Jump to content

SP 2010


alfa

Recommended Posts

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno ako dobijemo spance ugasili smo...pored njih da izbegnemo Engleze i Brazilce bilo bi extra.Sa svima ostalima mozemo opusteno da igramo..

najidelnije:JAR,Novi Zeland,Alzir

najgore:Spanija,SAD,OS

aj valjda ce Sharlize da bude srecnije ruke od onog baksuza hajdi klum... ssikjim [8D]

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

Optimisto, rasturice nas svi iz prvog sesira sem J Afrike. Najbolja shansa nam je drugo mesto i to ako nas usere sa tim trecim sesirom.

haha... [;)]

brate,o cemu pricamo...Južna Afrika smesna,Italija mrtva ne vidim sto sam njima ne bi mogli da igramo,Nemačka malo manje mrtva od Italijana ali i sa njima bez problema mozemo,Holandija jedna od ekipa koja nasoj reprezentaciji ne lezi,ali sada ni oni nisu bas toliki problem,jesu bolji,ali jbg...Argentina..haha sta o njima reci...imaju besnu repku po imenima,ali kao sto vidis jedva su se izvukli u kvalifikacijama...ni oni nam ne leze,ali nisu u formi i nemaju igru uopste,sto ne znaci da se to nece promeniti... [:p]

realno je i ocekujem da prodjemo grupu,kao prvi ili drugi ne bitno je,ali to je koliko znam i neki planirani "cilj" za sp...ali pre svega dosta toga zavisi od izvlacenja u petak... [:D] Aj i nas jednom da usere! [:D] [:D]

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

ovo prvo je nemoguce,ne mogu 2 repke sa istog kontinenta (ako ti je jar juzna afrika lol) i to pravilo se ne odnosi na evropske repke...

da JAR = juzna afrika [8D]

cekaj iz svakog sesira ide 1 u svaku od 8 grupa...ako mi upadnemo u grupu za SP sa juznom afrikom onda iz te 3 grupe za zreb ne mozemo da budemo sa afrikancima(Alžir, Kamerun, Obala Slonovače, Gana, Nigerija) nego samo Čile, Paragvaj, Urugvaj?

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

haha... [;)]

brate,o cemu pricamo...Južna Afrika smesna,Italija mrtva ne vidim sto sam njima ne bi mogli da igramo,Nemačka malo manje mrtva od Italijana ali i sa njima bez problema mozemo,Holandija jedna od ekipa koja nasoj reprezentaciji ne lezi,ali sada ni oni nisu bas toliki problem,jesu bolji,ali jbg...Argentina..haha sta o njima reci...imaju besnu repku po imenima,ali kao sto vidis jedva su se izvukli u kvalifikacijama...ni oni nam ne leze,ali nisu u formi i nemaju igru uopste,sto ne znaci da se to nece promeniti... [:p]

realno je i ocekujem da prodjemo grupu,kao prvi ili drugi ne bitno je,ali to je koliko znam i neki planirani "cilj" za sp...ali pre svega dosta toga zavisi od izvlacenja u petak... [:D] Aj i nas jednom da usere! [:D] [:D]

Stvarno ne znam o cemu pricamo, "Nemacka malo manje mrtva", u grupi imala 8 pobeda i 2 neresene. Italijani koliko god da su bedni, to su usrani Italijani, oni prolaze u drugi krug milion posto. O Holandiji necu ni da pricam, a za Argentinu cemo da vidimo, ja mislim da ce oni odigrati ok.

Link to comment
Share on other sites

Po meni iz prvog sheshira mozemo da igramo sa svima osim sa Spancima,Brazilcima i Englezima.Znachi govorim o trenutnim stanjima u reprezentaciji,trenutnoj formi,atmosferi i slichnom.Mislim zasto ne bismo ugazili ovako jadnu Argentinu sa imenima poput Martin Palermo i Ariel Ortega?Ili Nemacku koja nema spica u formi vec 2 godine?Ili Francusku koju smo vec preslisali.Mislim iznenadjenja se desavaju,ne treba biti toliki jebeni skeptik.Iz treceg sheshira da izbegnemo ove prave crnce tipa Gana,Obala Slonovache i Kamerun i na konju smo.U cetvrtom sheshiru se malo treba pribojavati Meksika i Amerike i to je to.Ovo ostalo bi sve trebalo da bude povoljno po nas.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Po meni iz prvog sheshira mozemo da igramo sa svima osim sa Spancima,Brazilcima i Englezima.Znachi govorim o trenutnim stanjima u reprezentaciji,trenutnoj formi,atmosferi i slichnom.Mislim zasto ne bismo ugazili ovako jadnu Argentinu sa imenima poput Martin Palermo i Ariel Ortega?Ili Nemacku koja nema spica u formi vec 2 godine?Ili Francusku koju smo vec preslisali.Mislim iznenadjenja se desavaju,ne treba biti toliki jebeni skeptik.Iz treceg sheshira da izbegnemo ove prave crnce tipa Gana,Obala Slonovache i Kamerun i na konju smo.U cetvrtom sheshiru se malo treba pribojavati Meksika i Amerike i to je to.Ovo ostalo bi sve trebalo da bude povoljno po nas.

+100 [8D]

gruja faca me razume u potpunosti.. [;)]

@zytherius

brate veruj malo u nasu reprzentaciju!konacno je doslo vreme da mi malo gledamo fudbal i punimo,a ne ko ranijih godina da gledamo samo kako nas pune i kako se mucimo sa tamo nekim Azejberdjanom i ostalima...

SRBIJA SAMPION SVETA!!! [:D] [:D]

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

Verujem ja u Srbiju, al ne mozes da kazes da nije problem da nam dodje Nemacka ili Holandija u grupu,. Ne kazem da ne mozemo da ih dobijemo, al to nece biti lako ni malo.

ne kazem ja da ce biti lako,ali je cinjenica da sada igramo sve bolje i da je atmosfera u ekipi vrh i naravno Antic na klupi,sto je neverovatan + ekipi i sa svakom reprezentacijom sad imamo vece sanse da dobijemo nego ikad...tako da ne mislim da cemo razvaliti sve,ali da verujem da mozemo ravnopravno da igramo sa svakom od ovih reprezentacija...(naravno izostavljam Spaniju,oni su jebacimame,Englezi i brazilci su veci problem!)

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

nemacka bi nas zgazila kao macke..i to onako u prolazu 2-0..samo zato sto su to nemci..vise nade bi imao sa mrtvim italijanima kojima je Djilardino uzdanica a protiv nas bi zavrsio u Vidicevom dzepu..

ja se uzdam u neki novi zeland, francusku i kamerun naprimer..(posto mislim da su i gana i obala bjelokosti jace od etoa:)..i to ako mozemo prvo sa nz/alzirom/tim jadnicima da igramo da bi druge ekipe imale pritisak u 2. i 3. kolu kad igraju s nama..

Link to comment
Share on other sites

koliko skapirah 2,3,4 sesir su slozeni po kontinentima? a ja prvi ne verujem da mozemo da bijemo ikoga iz 1 sesira sem JAR jer pogledajte kako smo igrali sa realno bednim francuzima...1:2 i 1:1. Nismo jos naleteli na neku ozbiljniju ekipu pa da vidimo gde smo sem njih, ako ne racunamo RUmune koji se raspadaju. Jel ima prenos negde za zreb?

~~

Link to comment
Share on other sites

RTS1 petak 18:00

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...