI!


genome^

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

genome care nemam pojma dal si se promenio od old skul dana, ali znas da ti je bio pripisivan nick zenom zbog loseg podnosenja poraza ,back in the day ofc. Bio si dobar igrac ofc ali si poraz tesko podnosio [=

auuuuuuuuuuuuuuu zajebao te lik provaljen si genome stari !!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Brate ja sam samo jednom odlepio posle poraza i to je bilo protiv klana G, to je cak coyote pisao i u svetu kompjutera ja mislim 2003. Kada smo u 1/4 finala igrali odlucijucu rundu na de_cbble ja mislim da je to ili u Panzzeru ili Playhouse, kad me je pillgrim sevnuo iz dezerta u 12-oj rundi... I izgubili smo zbog toga, ukenjalo ga opasno... E tad sam jedan jedini put puko, a ti decko sto si me shatro provalio, bolje ne lazi ljude, glupo je, a?

Edited by genome^

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

during the war price

od pricanja na forumu nema leba ja da ti kazem :)

posle lan turnira ako vam neko kaze da cheatujete lepo se sve vidi pa se i iznabadate malo kad ste vec tu i svima lakse nego da se nerviras ovako :D

a i ako vec vezbate opet sve sto treba je igrati sto vise, kao sto se i zna i to je to

gl hf i da pokazete dal je moguce uraditi nesto opet posle toliko godina

Link to comment
Share on other sites

HAHHA VRHHHHH !!! ne kili je igrao za G posle kada se raspao pa kad su opet hteli da se skupe

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Brate ja sam samo jednom odlepio posle poraza i to je bilo protiv klana G, to je cak coyote pisao i u svetu kompjutera ja mislim 2003. Kada smo u 1/4 finala igrali odlucijucu rundu na de_cbble ja mislim da je to ili u Panzzeru ili Playhouse, kad me je pillgrim sevnuo iz dezerta u 12-oj rundi... I izgubili smo zbog toga, ukenjalo ga opasno... E tad sam jedan jedini put puko, a ti decko sto si me shatro provalio, bolje ne lazi ljude, glupo je, a?

secam se da si plakao u bar 2-3 prilike zbog izgubljenih partija a da sam bio prisutan al nije ni bitno, ako kazes da si plakao jednom jer te je pilgrim ubio tako je bilo sto da lazem ljude ko te zna od pre zna te.

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

pa naravno da cete biti banovani kad igrate te zaostale lige sa maloumnim psihopatama punih kompleksa...

Zajebi to. Nemoj se nervirati oko toga, nebitno je jednostavno...

A inace, taj skill cete imati dosta prilike da dokazete, bice sada ovaj veliki turnir u Krushevcu, ima turnir u Banja Luci, blizi se veliki turnir u Makedoniji. Online je skroz nebitno... Znash i sam.

I morash da shvatish da je vecina onih igracha koje si nabrojao gore neaktivno vec nekoliko GODINA, i da su ti igrachi pre nekoliko GODINA bili "pro" ali vishe nisu. Koliko god sve vas bolelo sada se igra dosta kvalitetniji cs u Srbiji nego ikada, ako cemo iskreno. Samo je veliki problem shto postoje 2-3 ekipe, ostalo su mixevi koji ne vezbaju dovoljno, nego smatraju da su dovoljno "PRO" da osvajaju i bez vezbanja...

Totalno u pravu !

Link to comment
Share on other sites

znaci nista od struganja drva ? nece da igrate genome stara felo ? i da sad sam malo brljao po mozgu kako si uspeo da izmislish taj trenutak kad te pilgrim ubija dglom ? kad je on prodao i otisao iz G-a 2003 znaci nije te on ubio sigurno seti se ko te je iznervirao da ga krcamo :)^^

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Brate izgubili ste Makedonsku ligu u grupama brate i trazis da te zovu na neki tur a niste igrali 10 godina :) [8D][:D][8D]

Jbg brate sto ste citovali na ligi :)

Zezam se brate al ono chemu post cimnes organizatora turnira (posaljes mu pm), objasnis mu stvari I cao, brate to sto cimas sad sve klanove kao da ste uzeli sve znacajnije turnire u zadnjih 5 godina, nhf

Poz Rokz x3m 4 evax3mssligayt3.th.jpg 1/4 finale neke Hrvatske online Balkan lige i bilo je korektno, i ne samo klinci mi x3m spremali se za wcg 2007 dobijemo simpleX onako izjurcamo na svim mapama i odma poceli da kenjaju da smo citeri, a to nisu klinci bash tako da chill (carski je sto je Zero iz Simplexa dosao do nas u x3m (igraonicu da vidi svojim ocima kako igramo iz Skopja covek dosao ladno ) :)

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Brate ja sam samo jednom odlepio posle poraza i to je bilo protiv klana G, to je cak coyote pisao i u svetu kompjutera ja mislim 2003. Kada smo u 1/4 finala igrali odlucijucu rundu na de_cbble ja mislim da je to ili u Panzzeru ili Playhouse, kad me je pillgrim sevnuo iz dezerta u 12-oj rundi... I izgubili smo zbog toga, ukenjalo ga opasno... E tad sam jedan jedini put puko, a ti decko sto si me shatro provalio, bolje ne lazi ljude, glupo je, a?

koje ti je komplekse ostavio ahahhahaah, i da te nije sevnuo rešio bi mеč?

secam se da si plakao u bar 2-3 prilike zbog izgubljenih partija a da sam bio prisutan al nije ni bitno, ako kazes da si plakao jednom jer te je pilgrim ubio tako je bilo sto da lazem ljude ko te zna od pre zna te.

[roflmao]

MOAR PLZ

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koji ste vi mentoli, svi koji se pravite pametni... Matori, svaka onima cast za tu makedonsku ligu, pljasnuli su nas lepo, i necu da lazem... jesu, razlozi nisu bitni za vas, a ovi pajseri shto kenjaju, a nemaju 15 god u dupetu, nisu 2 petka sklopili u igraoni za zivota, zamolio bi ih da se manu komentara i da gledaju neshto pametno da napisu na 4umu... I za vasu informaciju, i danas kad sretnem pillgrima on mi dupe pomera za taj deagle... Kojot kad god me je video mi je dupe pomerio, ne ljutim se na njih normalni su ljudi... A ove komplexase koji devojku nisu imali u zivotu, glavna riba im je PC, stvarno bi voleo da me batale, inace topic sam postavio da bi cuo neke pametne odgovore, a ne da me prozivate danas... Nov sam online, zato sam pitao.

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam sta oces svi su ti odgovarali normalno dok nisi uleteo sa pricom risk kurac palac trte mrte ja 100 turnira kojih 100 turnira ? kod baba desanke u podrumu medju tursijom vi ste igrali 1.3 svaka cast sad se seva 1.6 i svi ljudi koji ti odgovaraju imaju mnogo vise od 1 petka u igraonici i mnogo vise od 10 velikih lan turnira na kojima tebe nisu videli.pa kad ispunis bonus nastavi da nas pljujes .gl

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Koji ste vi mentoli, svi koji se pravite pametni... Matori, svaka onima cast za tu makedonsku ligu, pljasnuli su nas lepo, i necu da lazem... jesu, razlozi nisu bitni za vas, a ovi pajseri shto kenjaju, a nemaju 15 god u dupetu, nisu 2 petka sklopili u igraoni za zivota, zamolio bi ih da se manu komentara i da gledaju neshto pametno da napisu na 4umu... I za vasu informaciju, i danas kad sretnem pillgrima on mi dupe pomera za taj deagle... Kojot kad god me je video mi je dupe pomerio, ne ljutim se na njih normalni su ljudi... A ove komplexase koji devojku nisu imali u zivotu, glavna riba im je PC, stvarno bi voleo da me batale, inace topic sam postavio da bi cuo neke pametne odgovore, a ne da me prozivate danas... Nov sam online, zato sam pitao.

ova prozivka mi je omiljena na netu,zaista.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

AHAhahahaHAha, pa care ako si se ti ovim nasao prozvan, izvini, ja sam mislio da si ti malo stariji, i mislio sam na neke druge likove, al hvala ti na savetima... Primicu to k-srcu... Brate, shta se ti cimas, igras isto kao i ja od beta verzije, rekao sam ovo za neke komentare koje sam cuo, a uvredljivi su do jaja, ja nikoga nisam vredjao, ni pravio se pametan... PEACE

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

hahahahah,znao sam da ce se naci neko ko ce odmah tako nesto da kaze:))).

ma ne brate,nego generalno,ta prozivka je najjaca...zasto neko misli ko je cesto za kompom da nema zivot?Ima naravno i takvih,ali mozda su bas svi koji su mu odgovorili isti likovi kao i on...mislim na rl...

edit: ja se nisam uvredio,casna rec. :) Nego cesto citam takve prozivke,pa sam zato reagovao...Opusteno batice,samo treba navici i na rur...za jedno 2-3 meseca,ako budes bio aktivan,skapiraces zasto nije trebalo da otvaras ovakvu temu... ;))

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pravicemo sad ligu koja ce biti online, ja se nadam da cete mi zapusiti usta tamo, a isto bi voleo da bude jakih ekipa tamo, potrudicemo se da sve bude kako treba, a i ulolzicemo idredjenu svotu novca da sve bude kako treba... Tako da ako ja nisam u pravu za sve ovo shto sam rekao do sada... Onda sry svima... Cool ste

Ae voodo 1 vs 1

vuchina_bre@hotmail.com add me da kazes IP

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...