Jump to content

Feel The Kill - Steam Liga (online)


KoZaK

Recommended Posts

Feel The Kill - Steam Liga

www.feelthekill-liga.com

"Feel The Kill" Steam Liga ce imati 32 ekipe. Ekipe ce se birati po respect-u.

Svaka ekipa mora imati minimalno 5 igraca. A maksimalno 7 (5 + 2 izmene)

32 bit igra je obavezna. O tome imate detaljnije u temi "Igra na 32-bit Obavezno"

Raspored:

32 ekipe ce biti podjeljene u osam grupa sa po 4 ekipe. U grupama ce se igrati 3 kola, tako

da ce igrati svako sa svakim u grupama. Nakon toga dve ekipe koje su na celu tabele idu

dalje odnosno u osminu finala. I onda kao sto i znate samo vam pobeda omogucuje dalje

plasiranje. Mecevi ce se igrati iskljucivo vikendom. Nema promene vremena meca u kolima i

u osmini finala. Polufinale, za 3 mesto i finale ce se igrati na 2 dobijene mape.

Mape koje ce se igrati:

1 KOLO de_dust2

2 KOLO de_inferno

3 KOLO de_nuke

1/8 finale igra se na 2 dobijene mape-prva mapa je de_train druge 2 bira porazena ekipa iz prethodne mape.

1/4 finale igra se na 2 dobijene mape-prva mapa je de_inferno druge 2 bira porazena ekipa iz prethodne mape.

1/2 finale igra se na 2 dobijene mape-prva je de_nuke druge 2 bira porazena ekipa iz prethodne igre

za 3 mesto igra se na 2 dobijene mape- prva de_inferno druge 2 bira porazena ekipa iz prethodne mape.

FINALE igra se na 2 dobijene mape-prva mapa je de_dust2 druge 2 bira porazena ekipa iz prethodne mape.

Sponzori:

TMC-KGB: Nagrade

KGB Hosting: 2 Clan-War Steam servera

Lotos Hosting: Web Hosting

Eutelnet: Domen

Prijave: Prijave ce trajati do 5.10.2008. nakon toga do 7.10.2008 bice napravljene grupe.

Prijave vrsite na ovom forumu. www.feelthekill-liga.com

Liga ce poceti ako sve bude uredu 11.10.2008.

Tehnicka podrska:

- 2 CW Steam servera koje hostuje KGB Hosting.Servere cemo dobiti 10 dana pre lige.

Mislimo da je svima poznat KGB Hosting, znamo kakvi su KGB serveri.

- Forum koji ce pratiti celi tok lige i sve promjene ce biti blagovremeno napisane (ukoliko ih bude)

Link to comment
Share on other sites

ftkligagrupev4.png

***Napomena***

Jedna ekipa ima pravo samo jednom promeniti termin meca.

Ako neko zeli da promeni termin meca mora otvoriti novi topic.

I tu da se dogovori sa sudijom koji mu je bio dodjeljen za taj mec.

Maximalan broj meceva kojima se moze promeniti termin je 4.

Sve ekipe koje nisu do kraja zavrsili prijave tj. da nisu stavili steam id kod svih igraca, oni koji zele da dodaju zamene ili bilo kakve promene, imaju rok najkasnije do 24.09.2008 do 22:00 h da edituju svoje postove!

Oni koji to ne zavrse na vreme bice zamjenjeni ekipama koje nisu primljene u grupe tj. ligu.

Ovo ne vazi za one ekipe koje nisu tu odnosno su opravdano izastale, jedna od tih je freakS.team koji su na ekskurziji.

Unapred Hvala.

Srdacno Organizacija.

Edited by steviss

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

Izmjene Termina (mnogi klanovi su se zalili da im je kasno u 22:30,da bi im izasli u susret pomjerili smo termine za sat vremena) oni sada izgledaju ovako:

ftkliga1KOLOv3.png

ftkliga2KOLOv3.png

ftkliga3KOLOv3.png

Edited by steviss

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

mozes samo da mi objasnis posto sam mozda ja nesto lose svatio...al ako su se ekipe zalile da im je kasno u 22i30 a ti si pomerio meceve sve da budu pola sata kasnije nije mi bas jasno...

to je bilo bug oko png fajlova , temini su bili 21 : 00 i 22 : 30 ... btw im just a messenger ... vishe info-a na http://www.feelthekill-liga.com

Edited by steviss

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...