Jump to content

Depeche Mode u Beogradu (maj 2009.)


ChemerBoy

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto, sta fali pesmi ?

lyrics = awesome

to je prvi album na kome je dave pisao tekstove. nije se preterano proslavio ali je ok. solo album (hourglass) mu je gotivan, dobra zika.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, postujem ja njihov rad i kontinuet ali ne mozete da kazete da su se samo oni odrzali, to nikako :)

Na drugu stranu sto ja prezirem elektronsku muziku, postujem ih, i njihov rad samo nisu oni jedini koji su se vremenom odrzali ...

Ne znam vise da li pricas o DP ili o DM.U svakom slucaju mislio sam na to "daft punk je car" tj. daft punk ne moze da bude car,nego carevi.Tu si me zbunio.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

El moze u srbiju da dodje neko KO SE NE RASPADA OD STAROSTI?

Gde je jebeni Daft Punk? Kad ce njih da dovedu? Kad se budu vukli u kolicima

na onaj njihov sajber stejdz? Ili Moby koji je vec mator poprilicno ali jos moze da

oprashi svirku...

Kakav smo mi pogan narod!!!Nikada nam nista ne odgovara!A to da se raspadaju od starosti....samo mogu svi ti bendovi da budu ISKUSNIJI i BOLJI u tome sto rade!Ja licno ne slusam nesto posebno DM ali sigurno necu propustiti njihovu svirku

Link to comment
Share on other sites

jbt vi koji napadate nigera niste normalni :D lepo je reko stalno dolaze kod nas na zalasku karijere :D a ne na vrhuncu..... to sto je vama bolje ikad nego nikad njemu nije i ne smarajte :D

to bi bilo kao i za net jao sta serete hocete jeftiniji i brzi net kao celi svet svasta budite zadovoljni sto imamo i dial up

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu problem. Koje mlade i aktuelne bendove koji se ne raspadaju hocemo? Hajde neki primer gde bi i pola ljudi sto truju topik bilo upola srecno nego ovi sto ce ici na Depeche mode...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

@ fatboy : aj malo razmisli koliko ljudi bi doslo na Moby-a a koliko na Depeche Mode pa ce ti sve biti jasno.Nije bitno sta ti hoces nego sta ce privuci masu.Inace,meni je kul sto dolaze iako i nisam neki fan,posto znam mnogo ljudi koji ih cekaju godinama

btw to poredjenje sa internetom je krajnje glupavo :)

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

jbt vi koji napadate nigera niste normalni :D lepo je reko stalno dolaze kod nas na zalasku karijere :D a ne na vrhuncu..... to sto je vama bolje ikad nego nikad njemu nije i ne smarajte :D

to bi bilo kao i za net jao sta serete hocete jeftiniji i brzi net kao celi svet svasta budite zadovoljni sto imamo i dial up

jbt uopsthe ne kapirash poentu.

jedno je reci za, npr. sex pistolse da su raspali bend i da ih sada dovode u Srbiju, reci to isto za Depeche Mode je notorni bullshit

Edited by eclctc
Link to comment
Share on other sites

Za samo tri dana prodato je više od 10.000 ulaznica za Tuborg Grin Fest na kojem će nastupiti Dipeš Mod, jedan od najboljih svetskih bendova. Ovo je pola kapaciteta Tuborg Grin Festa, a s obzirom da je Dipeš Mod prema različitim anketama trenutno najtraženiji bend u Srbiji, ovakva potražnja za ulaznicama bila je očekivana. Ulaznice po promotivnoj ceni od 2390 dinara su skoro rasprodate i ostalo ih je veoma malo u prodaji.

koji horor. idalje ne mogu da verujem da tje biti samo 20k karata. izgleda tju morati sutra da avanzujem :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...