Jump to content

Kings Bounty


mohican

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nisam nasao nista pametno u opcijama, a u game.ini fajlu ima sledeci red:

setf ~r_anim_speed 0

Nisam probao da menjam, tj. evo tek sam sad uzeo da gledam ini fajlove pa ne znam kakve cu promene dobiti, no javljam cim isprobam.

Link to comment
Share on other sites

kad hocu da startujem igru pojavi se neki Digital River SecureROM product Activation Screen

E sad ima 3 opcije 1:I have purchased this product and need to activate, on mi da neki njegov serial n kad kliknem activate kurac sn error.pod 2:Manual Activation opet daje neke sn-ove i kaze klikni unlock opet k, ni jedan neradi kaze invalid sn, pod 3:Buy now -hm negine mi original

al ako moze neki help hvala,ako ne org

Link to comment
Share on other sites

So far, odlichna je igra, moje preporuke.

Par stvari:

Ne postoji linearna progresija po oblastima, ne treba insistirati na odradjivanju svakog quest-a pre nego shto se nastavi dalje.

Istrazivanje se veoma isplati, treba ici svuda, prichati sa svima, videti sve. BRDO quest-ova se moze reshiti nenasilno.

Normal tezina je prelaka, vec tutorijal je dosadan. Igrati na hard.

It ain't fuckin' HoMM. Radi se sa ogranichenim brojem jedinica. Fajtash se kad si siguran da mozesh da sabijesh, makar u vecini sluchajeva. Vec sam iscrpeo bowmen-e u pochetnoj oblasti. :/

Pitanje za one koji igraju malo duze. Where are the fuckin' undead? -_- 'Ocem sa njima da igram, a ne mogu da ih nadjem. :/

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam poceo da igram i tek sad ugasio, stvarno bolesno zarazna igra. Nemrtvi su ti u mocvari tj. portal istovno od pocetne zone kad otvoris mapu. Pojasni ovo prvo, kako mislis ne treba insistirati da se odrade questovi ? Mislis odem u neku zonu za jedan, tu pobijem sve sto se mrda i tako pokvarim neki sledeci quest?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam poceo da igram i tek sad ugasio, stvarno bolesno zarazna igra. Nemrtvi su ti u mocvari tj. portal istovno od pocetne zone kad otvoris mapu. Pojasni ovo prvo, kako mislis ne treba insistirati da se odrade questovi ? Mislis odem u neku zonu za jedan, tu pobijem sve sto se mrda i tako pokvarim neki sledeci quest?

Ne, mislim na to da mogu da budu preteshki, ali opet moguci za zavrshavanje, shto moze da zavara choveka da pomisli da ih tako treba raditi. Tipa, idi uzmi mi ovo ili poseti onoga, a da bi to uradio imash jedan tezak fajt ili vishe njih ispred sebe. Nije cost-effective da ga odradish na taj nachin, dok regrutujesh ponovo jedinice da se oporavish em cesh potroshiti vishe nego shto ti je reward za quest, em je broj jedinica ogranichen i tracish ih bezveze. Idesh dalje, vidish shta se josh nudi, vratish se za nivo ili dva.

I valja povremeno navlachiti prejake creep-ove na stranu, izvozati ih u krug ako je moguce, pa uzeti ono shto chuvaju. Vratish se da ih pochistish kad budesh jachi. ;)

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...