Jump to content

Nemogućnost "arrange-ovanja" tima na Battle net-u


Recommended Posts

Dakle, ja i ortak bi da pikamo malo 2on2, ali da smo 2gedr, dodamo se na friends listu, međutim kada pozovemo jedan drugog u tim, javlja se greška, te otpušite portove, firewallovi i ta čuda... Probali smo i to da uradimo, disable-ovali i fwall i Anti Viruse, ništa ne pomaže.

Ima li neko iskustva i eventualno, rešenje?

:D

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je za ostale konekcije ali sa mojim adsl-om potrebno je da podesis port za wc3 i to je to, bez gasenja firewalla... mozda si nesto lose podesio, probaj ovako untitled.JPG

ip samo prepises to nema veze kolko ja znam..

otvoris konekciju, properties/advanced/settings

edit:typo

Edited by WrVoX
Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je za ostale konekcije ali sa mojim adsl-om potrebno je da podesis port za wc3 i to je to, bez gasenja firewalla... mozda si nesto lose podesio, probaj ovako untitled.JPG

ip samo prepises to nema veze kolko ja znam..

otvoris konekciju, properties/advanced/settings

edit:typo

Hvala najlepše.

Kako si dobio taj meni, Service Settings? Verovatno desni klik na određeni service? Inače, unet m ije war već u exceptions, ostaje još samo da odradim to unošenje IP-a. Rekao si, da IP nema veze, misliš da mogu da stavim bilo koji, ili mora moj?

Još jednom, tnx.

Edit: ja btw imam wireless, a sada sam na poslu, pa ću vidim da li uopšte imam te opcije...

Edited by MasteR :)

:D

Link to comment
Share on other sites

Pa da ima razlike u tim opcijama.. zavisi koji xp/konekciju imas.. ako uopste imas xp..ja imam service pack1.. na packu2 je malo drugacije nisam siguran bas kako, nadam se da ima jos neko neku informaciju koja ti moze pomoci.

da sto se tice ip-a mozes bilo koji ako se radi o tom servicu kao sto je kod mene.

hmm okacio sam sliku ali nema je sad wtf.

http://www7.speedyshare.com/data/939974504...79/untitled.JPG

al dzabe slika jer ako imas wireless to je sigurno drugacjie nego ovo.

Edited by WrVoX
Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...