Jump to content

Trazim LIka


LockPower

Recommended Posts

E ovako posto ja nisam neka budala a lepo je video ko sam i sta sam trazim lika koj je ovde na ruru bogdan_bgd znaci placam 100 E za njegovu adresu jel za toliko me je za palaio a na nisam neka vuna da moze da se igra samnom inace nije u 100e pocepacu ih al mene niko nemoze da zapali za pare to je onaj lik sto je prodavao huntera za 100e tauren. Kontakt 063/605084

Edited by LockPower
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ti skemeri a ima ih nekoliko su iz igraonice neke samo se ne zna koje

al ako je bg nema koja sem metro ili forum

Aj mi samo objasni zbog cega vi mislite da su scameri iz igraona samo mi to nije jasno... Kakve to veze ima sa scamom.. zasto neki lik ne bi mogo od kuce da igra i da pokusa scamuje ljude...

Link to comment
Share on other sites

Ne ne stvarno ste likovi obozavam vas :) Rekao sam to je neki pajser svi znaju ko sam ja i sta sam to sto volim da udjem na wow to jednom u sto godina volim da imam sve sto vidim to i kupim i pazi niko se do sada kad me je video nije zajebo da me skamuje kao prvo pazi kako bi ti sad se postavio vidish nekog zajebanog lika :) u audiju A8 sa DB tablama zatamljena stakla nepita nista samo da pare i ide na poverenje jel bi probao da ga zajebesh ? :)) ili dodjem isto sa BMW crnim zatamljena stakla sa cetvorocifrene table i sad ti probash zajebesh takvog lika alo pa to je nebuloza ja nikad nisam kratak ostao za kintu ne zato sto mi znaci 100e pocepao bi ih nego zato sto neoze me pravi neko dete budalom a druga greska je sto je sa novog beograda i sto sam video kako izgleda tako nema sta dalje pricamo a snimak ce te dobijete sigurno samo malo cenzurisan pozz i dalje stoji ponuda placam za informacije o njemu nije frka :) Vuk nikad nije bio cava poz

Link to comment
Share on other sites

Ne ne stvarno ste likovi obozavam vas :) Rekao sam to je neki pajser svi znaju ko sam ja i sta sam to sto volim da udjem na wow to jednom u sto godina volim da imam sve sto vidim to i kupim i pazi niko se do sada kad me je video nije zajebo da me skamuje kao prvo pazi kako bi ti sad se postavio vidish nekog zajebanog lika :) u audiju A8 sa DB tablama zatamljena stakla nepita nista samo da pare i ide na poverenje jel bi probao da ga zajebesh ? :)) ili dodjem isto sa BMW crnim zatamljena stakla sa cetvorocifrene table i sad ti probash zajebesh takvog lika alo pa to je nebuloza ja nikad nisam kratak ostao za kintu ne zato sto mi znaci 100e pocepao bi ih nego zato sto neoze me pravi neko dete budalom a druga greska je sto je sa novog beograda i sto sam video kako izgleda tako nema sta dalje pricamo a snimak ce te dobijete sigurno samo malo cenzurisan pozz i dalje stoji ponuda placam za informacije o njemu nije frka :) Vuk nikad nije bio cava poz

Brate, pa ti izlazish po splavovima?

Shto mi ne reche da eto imam nekog RURovca po splavovima :)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ali pricha o dbu, audijima, bmwovima, sa zatamljenim staklima i kurci palci na wow podforumu .. koji [roflmao]

pa brate ti me ocigledno neznash ....... ajde da se upoznamo pusti porukicu na gore navedeni broj ako te interesuje ko sam shta sam a ovo je prvi put da sam postovao nesto u zivotu tako da ....

Link to comment
Share on other sites

e da i inace netreba meni nikakva pomoc , sve sam zavrsavam , treba mi samo informacija od vas jel jebiga vi blejite druzitese znate jedan drugog znam da je klinac u JBC-u na nbgu al neznam tacno zgradu al ono par dana pasce i ta informacija

sve da je istina to sto pricash opet je rofl to pricati na wow subforumu :D

nego jak je nama DB i drzava ako ne mogu da navataju klinca skamersona :D

kao prvo vozilo je bivsi db table a drugo za 100 jura da cimam neke veze ma daaj ja samo necu da me klinac pravi debilom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...