Jump to content

Balkan Gaming CUP


Recommended Posts

sramota je da madjari imaju rezultate a mi da nemamo :/

tw 16 - 0 genome

f23 16 - 0 Guardians iz trstenika :P

AJMO SELE SAD 16 - 0 :D

Slusaj me sad pederu poremeceni, sad te ne upozoravam nego ti pretim, ako te ikad budem negde video, sreo, provalio gde zivis polomicu ti obe ruke majmune reteradirani, 100 ljudi je tamo videlo i ko sam i sta sam... 100 njih je videlo da je TW imao 3 sata igranja a da smo se mi zagrevali i podesavali 7 minuta... Svi su videli i da sam OK lik skroz, ali su svi videli da si ti klosarcina jedna koja se zamerila mnogima i da ste kao qurve otkazali turnir da ti noge nebi izlomili, jos ti jednom kazem za ovo cu ti se najebati sveg zivog i mrtvog u majku se moju kunem... Smradino odvratna!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

<@DPS`OFF-peca> haha

<@DPS`OFF-peca> sad me sele zvao

<@DPS`OFF-peca> madjari doneli svoj gui na turnir

<@MYAU|sale> lol

<@MYAU|sale> hahaha

<+phanat1c> a da

<+mRKKk> hahahahaha

<@DPS`OFF-peca> igraju na brajtnes 10000

<+phanat1c> madjari i bugari

<@DPS`OFF-peca> nece da ih diskvalifikuju

<+phanat1c> inace

<@DPS`OFF-peca> zamisli

<@DPS`OFF-peca> ....

<@MYAU|sale> hahaha

<+phanat1c> 2h su produzili turnir

<+phanat1c> zbog namestanja

<+phanat1c> kompova

da to je bilo smesno znaci baje se namestale 3 sata i onda dobili nazalost cube+ svaka cast momci... i onda mi seli i likovi nam nisu dali 10 min da se zagrejemo a sudije umesto da budu na nasoj strani posto su se ovi PEDERI smestali 3 SATA SUDIJA URLA NA NAS DA KRENEMO ALOOOOO GDE TO IMA !? PA SAMO U SRBIJI...

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Nema veze, izubijali su nas i nije me sramota, samo ne volim ove qrve koji prozivaju online a pobegli svi u misije rupe, tamo gde im je mesto, u jazbini nekoj... Nisu sudije krive toliko koliko je cela org zeznuta, al i to je zbog kasnjenja ekipa na pocetku meca... Jedina je greska sto nisu dnf TW, pa nek je i CUBE prosao, nebi mi bilo zao, ok su momci skroz... Al ono za dvocasovno montiranje nebi proslo da je neka nasa ekipa bilo gde u evropi radila, poslali bi ih kuci odma... Al nema veze... Kobrice, Vlajke i ostali SVAKA CAST... Treba ono organizovati ipak!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Pa na subotichkom wcg-u je igrao samo 1 igrach iz tw-a i josh 4 levih, i nameshtali su se dobrih pola sata ako ne i vishe. Znachi svoje tastature, svoje slushke. Josh i drajveri za iste da se instaliraju valjda su i za misheve hteli i trebalo im sat vremena da pochnu. I ispali u prvom kolu ...

Ne kontam chemu to toliko nameshtanje i drkanje i sranje, al dobro, ako tje im to pomotji da budu uber dobri neka im.

E i da, glupi ejel izgubio.

Link to comment
Share on other sites

evo stigo i ja xD

madjari su zivi retardi, em sto smo ih cekali dobrih 1 sat da nameste, te drajveri za misha, te drajveri za sluske, te tastature da nameste, sva sreca pa nisu imali neke spec pogloge pa da im i za to trebaju drajveri, pa su onda hteli i ventrilo da im se skine i instalira. strasno. jako su zahtevni a za kurca nisu. na kraju smo 15:15 odigrali s njima zivi se smorili dok je mech poceo. ceo turnir je kasnio samo zbog njihovih sranja. josh su igrali na 14231313 stvari koje su zabranjene a niko im nista nije rekao. likovi su bukvalno poneli svoj GUI i stavili na komp a niko iz org. im nije nista rekao. izmenili skroz boje u grafickoj tako da se sve lepo vidi u mraku i na daljini. ono za krv spriteblod il kako vec im je isto bilo ukljuceno i sve smo to org. i odjednom sve je to dozvoljeno. toliko od mene gl hf sutra ko god prodje

Link to comment
Share on other sites

ako ne prođu grupu neka se pokriju ušima.

Prosli su grupe...

svoj GUI =/= Ozbiljna Organizacija....

vlajke sta je to... cemu sramota? :(

Trebala je diskvalifikacija odma... nemoj samo vlajketa da krivis nije on tu jedini...

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...