Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma sad ujutro gledam, glupa je fora :S

Nervira me ovaj darijan kolko se slihta, pa reko ako nemas, napravis veliki kavez i drzis ga na terasi, das mu dnevno malo chipsi lajta, 1 onaj zenski energetski napitak, pink dildo i malo sminke, nije skupo. A verujem da bi bio umiljat.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jel' to ledena dvorana? koji su termini i koliko kesa staju klizaljke i ulaz?

http://www.hkbeostar.net/?q=node/10

sto si tako mrsav jebote? :)

od zdrave ishrane, spokoja, i spavanja. :)

Edited by krmkozoid

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ma sad ujutro gledam, glupa je fora :S

Nervira me ovaj darijan kolko se slihta, pa reko ako nemas, napravis veliki kavez i drzis ga na terasi, das mu dnevno malo chipsi lajta, 1 onaj zenski energetski napitak, pink dildo i malo sminke, nije skupo. A verujem da bi bio umiljat.

pazi ovako

zatvorimo dakija, dj vudua, maru i savketa u kuću velikog brata, i damo lagu da im postavlja zadatke. to bi bilo umiljato.

Link to comment
Share on other sites

zatvorimo dakija, dj vudua, maru i savketa u kuću velikog brata, i damo lagu da im postavlja zadatke. to bi bilo umiljato.

Malo si mi jadan shto pokushavash veshtachki da mi napravish neki hejt,ali dobro :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kako kome :)

Kad sam rekao veshtachki mislio sam ni iz chega konkretnog,sa lichnog da ga prebaci na masovni, ali dobro kao shto rekoh, stvarno me mrzi da pishem o tome :)

Pogotovo shto su slike forumasha u pitanju,dosta se splitovalo vec sa ovog topica xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

brate pise fontom 14

Hokejaški klub Beostar

Jurija Gagarina 78

11 070 Novi Beograd, Srbija, Planeta Zemlja, Suncev Put

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nervozan sam zbog sebe, ne zbog tebe :) bani na klizanje dok jos nema ljudi, do jaja je kad je prazan led.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...